reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majóweczki 2008

Witam dziewczyny

anusisac :no::no: co ty piszesz kazdy jak ma mniej czasu to zaglada rzadziej :-p:-p
ale to tylko tyle :sorry::sorry:

Wiecie co ja mam cala kope prasowania wczxoraj tylko pralam a dzisiaj zalamka:szok::szok:

u nas dzisiaj piekna pogoda i ok 11 jedziemy na basen:-):-)
 
reklama
HALOOOO JEST TU KTO !!!
witam sie dziś jako pierwsza... tyle ze z wieczornym drinkiem odbijam za wczoraj jak patrzalam jak inni sobie piffkuja ;-)
chyba wekendy macie udane skoro nie macie czasu przy kompie siedziec... sciagne was na ziemie JUTRO PONIEDZIALEK !!
 
Witam się też wieczorowo.

Mam nowinę, dla mnie wielką niespodziankę- jestem w ciąży:szok::szok::szok: coś mi się chyba rozregulowało, bo uważaliśmy, ale przez tego dupka byłego szefa cały miesiąc byłam zestresowana i nei spałam po nocach i masz....:sorry2:

Aha wychodzi początek lutego
 
Ostatnia edycja:
Witam.
Zaglądam a tu takie nowiny. Keyko gratuluję i życzę spokojnego przebiegu :tak:

Ale się dzisiaj złaziliśmy. Wybraliśmy się na święto rododendronów jakieś 30 km od Czwy i mieliśmy do przejścia jakieś 2-3 km w jedną stronę przez las. Moze niedaleko ale z dreptającą dwójką dzieci to jednak wyprawa. Komary nas pogryzły ale wycieczka była super. U celu podróży posłuchaliśmy na pomoście rechotu żab, dzieci wrzuciły coś na ruszt i z powrotem. Natalka zasnęła mi na rękach i tak przez większość drogi ją niosłam.
Wczoraj wybraliśmy się na wycieczkę rowerową po okolicy i tak nabiliśmy koło 20 km.
Czyli weekend udany.

A jutro do pracy...

Idę luknąć na zamknięty.
 
Witam się z rana.
Spać nie mogę z wrażenia i przez dwa wredne futra, które chyba czują mianę, bo od jakis dwóch tyg. zachowuja się inaczej a zwłaszcza kotka.

Ale szykuje sie upalny dzień. Wczoraj na festynie przypiekłam sobie ramiona:sorry2:. Na 16 mam egamin z socjologii, a mi nie w głowie uczenie się teraz:sorry2:
 
KEYKO, gratulacje kochana, dużo dużo spokoju życzę...
u nas weekend bardzo udany, spędzony na wycieczkach po Roztoczu...pogoda dopisała, więc korzystaliśmy...
 
reklama
Keyko GRATULACJE !!!!:tak::-):-):-):-):-):-):-) ależ niespodzinaka:sorry: ale włąsnie fajnie bo sama bys sie nie zdecydowała:-pa jak zareagował małżonek?Powodzenia na egzaminie....

Moj R zaczął mnie namawiać na 3 dziecko:shocked2: ale raczej sie nie zdecyduje :sorry: nie chce mi sie chodzić w ciaży tyle miesiecy,i sie męczyć,nie mówiąc o porodzie i znow na nowo zaczynać,czasami przy dwójce nie wyrabiam,:zawstydzona/y:a miałabym jeszcze kilka lat siedziec w domu:dry: chyba nie skusze sie:no:.
My weekend też spędziliśmy fajnie,sobota grilowalismy,niedziela festyn:tak::tak::tak: Znów zagrożony jest moj rejon od powodzi :dry:
 
Do góry