reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majóweczki 2008

reklama
Witam Was Kochaniutkie!!!
Ja równiez melduje sie po świętach! :-)
U mnie z jedzonkiem było normalnie, tzn jedzenia duzo ale jakos mnie tak na więcej niż zwykle nie ciągło.
Ja wiecie za dwa dni mój WIELKI DZIEŃ, trwają ostatnie przygotowania, jeszcze jutro odebrac ciasto i tort z cukierni i chyba wszystko gotowe.
Jesli chodzi w te Wasze bóle dziewczyny to jest normalne, jest to ból rozciągających sie wiązadeł, to taki ból pod jajnikami w dole brzucha, wiec sie nie martwcie, po prostu rośniemy teraz chyba juz konkretnie:-)
Madamagda to fakt, dziś pólmetek mojej ciąży :-)
Pozdrawiam, miłego wieczorku :-)
 
Asiaa i Anusia gratuluje polmetka :-)
Asiaa na usg na pewno wszystko bedzie w porzadku,zobaczysz jaki dzidzius juz jest duzy.
Aniusia wlasnie dzis myslalam o Tobie ze lada dzien Twoj slub.Trzymam kciuki zeby wszystko wyszlo jak najlepiej :-)
A ja sie juz dzis czuje duzo lepiej.W nocy pojechalam na pogotowie bo przez bol glowy juz wytrzymac nie moglam.Apap zupelnie nie pomagal.Lekarz nie wiedzial co mi jest bo wg niego mam niespecyficzne objawy:baffled:Chcial mi przepisac jakis lek przeciwbolowy ale sie nie zgodzilam bo ma kategorie C przy ciazy.Na szczescie masc kamforowa i duza dawka paracetamolu innej firmy jednak pomogly.
Odebralam dzis wyniki z badan krwi i na szczescie nie mam toxoplazmozy:-)
 
  1. mm81, współczuję wizyty na pogotowiu, jednak dobrze, że się Tobą zajęli , jak ja byłam w 10 tyg ciąży, też wlądowałam na pogotowiu z bólem głowy( silny atak migreny połączony z wymiotami, trwający ponad 12 godz.), tylko mi nikt nie pomógł, zostałam odesłana do domu z niczym...Na całe szczęście, od tamtej pory bóle głowy mnie omijają, z tymi małymi radzę sobie sama, za przyzwolneniem lekarza prowadzącego:tak::tak:.
 
Aurelia a co bierzesz na bole glowy???Ja zawsze w takich sytuacjach bralam ibuprom max a teraz niestety nie mozna.Az ryczalm wczoraj z bolu i bezsilnosci jak te 2 tabl apapu zadngo efektu nie przyniosly.Nie wiem moze to wina konkretnego preparatu a nie paracetamolu bo kupilam codipar i wg mnie lepiej dziala.Ostatnio mialam podobna sytuacje z dzialaniem rutinacea i rutinoscorbinu.Sklad maja identyczny a jednak jak bralam rutinacea to mi dziasla bardzo krwawily a jak sie na rutinoscorbin przerzucilam to z dziaslami nic sie nie dzieje.
 
mm81, ja biorę Solpadeinę, ma w składzie paracetamol, kofeinę i kodeinę. Mam pozwolenie lekarza na branie tych tabletek, to jedyne tabletki p.bólowe, które pomagają na moje migreny. Przed ciążą brałam lekarstwa na receptę, ale wiadomo, musiałam odstawić przed zajściem w ciążę i w trakcie jej trwania:tak: Dlatego czasem muszę się ratować mocnieszymi lekami niż zwykły paracetamol:-(.
 
Witam dziewuszki:-) właśnie uśpiłam małego gnomika i mogę odpocząć he he. Kurcze nie wiem taki apetyt mi się włączył ostatnio, cały czas bym mieliła jak ta krowa na łące straszne :szok:
Wczoraj mieliśmy kolejcych gości i mój małżonek troche przesadził z alkoholem i ......pomylił toaletę z choinką, na szczęście sztuczną, na szczęście ja to usłyszałam na szczęście lampki były wyłączone.....nie powiem ile nie parlamentarnych słów mi przychodziło do głowy o 3 nad ranem ale dzisiaj się z tego śmiejemy :-D:-D

Asia i Anusiaa - gratulacje z okazji półmetka jeszcze tylko 20 tygodni he he
mm81 - współczuję tej wizyty na pogotowiu ale ważne, że się Tobą zajęli :-) Mi na bóle głowy pomagał amol wcierany w skoronie z takich bezpiecznych metod i obowiązkowo kawa rano, inaczej migrena murowana.

Aniusia - no trzymam kciukasy za piekna ceremonię ślubną stresa już masz??
Sylwia - tymi bólami nie masz się co przejmować, jeżeli były by bardzo silne i przypominały obręcz zaciskającą się na brzuchu to skurczybyki ;-) Ale z tego co piszesz to wiązadełka

Iwonka - To pieknie schudłaś po pierwszej ciąży
Puchatka - odpoczywaj, leż....będzie dobrze ważne że z maluszkiem wszystko dobrze
 
Dzięki juz tak kiedyś miałam przez kilka dni i przeszło wiec na razie to też myśle ze to normalne No a tak jak boli przy naciskaniu i po jedzeniu po prawej stronie brzuszka w jednym miejscu to chyba żołądkowe dolegliwości bo jak miałam kłopoty z żołądkiem to tez mnie tak bolało oj trzeba uważac co sie je a ja jak w świeta to za bardzo nie miałam apetytu to dziś nadrabiałam a jaka zła byłam jak nie mogłam sie zaspokoic:wściekła/y: ale wpadłam ze na jajecznice mam ochote i kanapki z ryba a pózniej jeszcze kisiel i teraz juz spokojna jestem:-)
A jeszcze miałam sie spytac czy wy tez macie takie twarde brzuszki jak sie zmęczycie albo na koniec dnia? bo mi sie to coraz czesciej zdarza moja gin powiedziała zebym polegiwała i zobaczymy jak to bedzie

A mnie znów samotna noc czeka a tak sie juz przyzwyczaiłam ze zawsze razem no ale trzeba sie poswiecic jak chcemy w tym roku do siebie si przeprowadzic dobrze ze do was moge jeszcze popisac :-)
 
reklama
rowniez ja melduje sie po swietach.
cała i zdrowa choć pewnie mam conajmniej 2kg na plusie...
w międzyczasie rozpoczelam 19 tydzień.
jeszcze tylko 5dni i bedzie poloweczka:-)

widze, ze same dobre rzeczy...
zareczyny, ślub za2 dni...
aż miło...
 
Do góry