reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majóweczki 2008

aurelia79 gratulacje , muszę Ci też powiedzieć,że ja brałam ślub po 8 latach wspólnego życia i chyba po ślubie jest jakoś lepiej:-)Trudno to opisać ale coś się zmnienia.Ja osobiście polecam;-)
 
reklama
asiaaa
kompletnie nie wiem co mi sie stalo, ale jedno wiem udzieliło sie mojemu mężowi, który jak tylko powiedziałam że sie źlę czuję poszedł sam wymiotować hehe. Dziwna sprawa, ale już jest lepiej.:-)
A tak poza tym GRATULUJĘ kochana połóweczki !!!!
aniusia80 tez dzisiaj obchodzi połowinki !!!!
 
hej dziewuszki:tak::tak::tak: i po swietach....
a ja taka objedzona i pelna ze nie dam rady juz chyba patrzec na jedzenie.... a ja zaczynam juz znow z tesciowa :baffled::baffled::baffled: ale musze wytrzymac.... a ja mialam wczoraj calu dzien straszny bol brzucha nie moglam juz wytrzymac...wzielam nospe i apap i troche przeszlo a pozniej znow wrocil bol i przeszlo mi dopiero dzisiaj...
 
witajcie kochane po świętach :-)
u Nas swięta upłyneły bardzo rodzinnie :-) chociaż mąż nie miał ochoty wogóle nigdzie jechać bo miał straszliwy katar :wściekła/y: ale już po świętach i po katarze ;-):-p

w sobotę wysprzątałam cały dom a potem Mnie strasznie bolał kręgosłup :szok: nio ale przeszło :tak:

dziewczynki dziękujemy bardzo za życzonka :tak::tak:

Łania - nie martw się Ja zaczełam już 20 tydzień i też nie czuję ruchów dzidziusia i nieraz Mnie to bardzo martwi :-:)-( prawie wszystkie już czuje swoje pociechy a Mi się wydaje że Ja to nigdy nie poczuje :-:)-(

Aurelia - wąteczek o porodach super sprawa :tak: gratulacje z okazji zaręczyn :-)

Puchatku - odpoczywaj jak najwięcej :-) zazdroszczę kopniaczków

Intalial - gratulacje synusia :tak::-)

 
Witam i ja po swietach,ja jadlam ile wlezie nie patrzac na wage,ale wiem ze duzo nie przytyje a zreszta karmiac cycem w mig zrzucilam kilogramy i teraz tez tak bedzie choc mam nadzioejen ze nie az tak jak z Vanesska ze w koncu wazylam 8 kilo mniej niz przed ciaza....wiec dlatego jem do woli...:)
 
Witajcie majóweczki
Aurelia gratulacje z okazji zaręczyn. I już po świętach, ciekawe ile przytyłam aż się boję zważyć napewno 2kilo do przodu. Za parę dni sylwester wybieracie się gdzieś dziewczyny? My idziemy do znajomych jutro musze wyruszyc do sklepu kupic sobie jakąs bluzke bo nie mam w czym isc ciekawe czy coś znajdę odpowiedniego pozdrawiam
 
reklama
Witam was wszystkie ja od tygodnia miałam awarie komputera i nici z internetu były wiec nie mogłam nic czytać ani napisać ale juz wróciłam z czego bardzo sie ciesze :tak:bo juz tak trochę uzależniłam sie... Po świętach w dobrym nastroju ale niezbyt dobrej formie brzuszek i pochwa pobolewa ale juz coraz mniej chyba przechodzi . Chyba za dużo atrakcji i biegania ale dzis zaczynamy troche sie oszczedzac bo dzidzia cos kiepsko w świeta sie ruszała ale za to brzuszek troche urósł:-)
 
Do góry