reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Majóweczki 2008

O rany Mamita dobrze że am sie nic nie stało! Ja sie bardzo boje tych TIRow brrrr.Coś ostatnio często przygody z autem macie.
Dobranoc
 
reklama
kwiateczek, wiktoria - Ależ ja sypiam, póki co raz tam mi się zdażyło. Owszem, czasem zamiast iśc wczesniej spać przed pracą to siedzę przy kompie np. do późna (tak ja teraz np.) no ale... :p

pola - Idź do tego dentysty póki dziurka mała, bo inaczej pewnie zapomnisz i za jakiś czas ząb sam się odezwie... i to boleśnie.

mamita
- Widze, że pechowy dzień miałaś, ale dobrze, że nic Wam się nie stało.

iwonka - Szybkiego powrotu do zdrówk życze córci.

Moja Klaudia też się trochę przeziębiła, kicha mi cały dzień i ma katarek. Ale znając ją to powinno za góra 3 dni przejść bez niczego. Przynajmniej mam taką nadzieję.
 
kwiateczek pewnie pisalas a co mamy wszystkie robia ida czy siedza tam ?

Mamy tez sa.to tylko godzinke trwa wiec nie opylalo by sie:sorry:spotaknia sa fajne bo i zabawy,troche sie czasem pobrudza,spiewy i takie tam:tak:mamusie tez aktywnie uczestnicza:tak:

Vanesska zaczela gorzej kasałać i kaszel ją w nocy też męczył wiec dlatego poszłam do lekarza.Dostała jakis nowy antybiotyk i we wtorek kontrol.
..
Kwiateczek i jak bylo w przedszkolu? Kondzio zadowolony pewnie.;-)

Zdrowka dla Vaneski,oby szybko przeszlo.Tesknie juz za tym jak bedziecie pisalyze np dzieci sie kapaly na dworze:-)
Co do przedszkola to on je uwielbia.nie chce wyjsc.nie dlugo bedziemy chodzic dla dzieci od 2 lat:tak:juz bylam kilka razy ale czas mi nie odpowiada.
A dzis min. pani wyciagnela sprzety grajace.....daa dzieciom dzwonki,bylo dosc glosno ale dzieciaki mialy frajde.POtem nie mogla im zabrac:-D:-D:-D



Dziewczyny ja tez muszę iść do dentysty :baffled::baffled::baffled::baffled: , a panicznie się boję.
Zrobiła mi się mała dziurka, a znając moje problemy z zębami, zaraz tam będę miała taaaką wielką.


Radze isc szybko bo dziurka jets mala a potem jak sie ruszy to odpadnie troche zeba:sorry:

Ok uciekam spac bo wypilam kako i mnie cos muli.dobranoc
 
witam po małej przerwie

Pola a nie możesz wybrać opcji rozliczenia bezgotówkowego pzu z warsztatem??? Chyba jest bardziej opłacalna. Jak naprawiałąm auto w zeszłym roku to jakbym brała kase i sama załatwiała naprawe daliby mi tylko 1200zł a blacharz wycenił początkowo na ok 2500zł a ostatecznie wyszło ok 1800zł za naprawę.

Mamita dobrze, że tylko bok otarty. Aż strach myśleć co by było jakby wam w tył wjechał. Ja po wypadku jaki mieliśmy jak byłam w ciąży co chwile patrze w lusterko czy ktoś za mną nie hamuje zbyt późno.

Iwonka zdrówka dla Vanesski, coś często ostatnio choruje.
 
WiTAM
a co tu nikogo nie ma:szok:
ja dopiero sniadanie jem:sorry:
Mamita zapomnialam napisac ci wczoraj.jak juz lezalam to tak sonbie myslalam o Tobie.Ja mialam podobna sytuacje teraz jak bylismy w Polsce.prawie w nas tir wjechal,normalnie darlam sie na niego przez szybe:sorry:boshh dobrze ze wam nic sie nie stalo.oni to jezdza jakby nikogo nie bylo innego na drodze a wiedza ze szybko sie nie zatrzymaja:no:a jak widze ze tir tira bierze to mnie krew zalewa bo trwa to z 5 min ledwo sie toczy ale wyprzedza:angry::angry:

Ja zaraz uciekam bo odchaczyc sie dzis.zmienili mi czas na 12 bo tak mialam o 4.30:baffled:ide jeszcze glowe umyc.nara.
 
I ja witam,załatwiałam dzis sprawy urzedowe.Byłam w administracji,elektrowni,urzedzie skarbowym,urzedzie gminy i u ksiegowej z R. Szok ale wszystko załatwione :-)Niestety musiałam wziąsć ze sobą dzieci więc były kłopoty z nimi bo uciekały każda w inna strone.....
 
Witam! Ale pustki dzisiaj:szok:
Ja też dzisiaj załatwiania miałam troszkę. Chrzestna Zuzi zaoferowała że się nią zajmie to wykorzystałam:tak: Byłam na poczcie, na zakupach i wreszcie w wydziale oświaty załatwiać tą rehabilitantkę. Facet powiedział mi że nie ma rehabilitantki i logopedę może mi dać i neurologa raz w tyg. Pytam po co mi neurolog? jeździmy do swojego raz na 3 m-ce więc szkoda tych godzin wolę rehabilitanta. A on że do szpitala idzie na badania i mam przyjść 10 marca:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:Nawet wniosku mi nie przyjął żebym sie pewnie nie mogła odwołać:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:
Zapomniałam Wam napisać. Jutro jedziemy na urodziny chrześniaka A. a potem na pogrzeb -znajomych syn zmarł miał 18 lat.....
 
Ostatnia edycja:
Witam! Ale pustki dzisiaj:szok:

Zapomniałam Wam napisać. Jutro jedziemy na urodziny chrześniaka A. a potem na pogrzeb -znajomych syn zmarł miał 18 lat.....

:szok::szok::szok::-:)-:)-:)-:)-(a co sie stalo:-(


Co do rehabilitacji to radze ci wrocic do tej babki co powiedziala ze wam sie nalezy,wziac jakies pismo i tym im zucic przed twarz:sorry:

Iwonka to mialas wesolo.Ja mam jutro isc na rozmowe o prace,nie wiem ile bedzie ludzi bo to dzien otwarty i niewiem jak z Kondziem dam rade.pewnnie nie dotrzymam albo mi kaza isc:sorry:

A ja sie dzis tez wkurzylam bo dostalam list z banku ze zostala wyslana kasa na jeskies ubezpieczenie i nie wiadomo czy na auto,zycie,zwierzata,dom,direct debit a ja nie mam na tym koncie kasy bo go nie uzywam.jestem na minusie za co mam kare i do tego jeszcze ta wplata:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:bank mi skasowal na nastepne miesiace ale mialam dzownic do tej ubezpieczalni.ci znowu nie moga mnie znalezc i ciagle chca nr polisy:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:a ja w kolko tlumacze ze nie mam bo nic nie kupowalam a kase wzeli:wściekła/y::wściekła/y:jutro ide do banku niech sami odkrecaja.skoro od 3 lat nie maja zadnych wplywow a nagle od tak wyslali kase to niech sami odkrecaja:no::wściekła/y::wściekła/y:
 
dobry wieczór

wróciłam z imprezy urodzinowej mamy i juz czuję, że głowa będzie jutro boleć

zadebiutowałam w pieczeniu torta, jak Wam się podoba? :-D
 
reklama
Witajcie.

Cosmo, no torcik piękny, zwłaszcza to stojące pośrodku (to banan)?:-)

Sorki, że tak mało się odzywam, ale ciągle jestem chora, mam napady kaszlu takie, że prawie wnętrzności wypluwam, a dziś mam egzamin na dodatek. Żeby tego było mało, wczoraj dostałam swój pierwszy mandat i to za parkowanie :sorry:
 
Do góry