reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Majóweczki 2008

no i kochane wygrana...
Właściciel busów zmiękł, jak usłyszał, że policjant, który był na miejscu zezna, że tamten się przyznał i chciał przyjąć mandat.
Oczywiście ma 100 tysięcy zastrzeżeń, ale przestraszył się tego, że może teraz zaocznie dostać mandat 500zł i 6pktów, bo myślał, że policja tak nie może.
Wiec dziś wypłacą mi odszkodowanie i odstawiam autko do warsztatu
 
reklama
pola no to super ze tak szybko poszło ;-)

kwaieteczek no faktycznie nie brzmi zachecajaco brr .. ale pewnie ze znieczuleniem dasz rade :tak:
 
Witam.

iwonka - Babcia w pracuje i niby mogłam zanieśc wczoraj Klaudie to taty, bo czasem tak robię jak mąz np. gdzies musi jechac ale akurat wczoraj siedział w domu przeciez to co miałam mówic, że fochy strzela.

pola - Jak widac nie ma co byc miłym i iśc na jakies ugody... Ale dobrze, że w końcu wygrałas ti dostaniesz to odszkodowanie.

Cosmo. kwiateczek
- O nie i Wy o dentyście... Ostatnio gdzie nie zajrze to Ktoś o nim pisze. A mnie znowu ząb boli po tygodniu przerwy :p

W czoraj jakos mi zleciało do 19 więc luzik. Nawet wieczorkiem też jakość szczególnie nie chciało mi się spać i zasnęłam dopiero po 21. Za to organizm zrobił mi małego psikusa. Ogólnie obudziłam się po 7 ale że córcia spała u rodziców to podrzemałam sobie jeszcze do 9. Wyspałam się, nie powiem ale okazało się, że w nocy, tak koo 3 przebudziłam się ponoć, gadałam z mężem, byłam nawet w łazience itd. a ja tego kompletnie nie pamiętam. Nic a nic... sądziłam, że całą noc spałam a tu proszę... oj musiałam być naprawdę zmęczona i zaspana. :p ogólnie wyszło, że nie spałam 38 godzin.

A po wizycie u alrgologa wszystko dobrze. Powiedziałam lekarce, że córcia wcina już dłuższy czas serki i pje od kilku tydoni normalnie Bebiko i nic jej nie wyskakuje więc dała nam zaświadczenie, że leczenie zakończone i za pół roku jak nic się nie będzie działo to na wizytę kontrolną mamy przyjść. Musze jeszcze tylko zrobić próbę z norlanym mlekiem krowim.
__________________
 
Ostatnia edycja:
Pola no to sumper.Chcial kombinowac a mu nie wyszlo na szczescie.Ciekawe co z tym policjantem,bedzie mial cos za to?
Wiki mam nadzieje.zobaczymy w srode:sorry:
Panistepelek potzrebujesz snu bo tak zyc nie mozesz.musisz myslec o Klaudii:tak:nie zapracowuj sie tak bo widzisz jakie sa efekty a jak bys w nocy zglodniala:szok::sorry:
my po przedszkolu.Kondzio probuje zasnac:sorry:
 
Pola no to sumper.Chcial kombinowac a mu nie wyszlo na szczescie.Ciekawe co z tym policjantem,bedzie mial cos za to?

policjantowi nic nie będzie, bo nie złożę doniesienia, czyli zostanie tak jak było u niego w notesie.
Gdyby nie ten policjant, to bym złożyła zeznania, żeby cwaniaka nauczyć rozumu. Chciał mnie po prostu oszukać... cóż nauczka na przyszłość

Dziewczyny ja tez muszę iść do dentysty :baffled::baffled::baffled::baffled: , a panicznie się boję.
Zrobiła mi się mała dziurka, a znając moje problemy z zębami, zaraz tam będę miała taaaką wielką.

Ale cudne słoneczko za oknem, aż chce się żyć. Zaraz po pracy (nawet nie wchodze do domu), idziemy z Mońkiem na spacer.

 
Vanesska zaczela gorzej kasałać i kaszel ją w nocy też męczył wiec dlatego poszłam do lekarza.Dostała jakis nowy antybiotyk i we wtorek kontrol.
POla super wiesci! A dentysty tez sie boje.....
Kwiateczek i jak bylo w przedszkolu? Kondzio zadowolony pewnie.;-)
Cosmolady a czemu????????
 
Iwonka bedzie dobrze zdrowka zycze dla corci maly brzydko kaszlal fruwalo mu wszystko, odrywalo pozniej pare dni suchy nawet w nocy zaczynalam sie martwic a teraz przeszlo :tak:

cosmo przekroczylas dochod ?

pola idz teraz mala dziurka zrobi nie poczujesz a pozniej sie meczyc nie potrzebnie jak bedziesz zwlekac :sorry:

kwiateczek pewnie pisalas a co mamy wszystkie robia ida czy siedza tam ?


panistepelek kwiateczek ma racje chyba potrzebujesz odpoczynku a snu to przedewszystkim :tak:
 
reklama
Witam! Wysiadam normalnie. Jak jechalismy na hipoterapię to o mało co tir by nam w du... wjechał. Mąż zatrzymał się na pasach a ten za nami nie wyhamował i zjechał szybko na lewy pas i przytarł nam bok:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:
Potem goście, teściowa chora, z A. sie pożarłam:wściekła/y::wściekła/y:
Jutro napisze Wam więcej. Od rana jade jeszcze raz łatwić tego rehabilitanta:zawstydzona/y:

Iwonka zdrówka dla Vaneski:tak:
Panistepelek super wieści od alergologa:tak:
Pola dobrze że się udało. Ciekawe jak my wyjdziemy na stłuczce:eek::eek:
 
Do góry