reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Majóweczki 2008

Witam! ja nerwy od rana. najpierw byłam w mopsie i oczywiście powiedzieli mi że oni nie zajmują się wczesnym wspomaganiem dzieci i najwyżej moga dac mi pedagoga do domu:wściekła/y: A o rehabilitantke mam się starać w dziale oświaty w którym byłam najpierw i wysłali mnie do mopsu:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:
Potem u mechanika koczowałam prawie 3 godz. Zuza była nie do zniesienia nie chciała zasnąć :eek: Biore sie za porządki bo ciągle w biegu jestem a w domu bałagan:sorry:
Podczytałam Was ale wybaczcie łeb mnie boli że nie wiem.
Do wieczorka
 
reklama
Dzień dobry!

W końcu i tutaj zajrzę i dopóki nie zaczniecie seryjnie pisać, to jeszcze zdążę coś przeczytać.
Spijam kawę, kończę jogurcik i będę robić paczki i polecimy z Miśką na pocztę
 
Bry dzień ;-)

kwiateczek z Mają poszło migusiem, ale młodsza od młodego była

Tak mnie boli ząb, że nie wydalam, miałam jakies lekarstwo wsadzone i miałam kontynuowac leczenie w Katowicach bo moja den nie ma mikroskopu a to mikroskopijnie kanałowo... i jakoś 3 miechy temu mi to sie wykruszyło już, ale ciągle brak a to czasu a to asy... i wczoraj jak zacząl w nocy boleć to aż gwiazdy zobaczyłam...boli mnie pół szczęski i oko a dziś mam tyle spraw urzędowych że choćbym chciała to i tak nie wyrobię do dentysty
 
witam sie z rana ja juz po kawusi w pracy :tak:

mamitta wspolczuje Ci wytrwałosci porazka z tymi wszystkimi urzedami itd wystrzlac to malo :no:

cosmo biedna Ty kiedys mi zrobila zle zeba zle wyczyscila oj bolalo wtedy, moze sprobuj na pogotowie sa takie czy cos niech zrobia bo sie wykonczysz :sorry:

keyko kreci sie biznesik :-p

Życze wszystkim Milego Dnia :tak:
 
Witam

Własnie po raz setny napisałam pismo z wyjaśnieniem do PZU.
Mam oświadczenie kierowcy, że to jego wina, ale PZU nie rozmawia z kierowca ale z włascicielem firmy przewozowej. :-(
Normalnie jakieś jaja. Teraz mają jeszcze raz rozmawiać z tym właścicielem, jak się nie zgodzi to na 14ta ide na ten komisariat, z którego przyjechał policjant i złoże oficjalne zawiadomienie o wykroczeniu. Ukażą tego kierowcę mandatem, bo policjant był świadkiem, że ten się przyznał i dla polcji takie oświadczenie jest dowodem i policja z resztą nie rozumie stanowiska PZU.
Najgorsze tylko, że ten młody policjant będzie miał kłopoty, bo nie miał prawa odjechać z miejsca kolizji skoro był winny itp.

Trudno i ja i chłopak chcieliśmy dobrze i poszliśmy staremu cwaniakowi na rękę, to oboje płacimy.

Zabieram się za pracę, bo narobiłam sobie przez wczorajsze nerwy zaległości.
Miłego dnia !!
 
Witam.Jedziemy dzis z Vanesska do lekarza żeby ja osłuchał.:tak:
Pola mam nadzieje że sprawa zostanie załatwiona na twoją korzyść.:tak:
Cosmo wspołczuje .....:sorry:
Mamita brak słow!!! Chyba bym tam ich rozniosła:crazy:
 
Iwonka dużo zdrówka dla Vanesski

a mi się znów humor z rana popsuł. Moja dobra koleżanka, która kilka razy mi pomagała i w pracy i z praca, własnie się dowiedziała, że zostanie zwolniona.

Kurcze a najgorsze jest to, że oni mają kilka sporych spłat kredytów i d...pa bez jej pracy sobie nie poradzą... chory kraj, że nie mozna nic sobie zaplanować. Zero stabilizacji
 
Ostatnia edycja:
Iwonka myslalam ze lepiej Vanessce

pola normlnie brak słow, chociaz podejrzewam ze to wlasciciel firmy taki madrala pewnie :no:
 
reklama
Witam
Cosmo wspolczuje,wiem cos o tym bo po ciazy ciagle latam z zebami.Teraz w srode jade do ze tak powiem specjalisty dentysty:-D:-D:-D(co za system tu jest)i bedzie mi wypelnial kanal nacinajac dziaslo:baffled:wrrr az sie boje
Iwonka a Vaneska juz lepiej i tak tylko chcesz sparwdzic czy gorzej jest?
Pola widze ze dluga droga was czeka.Nie rozumie skoro kierowca sie przyznal to wlasciciel firmy powinien potwierdzic przeciez on problemow nie bedzie mial?

A my uciekamy zaraz do przedszkola,zadko ostatnio chodzilismy:sorry:
 
Do góry