reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majóweczki 2008

Witam
Cosmo torcik fajny:tak:a co powiedziala mama na ozdobe:-)
Migotka zdrowka i powodzenia zycze:tak:

Powoli sie zbieram zobaczyc na ta rozmowe.Chmurzy sie cos:baffled:Kondzio ma poczatek kataru bo wczoraj musialam go brac wszedzie a padalo i wialo ze szok:angry::angry:
 
reklama
Witam.
Cosmo torcik fajny ;-) A ogolnie jaki smak zrobiłas?
Migocia zdrowka zycze i trzymam kciuki :-)
Mamita 18 lat ...a co sie stało że umarł?
Kwitateczek i jak tam z pracą?
 
Iwonka sama bita smietana, na górze kolorowa posypka a biszkopt nasączony colą, bo nie mialam nic innego, zresztą to był spontan
 
Cosmo, gratuluję pomysłowości :tak: Ja w kuchni to jak ryba w błocie się czuję. Chociaż dziś się szarpnęłam i piekę właśnie tartę z brzoskwiniami z przepisu z puszki z brzoskwiniami :-)

Kwiateczek, no właśnie, jak tam rozmowa?

Dzięki za życzenia zdrówka. Byłam na egzaminie i nie mogłam się skupić, bo kaszlałam jak gruźlik. Na szczęście odpisałam od koleżanki. Jeszcze tylko pracę oddać i obronić :-p
 
Witam.

Kwitateczek i jak tam z pracą?


Kwiateczek, no właśnie, jak tam rozmowa?

Rozmowa ok,nie staralam sie wcale,powiedzialam kiedy moge pracowac,kiedy nie,,,napisalam ze mam problemy z plecami itp...w sumie mi nie zalezalo bo czekalam na telelon z tej poprzedniej pracy,kasyna...a koles do mnie ze ok...ze na pol etatu co on potrzebuje takich ludzi:sorry:ze lubi polakow bo sa pracowici i ze woli miec pracownikow starszych a nie mlodych bo sa bardziej odpowiedzialni.....ze zobaczymy jak potem moze bede chacial byc na barze...:szok::szok::szok:ja na to ze to fajna praca ale moj angielski nie jest dosc dobry ze boje sie ze nie zroumie klientow itp...a on ze to powoli.... zobaczymy jak bedzie ze dostosujemy godz do tych jak ja moge pracowac i ze w poniedzialek zadzwoni i umowimy sie na nastepna rozmowe:szok::szok::szok::szok::sorry:no ale mysle ze chyba pryjme ta prace bo ci sie nie odzywaja...a tam chyba nie bedzie zle.jakby co to zrezygnuje....jedno co powiedzialam ze od czerwca do wrzesnia edzie duzo pracy i nie mozna urlou wziac ale powiem na nastepnym spoykaniu ze na koniec lipca ja musze jechac bo amm wesele no i te testy Kondzia:sorry:zobaczymy.bylo ponad 200 ludzi a ja przeszlam
,z
tego co widzialam chyba jedna polka i jeszcze z Kondziem ktory zrobil sceny:sorry:poszlam i wrocialam bo nie mogl usiedziec.dalam mu zupke i znow poszlismy,usnal po drodze wiec moglam spokojnie pogadac:tak::tak::tak:zobaczymy.niesadzilam ze tak latwo pojdzie:sorry:

Cosmo juz widze mamy mine.moja by chyba nie pzrezyla takiego tortu:-D:-D:-Djest staroswiecka:sorry:

Migotka to powodzenia,widze ze dzien tez nie byl zly.

Poza tym bardzo zle sie czuje.zmiezylam temperature ale termometr pokazywal 35.6 myslalam ze bateria padla wiec wzielam rteciowy a tka ledwo 36:szok::szok::szok::szok:jestem padnieta jeszcze po tych nockach.nie ma juz sily dziewczyny.Kondzio chyba sie rozchorowal po naszej wyprawie wczoraj,lalo wialo ale musialam isc sie odchaczyc.Umylam smoczek i chyba dzis mu dam bo musze sama wypoczac bo jak i ja sie rozloze teraz to i po pracy i jak sie zajme Kondziem:no:zobaczymy bede sie starala ale nie wiem.padam juz.czekam jak usnie umyje sie i de do lozka:baffled:
 
cosmo - ja ogólnie nie przepadam za tortami ale pewnie innym smakował.

A ja się przeziębiłam w pracy. Wiadomo, jak jest duzo klientów to zaraz gorąco się robi więc zdejmuję jakąś warstwę z siebie a że wczoraj tak właśnie było, do tego w dzień okno miałam uchylone, to najpierw spodziłam sie, potem mnie troche zawiało, wieczorem podobnie, bo multum osób, ja w samej bluzce a oni kręca się i otwierają ciągle te drzwi więc jaki mam teraz efek? kichanie, katar, kaszel :-

Do przeczytania jutro.
 
hej

ale dziwnie teraz, chyba wolałam starszą wersje :szok:

około 2 Michał spadł z łóżka obudziłam się i już nie mogłam zasnąć, teraz mi sie oczy kleją, ale glony już nie śpią :-D

kwiateczek Gratki pracowe!
 
Witam dziewczyny

kwiateczek gratki z praca!!

u nas spokojn ie chcoc ja dalej szukam pracy... w sumie nic sie nie dzieje:sorry::sorry:
informuje ze zyje i zmykam

Milego dnia

PS widzialyscie fajnie stronke zmienili:-):-)
 
reklama
Witajcie. Ale nam szatę graficzną zmienili. Już nie powie Szopek, że napisane czarno na zdechło żółtym :-D
Znacie może coś dobrego na taki duszący kaszel?

Kwiateczek, to ładnie załatwiłaś rywali, i to od niechcenia :-)
Paniestepelek, zdrówka!
 
Do góry