reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majóweczki 2008

reklama
Dobry wieczór!

Migotko, wszystkiego najlepszego!!!! Spełnienia marzeń i samej radości!

Kamilko, jak Adaś kaszle, to może go jeszcze potrzymaj w domku...?

MM, mój Mikuś też nie mówi za wiele (choć nie wiem, ile mówi Twoja Ania) - często gada po swojemu jak najęty, a tak to mówi "mama, tata, baba, lala, tak, nie, co to, daj, nie chcę, chcę, mi mi (mini mini), di di (dvd)" z wyraźnym naciskiem na "nie" oraz "mama"

Iwonko, przykro mi z powodu śmierci znajomego :-( Jak Vanesska przed przedstawieniem? Podekscytowana?
U nas w ubiegły piątek było przedstawienie dla babć i dziadków z powtórką jasełek dla nich, ale Maks był w domu bo chory - nie mamy żadnej babci, dziadkowie daleko, więc miała być niania z mężem ;-) za to zrobiliśmy im mini dzień babci i dziadka już wtedy u nas w domu.

Mamita, powodzenia z PFRONem!!
 
Migotka Wszystkiego najlepszego:tak::tak:

My byliśmy w Kościele-Zuza nadzwyczaj grzeczna. Dzisiaj kąpiel w małej wannie. Z początku chciała płakać ale jakos się wykąpała;-);-)
My jutro robimy objazd po Babciach:-) Rano odbiore zdjęcia od fotografa i kupię jakieś ramki i do tego jakieś bombonierki;-)
 
Pola Ty masz własną działalność?

Dzień dobry

Mamita nie mam włąsnej działalności. jestem główną księgową w firmie budżetowej :baffled:. Uprawnienia będę mieć około kwietnia i chciałabym wtedy uruchomić biuro rachunkowe, ale co z tego wyjdzie...


Dziękuję Wam kochane za życzenia :happy2:
Proszę przyjmij ode mnie spóźnione życzenia urodzinowe... dużo zdrówka, szczęścia i spełnienia marzeń!!!

Jadę dziś z Szymoniem do lekarza z podejrzeniem skazy białkowej. Mam nadzieję, że to tylko jakies zwykłę uczulenie, na coś co zjadł, a nie skaza.

Mój Szymon bardzo dużo mówi (zasługa niewyobrażalnie gadatliwej tesciowej :-D:-D:-D). Ostatnio powiedział (oczywiście z małymi przerwami) "tatuś... przysiedł... domciu".
Zaczyna tez odmieniać, mówi "mamuś", ale jak gdzieś ma iść to mói "z mamem"
jestem ciekawa, jak wygląda takie badanie u logopedy, bo moje bardzo gadatliwe dziecko, u pani doktor raczej by się za dużo nie odzywało :)

Zabieram się za robotę... miłego dnia Majówki
 
Dzień dobry, miłego dnia wszystkim!
Chyba dziś za dużo nie posiedzę przed komputerem, mam dużo zajęć poza domem. Faaaaaaajnie!
 
Badanie u logopedy polegało na pokazywaniu Ani różnych zwierzątek i logopeda prosiła o wskazanie np misia albo pytała jaki odgłos wydaje owieczka. Jednak głównie wypytywała o to jak Ania je, pije, czy jak śpi to ma usta zamknięte, czy ma wtedy język przyklejony do podniebienia.
Kazała ćwiczyć język, żeby nie wciskała go między zęby podczas mówienia, zaleciła smarować podniebienie nutellą albo miodem,żeby Ania jak najczęściej ćwiczyła takie górne ustawienie języka.
To już była nasza druga wizyta u logopedy. Logopeda z pierwszej wizyty wydaje mi się bardziej fachowa, wypytywała o dużo więcej rzeczy i więcej zaleceń mi dała więc do niej będziemy chodzić.
Mamy chodzić do logopedy ponieważ Ania miała osłabione napięcie mięśniowe i podobno takie dzieci trochę później zaczynają mówić.
Jak na razie Ania zna 25 słów.
 
Ostatnia edycja:
reklama
Witam! My bylismy u mojej Mamy na urodzinach i przy okazji na Dniu Babci. Do prababci pojedziemy w piątek:tak:Kupiłam wreszcie pudło do zabawek za 19,99:-)

Dzień dobry

Mamita nie mam włąsnej działalności. jestem główną księgową w firmie budżetowej :baffled:. Uprawnienia będę mieć około kwietnia i chciałabym wtedy uruchomić biuro rachunkowe, ale co z tego wyjdzie...

Pytam bo chodziło mi o to do kiedy firmy mogą przekazać 1% podatku na Fundację bo nie wiem czy ma sens jeszcze wysyłać apele do firm.
Powodzenia z własną firmą:tak::tak:


Badanie u logopedy polegało na pokazywaniu Ani różnych zwierzątek i logopeda prosiła o wskazanie np misia albo pytała jaki odgłos wydaje owieczka. Jednak głównie wypytywała o to jak Ania je, pije, czy jak śpi to ma usta zamknięte, czy ma wtedy język przyklejony do podniebienia.
Kazała ćwiczyć język, żeby nie wciskała go między zęby podczas mówienia, zaleciła smarować podniebienie nutellą albo miodem,żeby Ania jak najczęściej ćwiczyła takie górne ustawienie języka.
To już była nasza druga wizyta u logopedy. Logopeda z pierwszej wizyty wydaje mi się bardziej fachowa, wypytywała o dużo więcej rzeczy i więcej zaleceń mi dała więc do niej będziemy chodzić.
Mamy chodzić do logopedy ponieważ Ania miała osłabione napięcie mięśniowe i podobno takie dzieci trochę później zaczynają mówić.
Jak na razie Ania zna 25 słów.
25 słów to chyba bardzo dużo:szok:
 
Do góry