reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majóweczki 2008

Witam.Bylismy dziś w przedszkolu na przedstawieniu.Vanesska odegrała swoją role super:tak:,mówiła więcej niż myślałam że ma do powiedzenia,ale dzielnie dała rade i sie nie pomyliła :-) Potem był poczęstunek zrobiony przez dzieci,robili sami ciasto zebre i sałatkę owocowa :-) Była jedna babcia ,bo druga wiadomo gdzie,a dziadek niestety musiał być w pracy , bo drugi niestety już nie żyje.Ale widać nadal jest w pamięci dziecka ,bo narysowała babcie ,tą ktora mieszka daleko i dziadka tego co zmarł.:tak:Niestety ja za dużo nie widziałam na tym przedstawieniu, bo biegałam za szalejącą Klaudią,:wściekła/y:dała tak czadu że szok:dry:,zakłócała występy łobuzica.:sorry2:Było jeszcze troje dzieci małych i grzecznie siedziały i patrzyły a mój pędzi wiatr nie usiedzi sekundy w jednym miejscu:baffled:Potem z grupy nie chciała wyjść :-D:-D:-D:sorry2:

Mm 25 słów to jest bardzo dużo:sorry2:moja kilka zna:tak: Na bilansie wstępnie pediatra oceni i w razie co skieruje do logopedy.:tak:Tak też bylo z Vanesska,ktora malutko mówiła,ale znała za to cały alfabet,i przeczytała kilka słow co jej napisałam,typu baba,lala,mama,tata,jajko,kura;-) ta babka była zdziwiona że ona umie takie rzeczy już.Kazała przyjść na kolejną wizytę,ale juz nie poszłam bo Vanesska się rozgadała sama po dwóch miesiącach:tak:
Na temat tego hjak dziecko,je,oddycha właśnioe czytałam w necie jak się to ma do mówienia.Niestety Klaudia często oddycha własnie przez buzię,dolną szczenkę też będą miały pewnie cofnięta bo i ja tak mam.Co w mówieniu nigdy mi nie przeszkadzało.:sorry2:
 
reklama
Witajcie dziewczyny

ja teraz rzadziej bede zagladala bo moj maz ma uczulenie na bb wiec przy nim nie siadam zeby mi pozniej nie marudzil pol dnia :-:)-(

a u nas tak sobie zyjemy tylko chcialabym w troche lepszej atmosferze no ale coz zrobie:sorry2::sorry2:
Adas moj jest taki kochany zaczyna sie rozgadywac ale 25 slow jeszcze nie wymowi ale rozumie wszystko zna kolory ksztalty i prosby ale mowi malo..:dry::dry: i niestety zaczyna za mna plakac jak zostajke sam z kims chodzi wola mama a koncu zaczyna plakac:no::no: nie wiem jak ja wyjade az mi sie serce juz kraje:-:)-(
 
iwonka - Napewno duma Cie rozpierała gdy Twoja córcia brała udział w przedstawieniu. :)

pola - Jakie zmiany pojawiły się u Twojej Pociechy, że zaczełaś podejrzewać skazę??

mm - trening czyni mistrza... Poćwiczycie sobie i napewno mowa potem będzie idealna :)

Moja Klaudia może 25 słów nie zna... chociaz może i by dało radę tyle uzbierać. Z najnowszych mamy:
-pan, pancia (czyli klaudia)
-bacia (babcia) a forma baba wypowiadana jest gdy jest ciemno
- miś, jaś, dzięki, pić
- no i imiona: daś (adaś brat męża), niania (ania moja siostra), basia (moja mama)
 
Ostatnia edycja:
pola - Jakie zmiany pojawiły się u Twojej Pociechy, że zaczełaś podejrzewać skazę??
Witam przy porannej kawce :-)

Jesteśmy po wizycie u naszej pediatry.
Na razie mamy odstawić czekoladę w każdej postaci, a potem zobaczymy co dalej.
Szymonowi wyszły takie plamy na policzkach i skóra na nich jest bardzo szorstka. Lekarka podejrzewa, że to wyszło teraz, bo podczas anginy organizm był osłabiony i alergia się uwidoczniła, do tego doszedł okres świąteczno-mikołajowy i po prostu za dużo słodyczy tzn. kakao, które bardzo uczula.

Zmykam do roboty.
Miłego dnia Majówki
 
Dzień dobry!

Iwonka, fajnie że przedstawienie się udało! A Klaudia no cóż energiczna młoda dama ;-)

Mamita, jeśli są to osoby fizyczne, które prowadzą działalność gospodarczą, to normalnie do 30 kwietnia się rozliczają. Poza tym nie zapominajmy o pracownikach firm, którzy mogą zareagować na apel i przekazać swój 1%.
 
Witam.Ja po śniadanku,małym.Gotuję jajka i białą kiełbaske na barszczyk,i sałatki z tunćzyka też mi sie zachciało.Tatuś zawiózł Vanesske do przedszkola.
Zapraszam na kawusie :-)
kawaa.jpg
 
Dziewczyny powiedzcie, czy dajecie dzieciom jeszcze kaszę z butelek?
Szymon przez prawie miesiąc jadł śniadanie w domu i codziennie dawałam mu kaszkę łyżeczką, a teraz znów jest u teściowej i ta się upiera, że bez smoka ani rusz.
 
reklama
Pola ja daję,z własnej wygody.:sorry2:Każdy inny posiłek je samodzielnie łyżeczką:tak::-) i nie muszę jej karmić,zreszta nawet ona nie pozwla ,ale kaszke daję z butli,bo ją odkładam do łożeczka i ona po wypiciu często zasypia.No i też gdy ona pije z butli to wtedy mogę jej przemycic leki kiedy jest taka potrzeba.Daję jej 2 razy dziennie butle,na śniadanie i na kolacje.
 
Ostatnia edycja:
Do góry