reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Majóweczki 2008

Witajcie.
Ja trochę niedospana, bo o czwartej nad ranem sąsiedzi-pijoki wypuścili swojego kundla i do ósmej rano ujadał po całym osiedlu, a najchętniej pod naszym oknem :wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y: Iga chyba w miarę spała, bo nie płakała, tylko kilka razy jęknęła. Muszę coś zdziałać z tym psem, bo to już nie pierwszy raz. Chyba zadzwonię do Towarzystwa Opieki nad Zwierzętami, niech go zabiorą. Albo sama mu ulżę i go załatwię, bo jest wredny :dry: Nawet ubrałam się i wyszłam, bo chciałam go zwabić, żeby zamknąć go między drzwiami na klatce, żeby tam sobie ujadał, bo jakbym go wpuściła na klatkę, to ujadałby na klatce, a te łajzy pewnie zawalone by mu nie otworzyły. Ale skurczybyk nie chciał przejść koło mnie, jak trzymałam drzwi, tylko ujadał wściekle. Miałam ochotę mu kark skręcić :wściekła/y::wściekła/y:
Ale cóż, życie i tak jest piękne :-D Dożyłam kolejnych urodzin i dostałam od męża dwie pary majtek w prezencie :-D

Pola, no ciekawe, co z tym ptaszkiem jest :confused: A skazę lepiej leczyć, bo potem astma może się z tego zrobić.
 
reklama
Migotka wszystiego najlepszego z okazji urodzinek :-):-)

13.gif

A prezencik od męza to wiesz wysoce sugestywny by ł:-D chyba chce cię wziąsć na urodzinki tyle że nie swoje ;-)

Ha-NN-aH witaj i już nie znikaj bo chyba kazda z nas o tobie myslała

Pola powodzenia u lekarza

Mamita my jak kupiliśmy syfon to za nic nie dalo się skręcić ,dopiero polączyliśmy stare częsci z nowymi i się udalo Szkoda gadać teraz wszystko takie tandetne sprzedają . Szkoda Zuzi chyba ma jakiś uraz że tak wymiotuje

Do nas przyjechał mój 13-letni brat na ferię . Zuzka ma uciechę ,tyle że zrobila się taka maruda bo wczoraj go zostawiłam i pojechalam na zkupy a on jak malutkie dziecko nosil i wozil w wózku cały czas . no i pewnie też że miala weekend pełny wrażeń.byliśmyu małego kuzyna .Byl tam jeszcze chomik którego do tej pory przeżywa i nie wiem czy się go boi czy jej się jednak podobal . Dziś w nocy się obudziła i wolała chomika mam nadzieję że nie miala koszmarów ,bo strasznie spała. Teraz z wujkiem przywiązali naszemu psowi do obroży Gąsienice Gawędziarę i ta za nim jeżdzi i wszyscy sie chichrają i nawet pies o dziwo zadowolony .Muszę sie dziś zmobilizować bo w piśtek mam niespodziewany egzamin i z materiałąmi cięzko
A jeszcze mamy ostatnio atrakcję bo na na naszą dzialkę przychodzą jelenie ,najpierw byly 3, potem 4 a ostatnio11.... I wiecie co to takie wielkie jest jak konie Takie stado co noc pasie się na rzepie którą na drugiej częsci dzialki wsadzil dziadek I wogóle sie nie boją.
 
Ostatnia edycja:
Witam.Ciągle mam bardzo powolny net.Dopiero od jutra będzie nowy okres rozliczeniowy i nabierze szybkości.Strony otwierają się nawet godzine,dlatego też nie zaglądam bo szlag człowieka trafia.
W niedziele zginął mój znajomy,można powiedzieć że z rodziny.Miał wypadek samochodowy ,wpadł w poślizg,kilka razy dachował.Zginął na miejscu. :-( Zostawił córke.Był w moim wieku.


Migotka 100lat !!! Spelniernia marzeń.Kwiatów wirtualnych nie podaruje,bo raczej nie ma szans żeby otworzyła mi się jakaś strona z obrazkami .
 
Iwonka bardzo mi przykro z powodu znajomego , najgorzej jak takie wypadki spotykają takie osoby które bardzo są potrzebne najbliższym tu na ziemi .
 
Witam

Migotko wszystkiego najlepszego.

Iwonko przykro mi z powodu smierci znajomego.

Byłam wczoraj z Anią u laryngologa na badaniu słuchu. Na szczęście wszystko jest w porządku.
Byłyśmy też u logopedy. Stwierdziła, że Ania trochę za mało mówi.
 
Mm moja Klaudia nic nie mowi ,ale u logopedy nie byłam. Ona tylko to co wcześniej,mama,tata,lala,daj,da ,naśladuje odgłosy zwierząt .Zna kilka liter alfabetu,rozpoznaje figury ,kolory. Vanesska moja zaczeła mówić dopiero jak miała 2,2 lata.Być może z Klaudia będzie to samo.Na razie póki co obserwuję.A jakieś ćwiczenia zadał logopeda dla Ani?
Sylwia stado jeleni,to masz fajne widoki.

Zapomniałam napisać że jutro w przedszkolu jest przedstawienie dla babć i dziadków z okazji ich świeta,Vanessce przypadła rola Czerwonego Kapturka :-) Miała też bal karnawałowy:tak:
 
Ostatnia edycja:
Dziękuję dziewczynki :-)

Iwonka, przykro mi :-(

Mm, a w jaki sposób logopeda robi badanie? Bo moja paple coraz więcej słówek, ale jak prosisz ją, by coś powiedziała, to nic z niej nie wyciśniesz. Wątpię, by przy pani doktor coś powiedziała. Mówi właściwie cały czas, ale tylko wtedy, kiedy ona chce.
 
Witam! Wreszcie dotarłam. Byliśmy po wniosek na dofinansowanie turnusu z pfronu. Znowu bieganina za papierkami:baffled: A. założył wreszcie syfon dzisiaj rano ale jeszcze mam bałagan bo teraz znowu kibelek cieknie:szok: Mam nadzieję, że nie trzeba będzie nowego:no:
Pola Ty masz własną działalność?
Iwonka wyrazy współczucia:-(
Aurelia udanego urlopowania:tak::tak:
 
Witam dziewczyny

ja dalej siedze z adasiem mysle go dac do zlobka jutro albo w czwartek.... bo jeszcze kaszle tzn takie napady lapie i nie wiem co z nim robic:sorry2::sorry2::sorry2:

wlasnie wstal zjadl obiadek i mama ma chwile dla siebie.. moj maz pojechal do dziadkow swoich a ja zostalam sama chcialabym wyjsc gdzies ale zimno jak na syberi mroz sie robi duzy:baffled::baffled:

Panna Migotka DUUUUZO Zdrowka radosci Pomyslnosci z okazji Urodzinek :-):-)

a za mna chodzi dzis jakis paczus albo cos dobrego tylko nic nie mam:dry::dry:

mm to juz do logopedy?? moj tam cos po swojemu tworzy ale malo mowi a wlasciwie nic:confused::confused:
 
reklama
ale tu pustki:szok:

kwiateczek jak Konradek?


Hannah hellou ;-)
Konradek lepiej.wczoraj bylismy u pediatry.dal nam leki w sumie te same co wczesniej.Kondzio przespal cala noc:-)w dzien tez prawie 3 godz.obudzilismy go znowu do 22 bedzie buszowal.zis zrobilismy mu mocz i krew.patrzyl jak pani wbija igle i nic:-)potem sie poplakal ale dlatego ze go trzymalismy.dzielny byl.pani powidziala ze predzej mama padnie:-D:-Dcha jutro wyniki .napisze czy cos wyszlo,tzn alergia.alergolog jeszcze w czwartek tak wiec super jest,wszystko chyba zalatwimy:tak:

Kwiateczek, witaj w domu :)

Ja zaczynam urlop od jutra, to troszkę z wami posiedzę !
dzieki:-)

ogolnie dziekuje za przywitanie wszytski.:-)przepraszam ze nie doczytam ale jak wroce to nadrobie.
wpadam tylko zyczyc Migotce wszystkiego najlepszego:tak::-)
 
Do góry