reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majóweczki 2008

Witam.Moj malzon dzis w domu bo ma wolne,jakos tak teraz lepiej jak co 3 dzien ma wolne :-) Jak wraca pozno z pracy to tez dobrze bo odpoczywam od niego ;-)
Keyko Wszystkiego Naj naj naj!
urodziny01.jpg
 
reklama
Dziubek, ja myślę, że mała załapie, jak ssie się cyca. Moja też była przystawiona dopiero w trzeciej dobie, a wcześniej jadła z butelki. Kosztowało nas to sporo wysiłku i łez wylanych , ale udało się karmić. Na pewno wszystko będzie dobrze z dzidzią!
 
Keyko wszystkiego najlepszego z okazji urodzinek:tak:
Milego dzionka zycze z Konradkiem;-);-);-)

ChomikImage.aspx.gif

Kathy wspolczuje,tak czasem jest ale w koncu sie ulozy:tak:nie moze zawsze byc pod gorke:sorry:
Dziubek to samo u tej Twojej "cioci"wszystko sie ulozy:tak:ja nie mialam pokarmu i tez byl karmiony butla przez 4 dni dopiero pozniej cycem i zalapal wiec Michalinka tez powinna.To chyba taki odruch, dziecko wie jak:sorry:niektore dzieci sa leniwe,myslalam ze Konradek po butli nie bedzie chcial juz cyca ale zlapal:tak:co prawda miesiac ale zasze cos:sorry:

ja po kawusi,glowa boli z nioedospania:baffled:dzis rozmowa:nerd:dzieki za kciukasy;-)
 
Ostatnia edycja:
Dobra ide cos ogarnac w domku a potem jedziemy po odbior fotelika samochodowego Graco bo w koncu kupilismy.:-) Slonca tez juz nie ma choc z ranka bylo....
Jeszcze sobie najpierw kawusi zrobie
 
Dziewczyny mam do Was prosbe !!!! Jak gdziekolwiek zobaczycie taki mini kocyk jak na zdjeciu to dajcie znac,poszukuje tego i nigdzie nie moge dostac,a to jest ulubiona maskotka Klaudii ktora juz raz zgubilismy na cmentarzu ale na szczescie ktos znalazl i powiesil na bramie cmentarnej.
Ja tez szukam po sklepach,ale nie ma.Jakby bylo mozliwe i ktoras z Was by znalazla to bym wyslala pieniazki na to i za przesylke i by mi kupila. Ale najpierw dajcie znac bo ja tez moze jak trafie to gdzies kupie..
DDI_5587_14550_48f9af7fc0a07.jpg
 
Ostatnia edycja:
Patrzylam teraz na stronie Edukacji Narodowej w Warszawie wychodzi na to ze w tym roku przedszkolnym 2009/2010 jest wystarczajaco miejsc dla przedszkolakow w powronaniu ze zlozonymi podaniami,wiec jest szansa ze Vanesska zostanie przyjeta :-)
 
Ostatnia edycja:
Witam i odrazu dziękuję za życzenia:tak::-)!!!

Dzień miał być udany, bo miałam dzisiaj wolne i miałam pójść na siłownie. Ale postanowiłam za namową M wybrać pieniądze z lokaty i nalatałam się jak głupia między dwoma bankami, aż w końcu w domu maklerskim załatwiłam sprawe. No i dzisiaj miałąm po dwóch miesiąch jazde doszkalająca- nikogo nie potrąciłam, wszyscy żyją, ale i tak biore jeszcze dwie:-).


Dobra, narazie to tyle, bo zaraz jedziemy do Jawora po Domiś. Koniec rozpieszczania przez dziadków, a właściwie dziadka, który jak tylko mu się wspomniało o rowerku na wakacje, to poleciał i kupił:eek::rofl2:

Kochane, to teraz ja:
życzę wam udanego wieczoru i nocy i całego weekendu- jakbym nie miała czasu do was wpaść:tak::-)
 
Iwonka moja kuzynka mieszka pod Warszawą i tam w przedszkolu jest 100 dzieci chętnych a 20 przyjmują. Jak się nie dostaniemała kuzynki w tym roku to automatycznie ją mają na rok następny przyjąć. Paranoja!!!
Moja Ania jest przyjęta do przedszkola prowadzonego przez siostry katarzynki ale mamy też złożoną kartę do państwowego. Jednakże, kto nie ma plerów i to bardzo szerokich to isę nie dostanie. Ale najważniejsze, że mamy miejsce u sióstr.
Oczywiście trzymam kciuki, żeby przyjęto Vanessę do przedszkola :tak:
 
reklama
Ja tak znowu wpadam jak po ogień, heh...

Kathy fajnie, że się odezwałaś i pewnej sprawie mówimy a kyyyysz!!! A co do górki, to skoro pod górę to kiedyś musi być z górki :tak:
 
Do góry