reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majóweczki 2008

WRÓCIŁAM!!!!!!Wiem,że trudno w to uwierzyc ale sie za wami mooooocno stęskniłam dzieciaczki jnam rosną ,my się starzejemy....
Widzę,że troszkę siedzieje jednak na forum pomimo niewielkiej liczby postów w porównaniu z lepszymi czasami:laugh2::laugh2::laugh2:
Oj staram się czasem zajrzej ale to czytanie to czasu zajmuje i tak nie wiem co u was..:zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y::-:)-:)-:)-:)-(
Tyle tylko zdązyłam:

A ja jeszzce od porodu nie dostałam@@@@@:szok:I chyba też usdam się do gina co jest ze mną (choć nadal karmię do 3 razy na dobę)
Ale jednak życie bez @@@ jest lepsze:-D:-):-)


No tak bo jak ja kiedys postami za wszystkie nadrabiałam to i było co czytać a teraz najwiecej ty jesteś i jak zauważyłam Kwiateczek:-);-)

Kathy witaj spowrotrm:-);-);-)
Dobrze ze zarzegnane wszelakie@@@@@ problemy z malutka;-);-)a kyz....:-D:-D
Co do okresu to powinien byc po 3 mies a potem do gina powinnas isc:tak:11 mies to za dlugo:szok::szok::szok:wiem ze Ci wygodnie ale niestety nasz taki los:baffled:mi sie wlasnie konczy:-)
Co do forum to staram sie nadrabiac by pozniej niesiedziec po nocach jak na poczatku:sorry:ale teraz nas cos malutko:sorry:a tu pogody wiec ie jakie,jak nie deszcze to wiatry:no::no::no:dzis wlasnie leje ale cos slonko wychodzi na chwilke wiec moze sie rozpogodzi:tak::tak::tak:zimno jest juz od tyg wiec siedze w domu a jak maly spi to buszuje po forum "sama":sorry::baffled:
Iwonka mysle ze dam rade z karteczkami:tak::tak::tak:Bedzie pamiateczka;-)
 
reklama
Dziś sie lenie mała spi ja siedze na necie no i nic nie zrobione znów bede żałować jak wstanie Dobra ide już gotować dziś małej zaserwuje pierwszy raz szpinak ciekawe co ona na to?/:-p
 
Kwiteczek to wcale tak nie jest ze po 3 miesiacah powinna kobieta dostac okresu,jedne karmia piersia tak jak np ja karmilam Vanesske 14 miesiecy a okres dostalam odrazu po pologu...Z Klaudia dostalam miesiec czy dwa po zakonczeniu karmienia.Niektore kobiety nie maja tyle czasu okresu ile karmia piersia nawet tak mniej ilosciowo na dobe. i moze to trawc nawet 3 lata jak karmia 3 lata.... Na czytalam sie duzo w necie na ten temat.Tyle ze trzeba pamietac ze brak okresu nie oznacza brak plodnosci,i nie doczakajac okresu mozna zajsc w ciaze ;-) Znowu moja znajoma nie mogal zajsc w ciaze bo nie dostala tego okresu (karmila 15 miesiecy) i w miedzy czasie probowala i nic,po dwoch miesiacach od zakonczenia karmienia dostala okres i zaszla tez w ciaze zaraz...Chyba to sprawa indywidualna kazdej kobiety.
 
Kwiateczek faktycznie Iwonka ma rację z @ różnie może być ja pierwszą dostałam w połowie czerwca a potem do stycznia nic a teraz już niestety normalnie tzn. czasowo normalnie bo w kwestii intensywności to mam gorzej niż przed ciąża a już wtedy nie było dobrze :baffled:
Kathy a masz wersję elektroniczną tej książki bo chętnie rzucałabym okiem tak z ciekawości u nas jak się w nocy poprawiło spanie Majki to zęby znowu wszystko skopały:confused2:
Sylwia czasem też trzeba się polenić :tak::tak: ja sobie dzisiaj troszkę odpuściłam bo plecy mi dokuczają jakoś bardziej był tylko spacerek zakupy na obiad szybciutka zapiekanka ziemniaczana :tak:
 
BylaM na spacerku i raz goraco na sloncu a jak zawieje to chlodno,no nie wiem jak normalnie ubierac te dzieci ...
Puchatka ja mam ta ksiazke moge ci przeslac :-)
 
Kathy no ale budujecie ten dom swoj? Czy to mama miala sie pierwsza wyprowadzic do swojego domu?

Mama do wakacji ma swój niby wykończyć a z naszym juz wczesniej pisałam nie dostaliśmy warunków zabudowy bo nowy plan zagospodarowania przestrzennego jest w trakcie i nerwy mam niesamowite bo to może nawet rok potrwać wierzycie???:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::angry::angry::angry::angry::angry::angry:Zabi c tylko nic wiecej!!!!
a każdy wiedział w gminie po co nam rioodzice dziela i przekształcaja działkę!!!:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:
Także z nasz a budową to jeszce potrwa!!!Oh a już by fundamenty były....

Kathy a masz wersję elektroniczną tej książki bo chętnie rzucałabym okiem tak z ciekawości u nas jak się w nocy poprawiło spanie Majki to zęby znowu wszystko skopały:confused2:
Sylwia czasem też trzeba się polenić :tak::tak: ja sobie dzisiaj troszkę odpuściłam bo plecy mi dokuczają jakoś bardziej był tylko spacerek zakupy na obiad szybciutka zapiekanka ziemniaczana :tak:

Wpisz sobie w google ja tam znalazłam a ptrzesłać bym nawet nie umiała sorry:zawstydzona/y:


Oh własnie po kotni ze starymi jestem aż sie poryczałam mówię wam nmam dosyć :angry:We wszytkim jestem okropna i na starośc każa mi się zmienić!:szok::-DNiedoczekanie!!!!!
Nienawidze jak mi ktoś rozkazuje a pozatym bartdziej są za zieńciem niż za samą córką -Rozumiecie to ?Bo ja jakosś nie????:confused2::confused2::confused2:
Błagam was nie każcie mi już na ten temat pisać bo na forum miejsca by na mojego posta nie starczyło:wściekła/y::no::no::no::no:
 
Kwiteczek to wcale tak nie jest ze po 3 miesiacah powinna kobieta dostac okresu,jedne karmia piersia tak jak np ja karmilam Vanesske 14 miesiecy a okres dostalam odrazu po pologu...Z Klaudia dostalam miesiec czy dwa po zakonczeniu karmienia.Niektore kobiety nie maja tyle czasu okresu ile karmia piersia nawet tak mniej ilosciowo na dobe. i moze to trawc nawet 3 lata jak karmia 3 lata.... Na czytalam sie duzo w necie na ten temat.Tyle ze trzeba pamietac ze brak okresu nie oznacza brak plodnosci,i nie doczakajac okresu mozna zajsc w ciaze ;-) Znowu moja znajoma nie mogal zajsc w ciaze bo nie dostala tego okresu (karmila 15 miesiecy) i w miedzy czasie probowala i nic,po dwoch miesiacach od zakonczenia karmienia dostala okres i zaszla tez w ciaze zaraz...Chyba to sprawa indywidualna kazdej kobiety.

Nie wiedzialam:no::szok:pamietam moja jredna z wielu rozmow z ginem i mowil kiedys ze jesli nie bede miala okresu to mam przyjsc i wywolamy czyms,tabletka czy cos:sorry:to bylo dawno jeszcze przed ciaza wiec moze dlatego,moze podczas karmienia jest inaczej.Nie pamietam juz czy na ten temat rozmawialam, to mi tylko zostalo w pamieci:sorry:

BylaM na spacerku i raz goraco na sloncu a jak zawieje to chlodno,no nie wiem jak normalnie ubierac te dzieci ...
Puchatka ja mam ta ksiazke moge ci przeslac :-)

U nas zimnica:no:a jaka to ksiazka,tez chce.plisss:sorry:

Ja dzis wkurzylam sie na G :wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:musialam sie przejechac a najlepiej gdzie???do sklepu:sorry:dostalam talony z tesco wiec kupilam sobie w koncu plytke do sluchania bo juz nie mam co:zawstydzona/y:i koszulki na lato dla Konradka 3szt za 5f:-):-):-)
 
Kathy - ja @@@@ też jeszcze nie mam. Dobrze nam. Przynajmniej tyle spokoju;-)

My dzisiaj byliśmy w Sandomierzu. Sliczne miasto. Mała spała w obie strony. Połazilismy po startówce. Odchamiłam się. Bardzo minie to naładowało na kolejne siedzenie samej z małą. Az mi szkoda się robi tego że mąż w poniedziałek wraca do pracy.

No i dzisiaj dostałam kolejną wiadomość. Mała o której wam wcześniej pisałam ma gronkowca złocistego:-( Lekarze mówią że mogła go mieć juz jak była w brzuszku. No ale ja jestem pewna że w szpitalu to cholerstwo dostała. Już nawet tam dzieci nie są bezpieczne. Jutro jadę do nich ale całkiem nie wiem jak mam się zachowywać. Nie wiem jak pocieszyć matke :-( Szczególnie że sama mam zdrowe dziecko.:-(
 
reklama
Dziubek jak nieszczęscia to zawsze parami:no: dlaczego tak musi być oby Michalinka sobie poradzila A ona rodziła w tym samym szpitalu co ty?

A ja dziś straciłam dobry humor po tym jak mój mi oświadczył że go złapał przenośny fotoradar:wściekła/y::angry: jak sie wali to zawsze na raz ciekawe skad my weżmiemy kase na to teraz tyle wydatków:-(
 
Do góry