reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majóweczki 2008

reklama
WRÓCIŁAM!!!!!!Wiem,że trudno w to uwierzyc ale sie za wami mooooocno stęskniłam dzieciaczki jnam rosną ,my się starzejemy....
Widzę,że troszkę siedzieje jednak na forum pomimo niewielkiej liczby postów w porównaniu z lepszymi czasami:laugh2::laugh2::laugh2:
Oj staram się czasem zajrzej ale to czytanie to czasu zajmuje i tak nie wiem co u was..:zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y::-:)-:)-:)-:)-(
Tyle tylko zdązyłam:


Ja nie w sosie,bylam u mojgo taty na grobie i jestem przybita..do tego dostalam @@@@ okropna jak zawsze.Teraz juz na 100% jak sie skonczy ide do gina zeby cos z tym zrobic bo nie moge normalnie funkcjonowac.Jutro na pogrzeb dziadka tez nie jedziemy.Bo to 100km od nas i trzeba byc juz tam z samego rana bo to na wsi i najpierw czuwanie ma byc potem dopiero msza itd.... wiec odpuscilismy jeszcze ja ze mam ta @@@ poczatki wiec juz wogole klapa,strach wychodzic gdzie kolwiek na dluzje niz godzine .

Wspólczucia serdeczne z powodu dziadka:-:)-(

A ja jeszzce od porodu nie dostałam@@@@@:szok:I chyba też usdam się do gina co jest ze mną (choć nadal karmię do 3 razy na dobę)
Ale jednak życie bez @@@ jest lepsze:-D:-):-)


Aniu dla Ciebie życzenia zdrówka, radości, wszystkiego, co sobie może wymarzyć taka ROCZNA osóbka!!!
JA TEŻ SIĘ DOŁACZAM DO ŻYCZEŃ
TEGO CO NAJWAŻNIEJSZE ZDRÓWKA I WYTRWAŁOŚCI DLA TWOJEJ MAMUSI ANIU!!!!!!!!

Zauwazylyscie ze tylko mala gromadka nas zostala na majoweczkach?
?

No tak bo jak ja kiedys postami za wszystkie nadrabiałam to i było co czytać a teraz najwiecej ty jesteś i jak zauważyłam Kwiateczek:-);-)

Hej kochane,

Mam nadzieje,ze swieta byly udane.

Ja dzis bylam na usg i jest serducho!!!!! Ale sie ciesze,normalnie nie moglam spac,tak sie denerowowalam, dzidzie mi sie snily jak juz w koncu usnelam:-D:-D:-D
Ale wszystko dobrze, wszystko na miejscu,ufff
Chcialam sie tylko podzielic dobra nowina


Jeja Gloria jaka wspaniała nowina ,czytałam też wczesniejszego posta (w oczy mi sie odrazu rzucił:-:)-()Wspaniale:-),że wszytko OK:-)Trzymam kciuki!
 
Oj zdjecia moje cos z deka jakoś juz nieaktualne sie zrobiły czas leci widzę u was a u mnie w miejscu sie zatrzymał:tak::-D:-D
Postaram się je zmienic i wrzucic choc może kilka na zamknięty jak jeszcze ma tam wstęp:zawstydzona/y:
 
Własnie ja sama lecze z drugiego przeziębienia katar juz mniejszy ale kaszle .
No i juz jakiś czas śpimy sobie od 20 00 do ok.5:30 (cycy )i znowu spmy do 7:40:tak::tak::tak:Także udało nam się !!!!!!!Pokonać chyba coś o czy pisze od jej urosdzenia i nie mam zamiaru juz pisać o tym głośno:no::no::no::-D
Bo wiadomo jak napisze to znów wrci ...jak zawsze
wtajemniczeni wiedzą o co chodzi hehe
Także pisac nie muszę

A spania w dzień pieknie bez przerwy i w nocy nauczyłam niunie dzieki super fajnej ksiązce 'Uśnij wreszczcie"!!!!Jeden tydzień wystraczył aby ja tego nauczyc to genialne!!!!Choc może na wszystkie dzieci nie podziała wiadomo....

No prwako od jutra zaczynam , kilka godzin muszę i testy -a potem egzaminy :tak:
trzymać tu za mnie kciuki proszę mocno!!!!

Oj nerwy są po przeprowadzce do mamy niestety jak nigdy -nie ma to jak u siebie non stop kłutnie a wiadomo jak to z kimś się mieszka -nie ma jak samej....
teraz żałuje noramlnie ale to temat rzeka na inny wątek....

No zmykam.Chcecie wiedziec wiecej to piszcie odpowiem na wasze posty bo pisac co się działo przez ten czas to nie chciałoby się wam czytać :no:
 
Witaj Kathy,no wlasnie moze zaczniesz piasac wiecej i nadrobisz braki innych majoweczek bedzie weselej! Hannah tez kiedys zawsze zarzucala nas dobrymi pomyslami na obiadki a teraz cisza......
 
Wiecie zimą tyo co innego a teraz pogada tak fajna ,że nawet kompa nie odpalam bo czasu mi szkoda .A wieczór chcę mieć dla A bo późno mi wraca i żadko się widzimy,romawiamy i waidomo...
Ale ja o was nie zapomniałam naprawdę .Pierwsza tura kartek wysłana :tak::tak:
 
reklama
Ja też jestem :-)
U nas też słoneczko ale zimno brr człowiek sie już przyzwyczaił do ciepelka i teraz mu zle a jeszcze 3 tygodnie temu to bylby upał:-D taka pogoda

moja Zuzia też tylko polko polko przez tamte dwa tygodnie to sie wsciekała jak nie mogła siedzieć cały dzień ale po swietach o dziwo dosyć spokojna

Kathy no własnie mieszkanie razem predzej czy póżniej wychodzi na złe nie wiadomo jak rodzina dobra to kłótnie i tak beda ale niech to bedzie przejsciowe i trzeba sie poświecić Ja też tak mialam zeby wykończyc dom musialam sie do teściów przeprowadzić tak pewnie dalej bysmy byli w kropce

przedtem byląm w sklepie i babka oszukalaby mnie na 8zł :no: dobrze ze sie skapłam i to na dwóch produktach:eek:
 
Do góry