reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majóweczki 2008

:-DKwiateczek gratuluję rozmowy o pracę. Będę trzymać kciuki żeby się udało:tak:

panna migotka - wracaj do zdrówka. Taka ładna pogoda a ciebie wyłożyło. Moja mała mało ogląda TV. Wiadomości wieczorem gdy ją szykuje do kapieli i Brzydulę. Chociaż chyba będę jej puszczać jedną bajkę dziennie :tak:

Ja byłam dzisiaj z wizytą u mojej "cioci". Ona psychicznie czuje się już lepiej. Dziecku schodza krwiaki. Na płuckach jeszcze coś ma więc dalej dostaje antybiotyki ale jest coraz lepiej:tak:
Mój mąż na urlopie i zastanwiamy się czy jutro do Sandomierza nie pojechać. Ponoć ładne miasto. A ja sama nie wiem czy mi się chce. Jak dziewica ... chciałabym ale się boję:tak::-):-D
 
reklama
A ja jeszcze do tej pory kupuje sobie te mleko slodkie w tubie i wcinam jak mi sie chce slodkiego:-p:-D
Migotka u mnie tv gra od rana,komp tez wlaczony od rana.:sorry:Bajki leca tak gdziesłacznie ze 2-3 godziny dziennie bo Vanesska oglada.Chociaz to nie mozna nazwac ogladaniem bo wtedy i tak raczej jest zabwa no chyba ze leci bajka o zwierzetach taka prwadziwa lub taki pan robotka co robi smieszne fajne rzeczy np z makaronu i my pozniej probujemy tez to zrobic,albo malowanki gdzie ucza jak sie rysuje rozne rzeczy.Klaudia czasami zerka jak leca teletubisie to jest wpatrzona :tak: rozpoznaje je dobrze i pokazuje wszedzie jak oglada ksiarzeczke z nimi czy uklada klocko puzle z teletubisiami czy wogole maskotkami sie bawi i domkiem teletubisi. A tak to w dzien leci Viva lub Vh1 .A na Vh1 rano sa piosenki dla dzieci :tak::-)Wieczorem ogladaja Wieczorynke,najczesciej przed kapiela lub po.
 
Oj Dziubku, nawet nie wiesz jak bym chciała być już zdrowa. Jutro może jakiś antybiotyk mi przepisze.

No właśnie z tą telewizją, muszę znaleźć jakiś złoty środek. Z jednej strony nie chciałabym, żeby mała była kinomanką, a z drugiej żeby była zacofana. Kiedyś byłam u znajomych, gdzie ich córeczka, teraz już 4-letnia, ogląda bajki cały dzień. Tzn. bajki lecą, a ta coś tam się pobawi, na chwilę przysiada przed tv i tak w kółko. Ja wtedy sobie obiecałam, że nie będę pozawalała, żeby tv szedł cały dzień. Jedyne, co przy niej oglądam, to Na Wspólnej. Iga jednak nie siedzi i nie patrzy się, tylko leci do telewizora, staje przy nim i łapami dotyka ekranu. Boję się, że sobie oczy popsuje z tej odległości. Trzeba ją wtedy odciągać i czymś innym zajmować.

Opowiem Wam jeszcze jakie miałam przejścia z gościem z allegro. Kupiłam ostatnio uczoną słuchaweczkę, gość z Krakowa, więc myślę sobie, że odbiorę osobiście. Piszę, on że oczywiście, nie ma sprawy. Ja mu piszę, żeby napisał gdzie i kiedy. On na to, żebym ja zaproponowała miejsce. Ja zaproponowałam miejsce i piszę, żeby powiedział kiedy. On na to, żebym zaproponowała godzinę (nie wspominając nic o dniu). Ja zaproponowałam w takim układzie datę, godzinę i miejsce. Gość się nie pojawił. Dziś dzwoni, że przywiezie mi ją do domu :eek: Przed chwilą był właśnie. Pierwszy raz się spotykam, że to sprzedający przywozi coś kupującemu lub pozwala kupującemu ustalić miejsce i czas :confused2: Gość mało konkretny, chyba również mało kumaty, taki wielki dresik. Aż dziw bierze, że ma tylko 4 negatywy.
 
Iwonka dzieki za pozdrowienia i jak mozesz to rowniez przekaz,niech sie trzyma:tak:jak zalatwi swoje sprawy to niech do nas wroci;-)
Migotka to sie kurier trafil;-)

Wpadam tylko na chwilke,dochodzimy ladu z komputerm wciaz;-)milej nocki
 
Panna Migotka Klaudia tez leci do tv i wali w niego..Vanesska tez tak robila,ale wiadomo jak podchodzi to ja odciagam i bawi sie przynajmniej 2 metry dalej.
Gosciu trafil ci sie he.
 
witam

chyba jako pierwsza dzisiaj

cos ostatnio krucho z majowkami

ja wreszciem mam chwile wolnego i moge posiedziec na bb
 
ja wpadnę się przywitać póki Majka szaleje gdzieś indziej :tak: moje dziecię to żywe sreberko i kurcze po tym co wyprawiała wczoraj na placu zabaw to już się boje co będzie jak zacznie sama chodzić :happy:
Panna Migotka zdrówka zdrówka:tak:co do Tv to często włączony pozwala zagłuszyć głupie gadanie teściowej albo jej TV trwam czy radio Maryja no cóz poradzę nie jestem fanką tych mediów :confused2:Majka ogólnie nie interesuje się TV no ostatnio zaintersował ją koncert rubika położyła się i słuchała :-D za to komputer to jest cos co ma fajną klawiaturę w którą można walic rączkami aslbo ciągnąc za myszkę :tak:
gościu no comment:-D
Kwiateczek jak tam Kondziowa śliwka ??

Miłego dnia kobietki i dzieciaczki małe i duże:tak::tak:
 
Ja też się witam.

Moja mała ma dziś gorszy dzień. Ja dziś idę do lekarza, a potem na fitnes. W sobotę zakładają nam w mieszkaniu klimę. Cały zwrot podatku na to pójdzie i jeszcze trochę trzeba będzie dołożyć, ale u nas w lecie jest nie do wytrzymania. Słońce cały czas nam świeci w szyby i mamy jak w szklarni. Nawet w zimie w słoneczne dni mamy upał i nie musimy grzać. W tamtym roku zdychaliśmy wszyscy równo, tyle że Iga była jeszcze malutka i nie dokuczało jej tak bardzo gorąco.

Rzeczywiście krucho z majówkami. Niektóre już odpadły chyba na dobre. Może zrobimy wreszcie jakiś zjazd, zanim odpadną wszystkie :-p
 
reklama
Witam:-)
Puchatko oczko yglada troche lepej;-)bedsze:sorry:
U nas bz zmian:bffle:t Konradek spedzil nocke z nami gdzie malo miejsca ja zwykle zostalo dla mieno:
Musz leciec n misto a pada:baffled:dobrze ze ma G dzis wolne to mam auto;-)
Naprawde cos nas malo:sorry:
 
Do góry