reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majóweczki 2008

Puchatka mnie gorzej denerwuja psie kupy,wszedzie wszystko obsrane :wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:
Niesia to widze ze dzieciaczki juz zdrowe jak nic nie pisalas,to dobrze :tak::-) Klaudia dzis grzebala palcami w trawie:-Dw naszym ogrodku oczywsicie ;-)

Kinia a co dolega twojemu NM ?

Migotka zdrowka zycze i przespanej nocki ;-)
My bylismy w Tesco na zakupach,kurna nic nie kupilam konkretnego do jedzenia dla nas ,wiecej dla dziewczynek rzeczy a kasy szok jak zwykle wydalam :baffled:,potem pojechalismy po Vanessce do babci ,bo rano tam pojechala robic z babcia pizze,ale taka sobie wyszla im.:sorry:jutro sobie robimy grilla i caly dzionek spedzamy na ogrodzie,poki te zapowiadane burze nie nadejda :tak:
 
reklama
Kinia co jest z NM???
Migotka zdrowka,widze ze jedziemy na tym samym wozku.Mnie kaaszel wrocil i boli w piersiach a tak super sie czuje:baffled:musze isc do lekarza jeszcze raz z tym bo moze to stan przed zawalowy:baffled::sorry:
Iwonka to fajny dzionek wam sie szykuje jutro:tak:
My dzis tez duzo bylismy na powierzchoc troche wietrznie bylo:baffled:mamy ogrodek ale ja mieszkam na pietrze wiec schody sa:baffled:inaczej by drzwi byly otwarte i Konradek by biegal:tak:a ja w miedzy czasie krzeseleczko i na podworko:-)no ale moze nie dlugo bedziemy mieli dom:sorry:

Lece zjesc cos,mam swierze rogaliki i powidla:-p:-p
 
A ja wcinam tosty z szynka i serem.W domu jakos zimno sie zrobilo i musze sie rozgrzac.R rozplail w kominku.A w dzien na dworzu duzo cieplej niz u nas w domu.

Dla Konradka 100 buziakow!!!!!!!!!
 
mała mi właśnie padła. nie zdążyłam jej podać kolacji. karmienie na śpiocha mi się szykuje.
NM miał wycięte migdałki. Niestety źle zareagował na środek przeciwbólowy i leży teraz na obserwacji. Dziś czuł się świetnie, ale oczywiście nie było komu zatwierdzić wypisu. Jutro też nic się nie załatwi, tak więc pewnie w poniedziałek po południu będzie w domu. Ale jak wyjdzie ze szpitala to w końcu przestanie chrapać, bo to przez opadające migdałki faceci tak chrapią. ;-):tak::-D
Marudził mi dziś, że to wszystko przeze mnie. Wysłałam go do laryngologa, bo chrapał, a ten dopatrzył się, że ma chore migdałki.
uciekam myć się.
przespanej nocy wszytskim życzę i udanego grila jutro Iwonka :-):-)

 
Iwonka dziekuje w imieniu mojego spiacego szkrabka:-)ja mam chrupiacego rogala z powidlami i nesquik:-p bylabym w 7 niebie gdyby to byl dzem z owocow lesnych Lowicza ktory jadlam ostatnio ale braklo:sorry:
U nas tez bylo dzis cieplej na dworze:tak:teraz tez musialam dogrzac do kapania:-)
 
Kwiateczek, buziaczki dla Konradka!! :-) A z tym bólem w piersiach to koniecznie idź do lekarza. Ja już się nasłuchałam o zawałach u osób w naszym wieku, że aż strach się bać :baffled:

Dziękuję za życzenia zdrówka. Coś jednak mi się wydaje, że małą zaraziliśmy, bo wieczorem mały katarek się pojawił, a kichała przez cały dzień.

Iwonka, nieźle, że masz w domu tak chłodno. U nas niestety już się zaczęła się duchota w mieszkaniu. Zastanawiamy się właśnie nad zamontowaniem klimatyzacji, bo w tamtym roku wytrzymać się nie dało w lecie, a teraz już się zaczyna.

A tak poza tym to prawie dziś spotkałam się na spacerku z Mm81. Ja niestety nie zauważyłam ich, a ona nie była pewna czy to ja czy nie ja i nie chciała zaczepiać obcej baby :-D:-D

Dobranoc kobietki, uciekam spać, bo ledwo żyję :eek:
 
Latem tez mamy zimno w domu,jedyny plus ze jak sa upaly to w domu mamy schronienie i nie ma zadnej klimy.Sa tak grube mury ze nie przepuszczaja tego ciepla do domu.
 
reklama
witam ,pozdrawiam i znikam -przepraszam,że mnie nie ma z wami ale pamięcią jestem zawsze.
Muszę się wkońcu odezwać ale już nie dzisiaj bo wstaje wczesnie rano.
Dziewczynki o kartki się nie martwcie juz nawet kupiłam:tak::-)
ale czasu mi brak na bb .Przykro mi:-:)-:)zawstydzona/y:
 
Do góry