reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majóweczki 2008

Wiki mi pediatra nie kazala robic zadnej diety,ja daje wszystko normalnie jak zawsze,tylko z sokami surowymi i owocami surowymi mam sie wstrzymac na razie.
 
reklama
Przywitam się tylko na głównym dla porządku.
Jakoś nie miałam humoru pisać( nie o wózkach bo chciałam myśleć o czymś innym) bo Miku się rozchorował, zdradliwa ta pogoda.
Obłaziłam całe miasto w poszukiwaniu czegoś przeciwgorączkowego bez żadnego aromatu, wszystko truskawkowe, malinowe, pomarańczowe a nawet czekoladowe( paracetamol).Czopka nie dam rady " zaczopować", taki mi się model trafił. Przez te czopki to teraz wogóle nie mogę zmierzyć temp. w pupie i musiałam wydać niezła sumkę na termometr na czoło/ucho i jest do dupy, nawet się z nim zbliżyć nie mogę, a jak sie cos uda to pokazuje temp. z sufitu wzietą. Na czole u mnie pokazuje temp. 35 wiec generalnie żerowanie na przestraszonych rodzicach, drenowanie kieszeni.
Takiego w smoczku też nie uzyje bo on nie chce smoka bo go gardło boli, poza tym kształt nie ten.

Wybaczcie, że tak o sobie tylko...
 
Szopek a taki zwykly elektroniczny z miekka koncowka i zmierz mu pod pacha,posadz na kolana ,przytrzymaj reke .W druga daj cos do gryzienia,zabawy na czas mierzenia.Zdrowka zycze..
Ja mam taki tez do ucha,czola ale Klaudia nie daje sobie zmierzyc.Ale wskazuje dobrze bo na sobie sprawdzalam.Sa takie jeszcze jakies paski przyklejane.
A czopek ja rozgrzewam w reku,zeby nie byl taki twardy szpiczasty.
 
Ostatnia edycja:
Szopek zdroweczka:-)sa jeszcze termometry ktore w pachwinie mozna mierzyc:tak:

witam sie weekendowo:tak:wlasnie w TVN mowia ze bedzie dzis bardzo cieplo,nawet ponad 20 C :szok::szok:poszlo sloneczko od nas do was:sorry:
lece malego zaraz polozyc,pozniej solarium i weekendowe sprzatanie:baffled:
 
Witam,oj tak pieknie jest jak w lecie,ja w krotkim rekawku po ogrodku smigam.
Na te solarium tak smigacie a ja jeszcze nigdy nie bylam.Mam troche pieprzykow i sie boje.Ale opalac na sloncu sie nie boje :sorry: nie wiem co lepsze? I tak zawsze filtrem na smaruje sie ,chociarz te znamiona.
 
Cześć dziewczyny!

Oj, widzę, że ta zdradliwa pogoda powoli zaczyna dawać się we znaki.

Szopku, zdrówka dla Dominiczka życzę.

My oboje z mężem zasmarkani, ale już powoli przechodzi. Małej jeszcze nie chwyciło i mam nadzieję, że nie chwyci.
Ale noc u nas była ciężka. Wydaje mi się, że było to wynik natłoku wrażeń dnia wczorajszego, gdyż byliśmy w rynku i na plantach przez pół dnia. Iga cały czas śmiała się do wszystkich, gadała i wywieszała się z wózka. Tyle ludzi, rowerów, dzieci na rolkach i zamieszania dawno nie widziała, dlatego wieczorem był problem z uśpieniem, a w nocy budziła się co chwilę, siadała i płakała, tak więc miałam latania nocnego co niemiara. Raczej nic ją nie bolało, bo na rękach się śmiała. Dziś więc dla odmiany będziemy się nudzić w osiedlowym parku, żeby trochę brzdąca uspokoić.
Miłego dzionka!
 
Witam,oj tak pieknie jest jak w lecie,ja w krotkim rekawku po ogrodku smigam.
Na te solarium tak smigacie a ja jeszcze nigdy nie bylam.Mam troche pieprzykow i sie boje.Ale opalac na sloncu sie nie boje :sorry: nie wiem co lepsze? I tak zawsze filtrem na smaruje sie ,chociarz te znamiona.

u nas robi sie cieplo:tak::-)tez zaraz smigamy na dwor:tak:
Iwonka nie wiem jak jest z piprzykami ale jak cos mozesz je zakryc,te najwieksze:tak:;-)
ja chodze na 5min na poczatku choc chyba tak zostanie bo wymienili lampy i nie da sie wytrzymac dluzej:no:zwlaszcza jak terz cieplo:-)mysle ze Ci doradza co zrobic:tak:
ja zawsze chodzilam 2-3 razy w tyg a potem to raz na tydz by utrzymac tylko opalenizne no a latem to juz sama sie utrzyma:-)no moze nie wszedzie:sorry::-D:-D
oki lece bo maly wstal:-)
milego dnia zycze;-)spacerowego:-)
 
witajcie majóweczki
zdrówka wszystkim chorowitkom :tak::tak: dużo zdrówka
wszystkim małym solenizantom dużo dużo radości:-):-):-):-)
my się ostatnio zawzięcie spacerujemy dwa razy dziennie przedpołudniem i popołudniu a dzisiaj jest tak cieplutko i przyjemnie że ubolewam nad tym ze nie mamy ogródka albo chociaż balkonu :baffled: o trawnikach wokół bloku lepiej nic mówić nie będę bo mnie na poczekaniu szlag trafia normalnie tym palaczom co wywalają niedopałki z okien to bym kazała je zeżreć to może by do nich dotarło że to samo się nie sprząta :angry:
 
Witajcie:-)
Szopek dużo zdrówka dla Dominiczka. Ja temperaturę mierzę często pod paszką takim zwykłym elektronicznym termometrem a najczęściej jednak zwykłym rtęciowym. Trochę długo to trwa, ale jakoś przekonania do tych wszystkich innych termometrów nie mam.:no:
U nas dziś też pogoda cudna, dzieciaki były na podwórku, w piaskownicy razem pogrzebały, a teraz odpoczywają w łóżeczkach po obiadku. Czas na króciutki relaks, albo nie, trzeba kończyć robienie obiadu dla nas, dorosłych...
Miłego dnia;-)
 
reklama
witam
dziękuję za życzenia.
zdrówka chorym dzieciom oraz rodzicom ;-)

właśnie wróciłyśmy z Zosialem ze spaceru. padła mi od razu po zjedzeniu.
cieszę się, bo noce mamy do niczego. idą jej kolejne ząbki. przejeżdżam palcem po dziąsełku są wypukłe.. ale nie mogą przebić skóry. :eek:
czekamy cierpliwe, ale jak nic się nie ruszy w ciągu 2 tyg. chyba trzeba będzie zapytać o opinię lekarza..

idę przyterenować oko. jestem od jakiegoś tyg. sama. NM lezy w szpitalu. jak już doszedł do siebie, to się zaczęło: a to przynieś mu KFC, bo w szpitalu źle karmią, a to wodę, a to książkę, bo się nudzi. chłop chory to gorzej jak dziecko :tak::-)

miłego dnia i udanej soboty

Szopek trzymaj się
 
Do góry