reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majóweczki 2008

reklama
No do tej pory to aż się rwała do jedzenia, płakała żeby jej jak najszybciej dać, a teraz feeeee jest wszystko. Dałam jej IBUM może przestanie ją boleć, a jeśli nie to oszaleję:zawstydzona/y:
 
A ja dopiero teraz się witam :-)
Byłam dziś w centrum z małą. Poszłyśmy do przychodni, bo mama chciała jakiś tam lek, a ja skierowanie do laryngologa (babka, która robiła mi niedawno panoramę zębów stwierdziła, że mogę mieć w policzku polipa:szok::szok:).
Pogoda piękna, super spacerowało się po plantach. Jedyne, co mnie martwi to to, że jestem zakatarzona i myślałam, że skoro już trzeci dzień małej nic nie chwyta, to może przetrwa, a tu dziś wieczorem tatusia złapało. A jak wiadomo, faceci rozsiewają wokół siebie więcej zarazków, niż kobiety, bo jak już taki prychnie, kichnie, smarknie to dookoła :confused2: Zobaczymy jak będzie.
Widzę, że Wy też dziś z domków pouciekałyście, bo ni ma co czytać :sorry:
 
hej dzieczyny pomocie mi Maly nie wymiotuje od dwoch dni super ciesze sie kup tez nie robi w ciagu dnia ale ja mu nie daje mleka w dzien wogole (kasza ryz z marchewka wypija ok 0,5l picia w tym orsalit i smecta) a teraz wielkie ale wszystko jest ok je to pije zadnych kup wymiotow w nocy dostaje mleko(bo inaczej jest wojna) a rano mam taka kupe ze sie wylewa i tak od dwoch dni wszystko ok tylko ta ranna kupa myslicie ze po mleku ? a jak by dac mu np do poludnia mleko i sprawdzic czy bedzie puzniej taka kupa ? boje sie tak zrobic puzniej zadzwonie do pediatry ale wiecie jak oni podchodza. Moze byc zbieg okolicznosci i teraz na zeby bo slini sie pcha wszystko do buzi i widac ida mu zwariuje :-(
 
Dziewczyny czy to możliwe że przez wychodzące ząbki córcia się obraziła na jedzenie. Wczoraj jeszcze mleczko i kaszki jadła, grymasi przy obiadku, a już dzisiaj nic:-( odpycha rękę. Może ją przegłodzić, bo jak narazie to wylewam kolejne partie, a obiadek ląduje w koszu?:eek:

Jasne. Pewnie własnie dlatego nagle odrzuca papu.

Dziewczyny dla mam ktore kupuje bobovite no i maja carrfur w poblizu jest tam promocja:tak:wkleilam link na zywieniowym watku:tak::tak:

widzialam , juz oglądałam i chętnie skorzystam :tak:
Dzięki za linka.
Jest tam danie z tuńczykiem, co mnie bardzo cieszy, bo poza tym to jest chyba tylko jeden słoiczek z rybą (dorszem). Jeszcze rybka po grecku ale w małym słoju i do tego zupełna papka bo dla maleństw.

hej dzieczyny pomocie mi Maly nie wymiotuje od dwoch dni super ciesze sie kup tez nie robi w ciagu dnia ale ja mu nie daje mleka w dzien wogole (kasza ryz z marchewka wypija ok 0,5l picia w tym orsalit i smecta) a teraz wielkie ale wszystko jest ok je to pije zadnych kup wymiotow w nocy dostaje mleko(bo inaczej jest wojna) a rano mam taka kupe ze sie wylewa i tak od dwoch dni wszystko ok tylko ta ranna kupa myslicie ze po mleku ? a jak by dac mu np do poludnia mleko i sprawdzic czy bedzie puzniej taka kupa ? boje sie tak zrobic puzniej zadzwonie do pediatry ale wiecie jak oni podchodza. Moze byc zbieg okolicznosci i teraz na zeby bo slini sie pcha wszystko do buzi i widac ida mu zwariuje :-(

Zbieg okolicznosci na pewno nie.
Ale moze to miec zwiazek z bakteriami mleka... Na pewno przydałaby się Wam konsultacja z dobrym pediatrą!

------------------
Tak wogóle, to witam się dzisiaj w ten piękny poranek :-)
Nikolka wstała przed 7.
Wczoraj kupiłam wreszcie nocnik i dzisiaj po przebudzeniu posadziłam na nim córcię. Zrobiła siiii!!!! :-):-):-):-):-)Do Balbinki ;-)
Teraz gania z gołym dupskiem;-) Znaczy - bez pieluchy, w majteczkach i rajstopkach.
Ciekawe kiedy się zesiura w ciuchy :eek: Wtedy cos czuję ze szybciutko założe pieluchę spowrotem:sorry:
Szukałam nockika z Kubusiem (w necie są ale do tego przesyłka i czekanie...), a ze w Entliczku nie bylo takich, to kupiłam z kaczuszka Balbinką, chociaz wcale mi sie nie podobają :confused2:
No i kupiłam zwykły, bez pozytywek i takich tam.

Poszłam przede wszystkim po butki. I trafiłam po drodze do Entliczka, do Krokusa (na galerii na Ip. jest sklep obuwniczy dla dzieci!) Malutki, ale butki są, a w srodku dzieci stado :eek:
W kazdym razie macałam wszystkie i jakos wszystkie mi sie wydawały twarde w podeszwie:-(
W każdym razie - kolory piękne, i ceny bardzo przystępne (19-33zł), oprócz oczywiście innych markowych pod 200zł. By6ły Bartki, ale w większosci wlasnie twarde...
Wtrace jeszcze ze będac wczesniej u pediatry spytałam nasza doktorkę - jakie buciki???? Powiedziała miedzy innymi ze byly kiedys takie kapitalne z cienkiej skórki i z białą koronką, które rewelacyjne były dla dzieci, ale ze pewnie ich nie ma już.
No i tak szukam w tym obuwniczym bucików i nagle patrze na białe skórzane buciki (przypominaja mi trochę komunijne butki) z białą koronką/falbanką... Normalnie nie zwróciłabym na nie wogóle uwagi!!! Ale tknęło mnie ze to chyba to o czym mówiła dr. No i gęba mi się uśmiechnęła, a zaraz potem zrzedła, bo był rozmiar 20 i 18. Jak się domyślacie - potrzebowałam 19 :confused2:
No ale zaraz bede szukac ich w necie!!
Kosztowały ok 80zł.

Niestety w końcu nie kupiłam nic i poszłyśmy do Entliczka. Tam to już wogóle nie było nic:baffled:
Tylko te tansze butki. I wzięłam niebieskie, bo MUSI miec jakiekolwiek butki na JUŻ. Ale bede szukać tych z "falbanką".
 
Maly spi ech kochane dziecko ...

Kangurka moja mama ma isc dzis pogadac z pediatra a ja tak mysle ze moze byc zbieg okolicznosci bo dwa dni temu dostal po 15 mleko a puzniej o 3 w nocy kupa byla rano zadka (jedna w ciagu dnia mozna nazwac to biegunka?) a gdyby mleko to zrobilby wczesniej po mleku o 15 chyba...
Uprszczajac mozna napisac tak dziecko robi kupe jedna dziennie zadka zawsze rano :baffled:
co do butkow super ze znalazlas jakie chcesz ja mam z ccc sa miekkie a ostatnio na rynku byly za 20zl i w pol nie mozna bylo zgiac :szok:

kwiateczek cichutko bo sie pogoda robi ja wczoraj kupilam malemu takie szelki smigal po trawniku dotykal drzekwa itd ( i to ma byc chore dziecko bez goraczki w dzien tryskajacy energia) cieszyl sie ogromnie z tych szelek :tak:
 
Dzień dobry!
Nie było mnie wczoraj na maju, brak humoru - dziś trochę pracy a potem chcę umyć przynajmniej kilka okien.

Miłego dnia!
 
reklama
Wiktoria nie wygląda mi to na zbieg okoliczności.
Próbowałaś dać lakcid bądź lacidofil? To można podawać bez konsultacji z lekarzem i pomaga na wszelkie dolegliwości jelitowe wywołane przez bakterie.
Polecam... zawsze mam w domu

A tak w ogóle to mam dziś nawał pracy i życzę Wam miłego dzionka kochane Majóweczki... byle do 15tej i do domciu z dzidzią na spacer.
Ostatnie dni codziennie tak spędzam. Przyjeżdżam z pracy i od razu pakuję Szymonia w wózek i szwendamy się na potęgę.
Zaczęło się spacerowanie za rączkę i zaczęło się pokazywanie charakterku. Moniek jak sobie ubzdura, że chce iść w którąś stronę to nie ma zmiłuj... :sorry:

Miłego dzionka

 
Do góry