reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majóweczki 2008

Słuchajcie a może z tym żlobkiem to po prostu żart primaaprilisowy? Bo nie chce się wierzyć!

Sylwia, dobre z tymi dworami hihi Uśmiałam się ja - rodowita mazowszanka ;-);-)
 
reklama
wyszło na to ze my mieliśmy za duzo takich prawdziwych dworów to wychodzimy poprostu na pole a ze wy musicie sie dowartościować to u was wszedzie dwory:-D;-)Kilka z dziewczyn pewnie mnie zrozumie Migotka Kangurka Mm81 może Puchatka tak?

haha tez o tym słyszałam już kiedys :laugh2:

U nas cudna pogoda. Zreszta na termometrze odnotowałam dzisiaj:
34st za oknem
18st w domu :eek:
Tak, tak - nie pomyliłam się!! :happy:
 
My już po spacerku :-) U nas troszkę zawiewa, bo tu straszny wypizdów jest, ale dziś pierwszy raz w wiosennych kurteczkach wystąpiłyśmy :-)
Oczywiście przy obiedzie afera, zostałam cała spluta - jak ja tego nie cierpię, nerwy mi wtedy puszczają :wściekła/y:
 
witajcie kobietki my też dziś spacerkowo :tak::tak: jak się Majka obudzi z drzemeczki to chyba pójdziemy jeszcze raz w ciul ze sprzątaniem i wszystkim innym jest tak cudnie cieplutko ze do domku się nie chce wracać :sorry:
Sylwia no ja przez większość życia mówiła na dwór bo mieszkałam na północy a teraz jakoś tak samo z siebie wychodzi mi ze na pole :tak::tak: kuzyn mojego J mówi że z tym polem i dworem jest tak że na pole chodzili panowie a na dwór chłopi :-D:-D:-D
Panna Migotka zdrówka :tak::tak:
Iwonka mam nadzieję że szybciutko Klaudii przejdzie :tak:
 
To ja chlopka wrocilam ze dworu:-D:-D:-D
Tak serio ale primaprilisowo:-D:-D:-D:-D:sorry:to juz wrocilismy,fajnie bylo:tak:kupilismy w koncu zabezpieczenie na lawe no i na ryneczku swierze truskawki,winogrono,maliny...:-p:-p
Konrad nie chce spac:no:a wlasnie w tej chwili probuje zerwac to zabezpieczenie:baffled:
My z G pijemy sobie wlasnie piwko przed obiadkiem na dobry apetyt:-p:tak:
 
My już po spacerku :-) U nas troszkę zawiewa, bo tu straszny wypizdów jest, ale dziś pierwszy raz w wiosennych kurteczkach wystąpiłyśmy :-)
Oczywiście przy obiedzie afera, zostałam cała spluta - jak ja tego nie cierpię, nerwy mi wtedy puszczają :wściekła/y:

A my dzisiaj nawet bez kurteczki i to zupełnie nie lekkomyślnie. Po prostu u nas było tak gorąco w słoneczku i wiało od zasłoniętej strony, że dzidziołek siedział w cieplejszej bluzie, z lekką czapą na uszach i w lekkich gatkach z rajteczkami.
I właśnie nadszedł czas na nowe butki :happy:, bo Nikolka zażądała wypuszczenia z wózia i za rączkę wędrowała po naszym błocie w butkach z miękką podeszwą:eek:
Szybko ją zgarnęłam żeby stópek nie zaziębiła. Ale to tuj TEN etap i buty musze sprawić na gwałt.

Migotka kochana, czy Ty byłas w Entliczku w celu "bucikowym"?? Czy tam profesjonalnie dobiora butki?? Bo jak bywałam na tamtym dziale to nie widziałam nigdy obsługi - buty leża na półkach i jak chcesz to bierz. A ja chcę zeby ktos powiedzial mi które lepsze, jaki rozmiar dla niuni itd...
A może jakies inne sklepy w Krakowie możesz polecic?
 
Kangurka ja kupilam rozmiar 4:tak:a kolezanka dala mi 3ki wiec mamy dwie pary takie same:-D:-)OBECNIE ZAKLADAM MU 3ki ale mysle ze juz niedlugo wstapimy w nastepne:tak:pani w sklepie powiedziala ze w tym wieku takie butki to na 3 miechy tylko sa:sorry:ja bede sie rozgladac teraz za sandallkami chlopiecymi:tak:kurczaka a one takie drogie sa:baffled:
co do ubioru wczorajszego to my tez sie porozbieralismy i Konradek dzis katar ma:baffled:boshhh oby przeszedl szybko:szok:Wrzuce zdjecie ze spaceru na odpowiednim wateczku:tak:
 
Kangurka, w Entliczku bywałam, nie w celu kupna butków, ale innych rzeczy i muszę stwierdzić, że z pomocą w tym sklepie krucho, więc wątpię, by akurat przy wyborze bucików było lepiej. W Entliczku mają jednak buciki, które mnie zainteresowały, a mianowicie Gucio. Chyba się wybiorę i zobaczę, jak wyglądają na żywo.
Inne sklepy to są w galerii krakowskiej - Bartek i jeszcze jeden, nie pamiętam nazwy. Tam masz bucików do wyboru do koloru, ale nie mam pojęcia, jak obsługa.
Ja ostatnio kupiłam Idze takie sandałki czerwone w ccc za 39.90, jako takie dodatkowe.
 
Kinia wszystkiego naj naj naj dla Zosienki!

Bylismy u lekarza,w sumie nic nie powiedziala,mam podawac dalej to co dawalam na begunke.No ale juz jest poprawa.Mam jesc wszystko normalnie,tylko surowego nie podawac ani sokow.No i mowila ze jak przejdzie to moge dawac jakies danonki czy inne serki. U nas tez cieplutko.Spedzilismy wiekszosc dnia na podworku.Klaudia tez poza wozkiem bo dreptala na wlasnych nozkach prowadzona za raczki przez mame.Byla w domku Vanesski ,zamykala i otwierala okna i drzwi,rwala trawe i do piaskownicy ja ciagnelo.Troche sie piachem tez pobawila.My tez wiosennie bylysmy ubrane.
W Daichamnie(nie wiem jak sie pisze) sa takie urzadzenia do mierzenia rozmiaru stop.I takie fajne plastkiwe cos co tez sie przyklada do stopy dziecka i patrzy jaki rozmiar wychodzi.Tam tez sa roznych firm buty/Jeszzze jest taka marka z tych drozszych co sie zwie Elephant czy jakos tak
 
Ostatnia edycja:
reklama
Iwonka to dobrze ze jest juz poprawa:tak:biedna mala:sorry:
Moj KOnradek chyba sie rozchoruje:baffled:nosek juz ma zapchany bardzo:no:narazie usnal ale pewnie nocka kolejna z glowy i podejrzewam ze wogole bedzie do d..y:no:
My siedziemy teraz z G i ogladajac mecz po piwku sobie strzelamy:tak::-p
lece teraz ogladac:-)
 
Do góry