reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majóweczki 2008

na początek NAJLEPSZEGO GLA ZOSIEŃKI!!!!!!!!! I zdrówka dla Konradka:tak:
szkoda chorować jak jest tak śliczna pogoda:-)
u nas też dzisiaj cieplutko i słonecznie,mam zamiar jutro schować głęboko kozaki:tak: bo do tej pory wolałam nie ryzykować zjazdu z górki w adidaskach:eek:
mały właśnie zasnąl sam w łóżeczku:szok: naprawdę rzadko mu się to zdarza,musiał być naprawdę zmęczony:rofl2:
 
reklama
Wiki jest taki specyfik z HIPPa na biegunke .
Kwiateczek smaczbego,ja piwkowac lub innego cosik pic bede w niedziele przy grillu bo bedzie znajoma fryzjerka wlosy mi farbowac.
 
BUZIACZKI DLA ZOSI !!!!!!!!!!!!!! NAJGORĘTSZE :-)
ode mnie również 1000 buziaczków

Witam się z Wami jako pierwsza w ten cudny słoneczny poranek :-)
Niestety siedzę w pracy nad papierami, ale cóż... trzeba jakoś zarobić na pieluchy, soczki, mleko, kaszki, zupki, zabawki i ciuszki :-D:-D:-D nie ma lekko

miłego dzionka Dziewczynki
 
hej hej
My dzisiaj idziemy do lekarki na kontrolę po "zażółceniu pomarchewkowym" ;-)
Więc wybieramy się do Krakowa. Pójdę też na poszukiwania butków - może zajrzę do Entliczka, bo i tak będę tam dzisiaj. A jak czas pozwoli i nie znajde w Entliczku tego co szukam to obmyślę plan, czy jechac do jakiegos CCC, Deichmana czy do GCentrum... Kurcze, szkoda że wszystkiego nie ma w jednym miejscu bo poruszanie sie po miescie zajmuje cały dzien :confused2:
 
Witam:-)
Iwonka nowa fryzurka bedzie:tak:musisz pokazac koniecznie:-)ja tez bym juz chciala zrobic baleage czy jak to sie tam pisze ale w lipcu mam wesele i beda odrosty:baffled:musze czekac:sorry:
Kangurka jak wracalam z Zakopanego to pamietam ze chyba na dworcu jest taka duza galeria:tak:tak blisko bylo:sorry:moze tam kupisz,nie bedziesz musiala biegac po miescie bo faktycznie caly dzien zleci:no:

zezloscilam sie z rana bo zadzwonilido mnie z przychodni i pwiedzieli ze ta pielegniarka nie przyjdzie bo gdzies musiala jechac:no::angry::angry:czekalam 1,5 tyg i jeszcze tydz musze czekac:angry::angry::angry:zawsze jak sie umowie to pozniej dzwonia ze nie przyjda:angry:kuzwa:angry::angry:a jutro jeszcze mam dentyste i nie wiem z kim Konradka zostawic bo na 9rano:no:
 
Witam.Och cudownie jest jak te slonko tak swieci :-)
Kwiateczek ja jestem nie fotogeniczna :sorry: teraz mam blond tzn czarno bale pasemka ale cos mi po glowie chodzi zeby zmienic kolor :rofl2: a nic nie ustawiam na bb za kazdym razem i sie nie loguje bo jestem ciagle zalogowana :tak:
 
Dziewczyny czy to możliwe że przez wychodzące ząbki córcia się obraziła na jedzenie. Wczoraj jeszcze mleczko i kaszki jadła, grymasi przy obiadku, a już dzisiaj nic:-( odpycha rękę. Może ją przegłodzić, bo jak narazie to wylewam kolejne partie, a obiadek ląduje w koszu?:eek:
 
reklama
Do góry