reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majóweczki 2008

Witam w ten piekny sloneczny dzien :-)
Ja tezs nei za bardzo wyspana bo wczoraj Klaudia obidzila sie o 22 i do 00:30 szalala w lozeczku:eek: a potem o 6tej sie obudzila ,ale dalam mleko ,zmienilam pieluche i zasnela jeszcze na 1,5 godzinki.Dzis na 15ta idziemy do lekarza bo nadal ma biegunke.Na szczescie dzis juz bez goraczki wstala.:tak:apetyt ma,wszystko je i pije no ale wole niech lekarz obada sytuacje:tak:Niby powinna byc na diecie ale ona domaga sie jedzenia wiec jak mam jej nie dac np kaszki....
Kwiateczek nie wychodzilam na dwor bo miala Klaudia goraczke ale dzis to nadrobimy

EDIT

Od dzis mozna skladac podanie do zlobka i mowili ze na Targowku(dzielnicy Warszawy) kolejnka byla od 24h bo liczy sie kolejnosc zgloszen a w danym zlobku na 50 miejsc bylo 254 ososby chetne no i doszlo do bijatyki nawet :szok::szok:
 
Ostatnia edycja:
reklama
Witam mimo zaspanych oczu:sorry:

Na poczatku
Kinia wszystkiego naj.... dla Zosienki:-)
JESZCZE JEDEN SZKRAB JEST Z PIERWSZEGO
ale nie pamietam:sorry::zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y:

Iwonka no jak byla goraczka to pewnie ze nie ma co wychodzic:no::no:i jeszcze jedno mozesz dopisac dzieciaczki z 1go maja??wtedy nie zapomnimy napewno;-);-);-)

Ola my to chyba reke mozemy sobie podac:tak::baffled:Konradek tez nie sypia,ciagle sie wierci,budzi:angry::baffled:jeszcze ani jedenj nocy nie przespal calej:no::no::no::no::-(kiedys chyba 4 godz udalo sie az sama sie budzilam bo mial katar i myslalam ze nie oddycha:baffled:

A ja kawusie wlasnie pije,znow chyba bedzie sliczna pogoda:tak:wczoraj to w koszulce chodzilam:szok::szok::-)
 
Panna_migotka, tak ząbki idą - często się budzi w nocy, miota się w łóżku, i jeszcze lubi wcześnie wstawać.... od 5.00-5.30 właściwie już się zaczyna wybudzać i jest to taka niespokojna drzemka. Dziś wstaliśmy ostatecznie o 6...
Migotka, zdrówka Ci życzę!

Iwonka, no nieźle z tym żłobkiem szok po prostu!! :szok::szok:
 
iwonka - słyszłam w radiu o tym żłobku. Nisamowite. Ja już zaniosłam kartę zgłoszeń do żłobka ale czy moją przyjmą to sie okaze później.

Dziewczyny współczuję nieprzespanych nocy. Pocieszam Was tym że w końcu wyjdą te zębiska i będzie spokój:tak:

Ja powoli zaczynam sprzątać na święta. korzystam z drzemek Zuzinych. postar się jednak do Was zaglądać:-)
 
Iwonka a co dajesz malej ? moj maly tez sie domaga mleka a w nocy szczegolnie staram sie dawac kasze ryz itd ale sie buntuje jak juz nie ma zmiluj daje mleko na szczescie dwoch ostatnich porcji nie zwymiotowal
 
Ostatnia edycja:
Hej
Kwiateczek no ja jestem z Galicji blisko Grodu Kraka i jakos nie wyobrazam sobie mówić na dwór :-D ostatnio w jakims kabarecie był ten spór wyszło na to ze my mieliśmy za duzo takich prawdziwych dworów to wychodzimy poprostu na pole a ze wy musicie sie dowartościować to u was wszedzie dwory:-D;-)Kilka z dziewczyn pewnie mnie zrozumie Migotka Kangurka Mm81 może Puchatka tak?

Wczoraj była u nasrok starsza kuzynka Zuzi . Zuzia jej najpierw mój mój a potem wytarmosila ale normalnie patrzyla na nia jak w obraz i ciagle by za nia biegała Ogólnie zaczyna sie puszczac mam nadzieje ze juz niedługo bo mi kregoslup wysiada strasznie cięzkie te nasze szkraby no i jeszcze prowadzic ciagle ten pchacz co sie nim chwalilam to strzal w dziesiatke bo go pcha bokiem OOo chyba poplatałam wątki

20min temu włożyłam rozbójnika do łózeczka i o dziwo gadala gadała a teraz przytula sie do kołdry moze usnie bo bylyśmy na spacerku to w niehumorze była a tak pięknie i cieplutko

Iwonka mi przy biegunkach kazała karmic wlasnie stalymi pokarmami tzn kaszki , zupki i duzo pić Owoców nie i jogutów ale pewnie to wiesz ale chyba lepiej ze klaudia ma smak to szybciej z tego wyjdzie

Kamilka nie zadreczaj sie niedługo wyprowadzisz sie to juz cie nie beda obchodzic

Panna Migotka najgorzej chorowac jak sie tak ładnie zrobi:no:

I najlepszego dla Zosi:-)
 
Patrzyłam na pudelko Orsalitu ale ulotki nie mam przepilam z tego co pamietam to pisało że po każdym wypróżnieniu ale ze on wypil caly tzn całe pudelko tych saszetek 10 czy 12? Ja dawałam pól saszetki na jeden raz tylko bylą mniejsza ale tak srednio chciała to pic ale chyba dobrze że darek pije

A porzadki przedświateczne to :eek: moze bym coś zrobila ale pewnie nie zdaze i czekam az mi ten tawnik zrobia bo okna pewnie beda brudne znowu Pewnie wszystko na ostatnia chwile bedzie jak ja tego nie lubie jakoś nieczuje ze świeta tuz tuż
 
Nie no to napewno wiecej na pudełku pisze dawkowanie na ulotce a ja jej nie mam moze któras dziewczyna znajdzie albo w googlach trzeba poszukać Na pewno pisalo ze przy każdym lużnym wypróznieniu

Znalazlam
http://www.am.wroc.pl/pliki/pedinf/biegunka.pdf

Dawkowanie:
W ci​
ągu pierwszych 6-ciu godzin choroby naleŜy stosować 50-100 ml płynu
nawadniaj
ącego / na kg masy ciała, następnie 5-10ml płynu nawadniającego/na kg m.c.
po ka
Ŝdym luźnym stolcu lub wymiotach.

W przypadku wyst​
ąpienia wymiotów nie naleŜy rezygnować z nawadniania doustnego, poniewaŜ

zbadano, i​
Ŝ jest ono skuteczne u ponad 95% dzieci. Częste stosowanie małych porcji (5-10

ml) schłodzonego płynu poprawia skuteczno
ść leczenia.
 
Ostatnia edycja:
reklama
Sylawia to ja dworzanka jestem:-D:-D:-D
Iwonka wlasnie widzialam w tvn24 ten zlobek:szok:ja piernicze.ludzie wsciekli bylo no i cala noc stali:no:moze zlobek zalozycie w Wawie:sorry:tyle ludzi chce oddac dzieci ze szok:szok:
oki lece na dwor:-D:-D:-D
 
Do góry