reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majóweczki 2008

reklama
Wpimpoliło mi suwaczki :eek:

Szukam moich suwaczków - czy ktoś je widział?? :confused2:
Nawet nie pamiętam z jakiej stronki pochodziły, a strasznie mi się podobały.. :nerd:
 
Dzięki dziewczyny! Postaram się nie rozkładać jednak :tak: Wypiłam Theraflu - świństwo jak cholera :confused2:
Moja mysza śpi, jak wstanie, zjemy obiadek i na polko wyjdziemy.
Już wybrałam tort na urodziny - kupimy u Sowy (Kinia chyba link wklejała) tort-krówkę :-) Nawet byłam się pytać i wystarczy 5-6 dni wcześniej zamówić.

Migotka kuruj sie biedna,kuruj.szkoda czasu na chorobe:sorry:
Ten torcik mi tez wpadl w oko:tak:krowka byla fajna:sorry:

Migotka, a ile kosztuje?? I pytałaś z jakich składników????

Mnie dzisiaj Nikolka postanowiła ugryźć w palec u stopy :eek:

tez jestem ciekawa z czego jest,czy dzieciaczki moga jesc:tak:
Konradek tez chyba chce ugryzc palce u nog:tak:jak tylko mamy bose nogi to sie schyla i napisalam chyba bo cos probuje,polizac albo zlapac ale mu nie pozwalamy:rofl2::sorry::laugh2::laugh2::laugh2:

zaraz mam obidek wiec lece:tak:dzis chinskie:-p:-p:-pz sosem czosnkowym:-p:-p:-p:-p:-p:-p:-p:-p:-p:-p:-p:-pno i ketchupem:laugh2::-p
 
Konradek tez chyba chce ugryzc palce u nog:tak:jak tylko mamy bose nogi to sie schyla i napisalam chyba bo cos probuje,polizac albo zlapac ale mu nie pozwalamy:rofl2::sorry::laugh2::laugh2::laugh2:

Rozmawiałam przez telefon i nie skupiłam się na tym co robi przede mną Nikolka :eek:
A na nogach miałam skarpetki :confused2:

PS. Ooooooooo, i suwaczki do mnie wróciły!!!:laugh2:
 
hej dziewczyny
ja juz po pracy niestety chyba bede musiala szukac innego miejsca... ale wiecej na zamkniety...

wogole ladna pogoda sie zaczela bardzo mnie to cieszy..
 
JA JUZ IDE SPAC:tak:
Cos dla malenstw na jutrzejszy poranek:-)Konradek boki zrywa z tego filmiku i z drugiego tez:tak:;-)
[video=youtube;lvWf6U_AbVE]http://www.youtube.com/watch?v=lvWf6U_AbVE[/video]
[video=youtube;oUMwu_gXK7Q]http://www.youtube.com/watch?v=oUMwu_gXK7Q[/video]

Cieszy sie strasznie jak to widzi:-D:-D:-D
dobranoc:-)
 
Dzień dobry, śpiochy :tak::tak:
I proszę szybko wracać do zdrowia, kto się źle czuje!

Kamilko, oj złe wieści jakieś.... zaraz poczytam...

U mnie śliczne słońce, Mikołaj jak zwykle spał źle i krótko, ale już na ten temat nie mam siły pisać, znów spałam jakieś 4-5 godzin.

Ściskam i miłego dnia!
 
I ja się witam.

Oj Ola, z tym zdrowiem u mnie to kiepsko :no: W nocy co chwilę się budziłam, zasmarkana jestem na maksa, wszystkie gnaty mnie bolą i głowa pęka. Byle bobasa nie zarazić. Jak ja sobie poradzę dziś w takim stanie ledwo żyjącym, to nie wiem :eek: A taka piękna pogoda się zapowiada.
Ola, a dlaczego Mikołaj tak źle sypia? Ząbki mu idą?
 
reklama
oj dziewczyny witam...

ja dzis zle spalam zagladalam tu wczesniej ale nikogo nie bylo wiec nie pisalam..

ciagle w nocy myslalam, Adas zaczal sie juz budzic ok 4 i tak na dobre wstal o 6... jestem bardzo zmeczona..
 
Do góry