reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majóweczki 2008

Witam.U mnie tez piekne slonko i bezchmurne niebo :-) Ale chyba nie wyjdziemy bo Klaudia od wczoraj ma goraczke i biegunke.Czytajac ten artykul podejrzewam albo truskawki,bo pierwszy raz jej dalam bobofruta truskawkowo jablkowego lub zabkowanie,choc nic nie widze zeby cos szlo lub od pieczywa bo jadla takie z ziarnami.....nie wiem.Jak sie do jutra nie poprawi to pojdziemy do lekarza.A i w nocy mielismy pobudki ale odespalismy to i wstalysmy o 10tej.
Migotka zdrowka zycze :-)
Kwiateczek calusek dla Konradka w uszko :-)
Natanek milo ze sie odezwalas.
 
Ostatnia edycja:
reklama
i ja się witam
Może nieco późno.. ale wcześniej byłam zajęta robótkami domowymi i bachorciem ;-) więc tylko przeczytałam co tam napisałyście.

Migotka - nie choruj!:eek:

U nas rano było mglisto i ponuro, ale na szczeście nie padało!!
Za to teraz co chwilę przez chmurki przebija się piękne słoneczko :-)
Mam nadzieję ze jutro będzie jeszcze piękniej :happy:
A z tym spacerkiem, to nie wiem jak u nas bedzie. Jak słonko nie zajdzie, to po obiedzie może bryknę się z maluchem do większej wsi i tam już pojedziemy dalej nie autkiem a wóziem do sklepu, bo NAN mi sie skończył rano :eek:
A musze mieć mleczko dla niuni na wieczór, bo ostatnio nie jada mi kaszek przed snem, więc pakuję w nią mleko, żeby suma sumarum - dostawała odpowiednią ilość mleka.

Teraz piję spóźnioną kawkę :-p
 
Hej jakoś nie mam weny na pisanie ale przyszłam sie przywitać no cóz nałóg
U nas tak dziwnie na polu niby cieplo potem zimniej i sloneczko sie nieśmialo przebija My bylyśmy juz 1,5 godz najpierw ukladałyśmy drzewo co tata porabal na zime potem spacerek a niedawno padła oby bylo lepiej niz wczoraj bo myslałam ze wczoraj juz przejdzie sama siebie

Iwonka wspólczuje biegunki ja też sie zawsze martwie jak Zuze dopada a niestety ona ma do tego sklonności jak jej cos jest to zawsze sie przyplata:no:

Natanek moja regularnie wyla jak była mlodsza w drodze powrotnej Teraz tylko czasem jak juz ostro zmeczona albo głodna marudzi jak dzis moze tak mu sie zdarzyło bo coś chciał

Migotka zdrówka:tak:

Kamilka 10?:-) moja ma dwa dalej i wczoraj zachciało jej sie całować mamusie ze nie moglam sie od niej odczepic tak mi pogryzła warge ze az mi spuchła tatuś sie wcieka bo jego nie pocaluje:-p

Kwiateczek do wesela sie zagoi ostatnio Zuza siedziała na swoim nocniku nowym na kanapie przy tatusiu on sie zagapił i spadła na ziemie i o dziwo niz nie zaplakała a czasem ledwo sobie cos otrze to wyje tylko teraz troche boi sie nocnika ale sie przelamuje

dobra ide obiad gotowac nie chce mi sie a przydałoby sie jeszcze posprzatac:no2:
 
Apropos gryzienia, moja dziś ugryzła mnie z całej siły w ramię, jak ją na rękach trzymałam. Aż skórę mi zdarła przez koszulkę :szok::laugh2:
 
Iwonka buziaki dla Klaudusi:-)czesto robi te kupki???Moze wyjdzcie chociaz troszke,gdzies blisko:tak:mnie to szkoda takiej pogody:sorry:
Dostalam dzis list z posredniaka ze jednak dostalam ten zasilek:-):tak:i wiecie z tego wszystkiego zanim wyszlam zapomnialam wstawic zupki Konradka:sorry:teraz musimy czekac a juz bysmy byli na dworze:angry::sorry:
Sylwia skad Ty jestes???moja Kolezanka mowi ze byli na polu:sorry:sa z Mielca:tak:

oki lece popatrzec i studzic zaraz szybko:sorry:
milego Dnia:-)acha bylam w solarim,maja teraz takie lampy ze na 5 min i twarz minie piecze:sorry:juz jestem czarna:-)
 
sylwia tak właśnie pomyślałam,że może dlatego płakal,że było już póżno,wracaliśmy przed 20tą a mały jest w sumie przyzwyczajony,że o tej godzinie jest kąpiel:tak: ale wstał ok 17.30 i pożno wyszliśmy z domu

migotka a Natek ma dopiero dwa ząbale ale jak się przyssał do uda to poczułam te igiełki:eek::-D
 
Dzięki dziewczyny! Postaram się nie rozkładać jednak :tak: Wypiłam Theraflu - świństwo jak cholera :confused2:
Moja mysza śpi, jak wstanie, zjemy obiadek i na polko wyjdziemy.
Już wybrałam tort na urodziny - kupimy u Sowy (Kinia chyba link wklejała) tort-krówkę :-) Nawet byłam się pytać i wystarczy 5-6 dni wcześniej zamówić.
 
reklama
Dzięki dziewczyny! Postaram się nie rozkładać jednak :tak: Wypiłam Theraflu - świństwo jak cholera :confused2:
Moja mysza śpi, jak wstanie, zjemy obiadek i na polko wyjdziemy.
Już wybrałam tort na urodziny - kupimy u Sowy (Kinia chyba link wklejała) tort-krówkę :-) Nawet byłam się pytać i wystarczy 5-6 dni wcześniej zamówić.

Migotka, a ile kosztuje?? I pytałaś z jakich składników????

Mnie dzisiaj Nikolka postanowiła ugryźć w palec u stopy :eek:

Też byłyśmy na polu :-D
Tak jak pisałam wcześniej - pojechałyśmy autkiem, potem na nóżkach ponad godzine spacerku, w miedzyczasie kilka minut w sklepie i spowrotem do autka i do domku.
Na spacerze Nikol wypiła soczek, po powrocie dostała deserek i teraz śpi :happy:
A ja zdycham z głodu po tych kilometrach - spadam do kuchni.
 
Do góry