reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majóweczki 2008




Panna Migotka, Sylwia i nie wiem, jeszcze która z was dziewczyny ma coś wspólnego z rachunkowością...tu apel do Was...liczę na pomoc....pomożecie?
już wiem.. chyba Ha-nna-ah też coś kończyła w tym kierunku....

Dzień dobry
Anusiasac mnie możesz dodać do Twojej listy. Pytaj, a w miarę możliwości odpowiem.
Wszystkim życzę miłego dzionka ( u mnie strasznie ponuro):-:)-:)-(

A co do wymiotów, to najlepiej iść do lekarza. Nam kazali podawać małe ilości wody z odrobiną soli-hamuje wymioty i zatrzymuje wodę w organiźmie... faktycznie Szymon już nie zwracał każdego łyczka.
Nie podawaj mleka i może daj mu lacidofil lub lakcid (jeśli to coś bakteryjnego to na pewno pomoże)
 
reklama
Anusia, pomożemy :-D Mam podręcznik i różne inne materiały, to zawsze do czegoś się uda wspólnymi siłami dojść :-);-)

A tak w ogóle to witajcie :-) U nas od wczoraj leje, tak więc znów kisimy się w domu :dry: Wczoraj położyłam małą spać o 21.30, o 22 obudziła się z kupą, jak ją przebrałam, to spała do 9:happy2: Zastanawialiśmy się jeszcze wczoraj, czy ją przekręcać, bo zasnęła w dziwnej pozycji na brzuchu, zaplątana w pościel, ale nawet nie obudziła się z tego powodu :cool2:
Znowu nuuuuddyyyyy :dry:
 
wiem dziewczyny tez nie jestem, z tych zeby lekcewarzy ale jest lepiej on nie wymiotuje po kazdym lyku czy jedzeniu ... wczoraj nie wymiotowal caly dzien jadl inne rzeczy niz melko (bulka zupka z ryzem) i tak w kolo a wlasnie po mleku wymiotuje teraz dalam mu buleczke z odrobina masla zjadl i wymil do tego 50ml herbatki. Nie bede dawac mleka narazie a co do kup jedna wczoraj wieczorem i dzis rano a tak ok zobacze co sie bedzie dzialo najwyzej popludniu pojedziemy prywatnie.
Ugotuje mu ryzu z marchewka

acha pije sporo juz od rana wypil butelke cala a mam te aventa male i nalewam po sam czubek wiec jakies 130ml wczoraj wypil trzy takie
 
Ostatnia edycja:
Witam

Składam zaległe życzenia weekendowe. Mnóstwo buziaków dla dzieciaków:tak::-)

U nas też pada. A ja dzisiaj miałabym całą noc przespaną gdyby nie mój mąż który o 4 się zbierał do pracy. Mała przespała calutka noc od 20.30 do 7.00 bez jakiegokolwiek jęknięcia. Och, żeby tak cały czas yło.

Ja z rachunkowośc nie pomogę bo miałam jej tak jak Ha-NN-aH tyle co kot napłakał;-)
 
Wiktoria a telefonu do swojego lekarza nie masz??? ja to z byle g..... dzwonię do pediatry ale mam spokojną głowę.:tak:
 
Witam.U mnie tez pochmurno ale dziewczyny,wiosna juz przyszla! Juz chyba od jutra ma byc slonce i kilkanascie stopni!Oby :-)
 
Witam się wiosennie!
Nie ma u mnie słoneczka, ale przynajmniej deszcz nie pada! Super.
Ja w wirze pracy, wczoraj miałam wolne, ufff naładowałam baterie. W środę jadę na dwa dni do Kłodzka, na otwarcie nowego sklepu, oj będzie wesoło, bo nocujemy w hotelu, same babeczki.

Wiktoria, podaj smectę, pomaga, działa też troszkę p.bólowo, może go przecież brzuszek boleć:baffled:
 
reklama
Witam sie i ja:-)troche zaspana bo maly dos ze zaczal od 22 sie budzic to od 2ej do 5 ej to juz masakra byla:no:stekal,siadal przez sen wszystko:baffled:boshhh juz nie mam sily:no:G probowal go wziac ale plakal i musialam ja:sorry:na mnie lezac sie uspokaja:sorry:maly cwaniak:evil:on sie wierci,steka,tro na lewy bok,to na prawy,to znow sie przekreca i steka,placze:no:co moze byc:baffled:a juz nie mam opcji:no:w czwartek ma pzryjsc ta pielegniarka to zobaczymy co wymysli:baffled:choc watpie ze pomoze:no:usnal ok 5.30-6 rano i spalismy do 8,25:-)chociaz tyle|:sorry:

Wiki ja tez mysle ze lekarz to dobry pomysl:tak:w takich wypadkach kiedy jest biegunka lub wymioty to bardzo oslabia organizm:no:lekarz brdziej bedzie pomocny:sorry:

Ja spijam kawusie wlasnie,nie mam nic slodkiego wiec zajadam bombki z czekolady:-D:-D:-D na 11 solarim;-)i pozniej oiadek Konradka i spacerek bo sloneczko swieci bardzo:-);-)pojdziemy do parku,Konradek bedzie mogl pobiegac:tak::tak:
 
Do góry