reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majóweczki 2008

reklama
Kuzwa,pali sie znow u mojego sasiada,uslyszalam huk i jak szyby polecialy,czarny dym,moj R polecial z gasnica .....

Znowu???to macie bezpiecznie....:szok::szok::szok:

Jeszcze nie ma mojego R .... alez mu zalatwilam wieczor,sama powiedzialam zeby tam polecial zobaczyc u kogo bo moze ktos potrzebuje pomocy...jeszcze gasnice zuzyla teraz nowa ttrzeba bedzie kupic.Zebym odrzu widziala ze to u tego sasiada co juz palilo sie kilka miesiecy temu to bym mu nie pozwolila tam isc.I tak zrujnowany dom a jeszcze moj r polecial gasic..głupek.Teraz pewnie sobie w morde pluje.He.
.
wiesz,to sie automatycznie robi:sorry2::sorry2::sorry2:ale moze dobrze ze poszedl,spalilo by sie wiecej:baffled:

gloria ale z tego co piszesz dlugo tam mieszkasz.. niechce byc wscibska a jak praca tam jezyk ? slyszalam wlasnie duzo pozaytywnych rzeczy nawet kuzynka myslala z rodzina wyjechac

Iwonka ech no nie powinnien miec problemow ale mysle ze dobrze ze kazalas leciec mu a jakby ktos bezdomny tam byl albo dzieciaki no roznie bywa

kwiateczek ho ho ale impreza bedzie ja szczeze jeszcze o tym nie myslalam

kangurka tez sie zastanawiam czy jedna wielka impreza czy jak bo powiem szczeze ze rodziny nie przepadaja za soba
To jest tak,ze czlowiek sie boi znowu zmian:sorry2:ja tez sie pzryzwyczailam juz tu byc i nie wiem jak to bedzie kiedys w Pl:no::zawstydzona/y:
Co do imprezki to beda dzieci tylko no i z rodzicami:tak:G kuzynka ma troje,jedno to niemowle ale tez bedzie sie bawic;-)dwie kolezanki z synkami-jeden1.5roku ,drugi 8 mies ma teraz:sorry2:no i moj brat z ynkiem,starszym od Konradka o 1,5mies:tak:
Choc nie wiem czy przyjada bo ja chce zrobic tak jak wypada czyli 4go w poniedzialek:tak::baffled:moj drugi brat mieszka troche daleko i chce bym zrobila w sobote a on jest chrzestnym:confused:no ale jak przed urodzinami???:dry:albo mam czekac caly tydz do soboty by zrobic imprezke:baffled:to urodziny dziecka nie doroslego:no:oby bylo cieplo to tez zrobimy na dworze,w ogrodku bo mam troche podworka:tak:ale znajac angielska pogode to pewnie nie bedzie:no:
a wy jak robicie??tzn kiedy:confused:
 
ale mam wiadomosc bardzo dobra dla siebie i dla dziewczyny ktore podnosily mnie na duchu:-):-):-) MOJ MAZ DOSTAL PRACE W WARSZAWIE :-):-):-):-):-) juz od poniedzialku zaczyna... bardzo sie ciesze wreszcie sie cos poprawi..
Gratuluję Kamilka. Oby praca mu sie podobała a ty żebyś do niego jak najszybciej dołączyła:tak:

Iwonka - dobrze że kazałaś mu iść. jakby się coś komuś stało t miałabyś wyrzuty sumienia.

Dzisiaj zanosze kartę przyjęć do złoka. Mam nadzieję ż ją przyjmą.

Co do urodzin to jeszcze się nie zastanawiałam jak je zrobić. Mam lenia i nie chce mi się iprezy w domu roić. Nie lubię gotować:zawstydzona/y:

U nas pochmurno. Dzisiaj przychodzi rehabilitantka i ma pokazać cwiczenia na piłce. Czytałam trochę o tym siadaniu dzici i zobaczcie co znalazłam. Wypowiedź Pawła Zawitkowskiego:
Re: siadanie na kolankach z nóżkami po bokach - Opieka i pielęgnacja a rozwój dziecka - Forum dyskusyjne | Gazeta.pl
z tego by wychodziło że nie ma sensu małej męczyć rehabilitacjami. Nie wiem co mam robić:baffled:
 
10000000000000 całusków dla 11-to miesięczniaków Martynki i Mikołajka oraz 10-miesięczniakowi Dominiczce :tak::-)
 

Załączniki

  • 41.gif
    41.gif
    113,5 KB · Wyświetleń: 13
reklama
Do góry