reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majóweczki 2008

No jeszcze Wam kłopotów trzeba z bieganiem i tłumaczeniem się.
I powiedz Iwonka, czy jest sens pomagac??
Człowiek chce dobrze a nieraz dostanie jeszcze za to kopa w dupe.
Może przesadziłam, bo w twoim przypadku to w prawdzie może nie będzie tragedia, ale mało razy jest tak że ktoś pomaga innemu a sam potem ma stos kłopotów w zamian ... :dry:

Piję Redsa - Migotka zdrówko ;-)
 
reklama
Jeszcze nie ma mojego R .... alez mu zalatwilam wieczor,sama powiedzialam zeby tam polecial zobaczyc u kogo bo moze ktos potrzebuje pomocy...jeszcze gasnice zuzyla teraz nowa ttrzeba bedzie kupic.Zebym odrzu widziala ze to u tego sasiada co juz palilo sie kilka miesiecy temu to bym mu nie pozwolila tam isc.I tak zrujnowany dom a jeszcze moj r polecial gasic..głupek.Teraz pewnie sobie w morde pluje.He.

Siedzialam do tej pory bo wypisywalam dane w elektronicznym systemie naboru do przedszkoli.Ciekawe co z tego wyjdzie.Musze wydrukowac i isc do przedszkola teraz. z tym.Zapisalam ja do 4 przedszkoli.
 
Gloria, podziwiam Cię - ja bym się w tamtejszym skwarze zamęczyła. Już raczej wolę porządną zimę. Ale kiedyś spotkałam się z opinią, że Australia to idealne miejsce do wychowywania dzieci - dobrze przystosowane, podejście na luzie... czy to prawda?

Z tego co sie orientuje, szkolnictwo,opieka zdrorwotna, pomoc rodzina sa bardzo rozwiniete i dobrze zorganizowane - ludzie sa bardzo pozytywnie nastawieni,to chyba przez to slonce,tyle wit. D :tak:. Nie wiem,jak jest w wiekszych miastach,ale tu w Alice nikt sie nie spieszy,nie ma wyscigu szczurow; i jest mnostwo przedzszkoli,szkol,a nawet uniwersytet. Ja bym sie juz stad nie wyprowadzila:no:

Kamilka gratuluje :tak:
Gloria fajnie że w końcu mamy zafasolkowaną majóweczkę :-):-)
no a tak z innej beczki to już myślałyście dziewczyny o roczku naszych skarbów bo jakby nie było to już tuż tuż :tak::tak:

Dziekuje, jestesmy bardzo podekscytowani:-)
No juz najwyzszy czas myslec o tej pierwszej wyjatkowej imprezie
 
witam was z rana spijam kawcie kurcze nooo maly wstaje budzi mnie jak ja sie zwloke zaczynam pic kawe on idzie cfaniak spac :wściekła/y:

gloria ale z tego co piszesz dlugo tam mieszkasz.. niechce byc wscibska a jak praca tam jezyk ? slyszalam wlasnie duzo pozaytywnych rzeczy nawet kuzynka myslala z rodzina wyjechac

Iwonka ech no nie powinnien miec problemow ale mysle ze dobrze ze kazalas leciec mu a jakby ktos bezdomny tam byl albo dzieciaki no roznie bywa

kwiateczek ho ho ale impreza bedzie ja szczeze jeszcze o tym nie myslalam

kangurka tez sie zastanawiam czy jedna wielka impreza czy jak bo powiem szczeze ze rodziny nie przepadaja za soba

kamilka super zycze dalej powodzenia :tak:
 
Witam.Z rana slonce zagladalo mi w okna i Klaudia wstala po 6 :szok: robi sie nie ciekawie :wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y: Teraz juz chmurki sa ale i tak chyba ma byc dosc cieplo.

Jutro jest ten Dzien dla ziemi :tak:

U nas jak beda urodziny na ogrodku to bedzie grill,a pichcic beda mezczyzni :-pjak zawsze zreszta,tylko dzien wczesniej przygotuje sie miesko i rano zrobie salatki.Wszyscy beda zadowoleni bo my lubimy grilowac.:tak::-)
 
Moja tez dzis powaryjowala i o 5.40 bylo juz koniec spania :szok:mam nadzieje ze tak nie zostanie bo bedzie ciezko :no: Teraz cwaniara poszła spac a ja przeciez nie pójde tyle tylko ze coś niemozliwego bo mi sie juz pranie pierze a tak normalnie to bym dopiero śniadanie jadla Jeszcze mi sie wczoraj skonczyla kawa a tu oczywiscie takiej nie maja a innej to nie lubie

Mam nadzieje ze jutro w ramach tego dnia dla ziemi podstawówka sie zmobilizuje i wyjda na sprzatanie świata bo tu sie okrobnie po zimie zrobilo a te rozpuszczone dzieciaki jakby czesciej musieli sprzatac to by tak nie smiecili ale nauczycielki wola teoretycznie pewnie

Na roczek tez nie wiem co bedzie :confused:
 
Witam
ja tez mysle:tak:juz kupilam swieczki,naklejki urodzinowe,mama kolezanki upiecze mi tort:-ptaki normalny ale ten ang nie da sie jesc taki slodki:no:a widzialam w ksztalcie autka:-pno ale coz,musimy sie obyc:sorry2:
my też chyba upieczemy :-)

lece jeszcze cos sprawdzic na allegro:-)probuje sprzedac aparat nowiutki ale nie ma hcetnych jak narazie:no::no:tylko ogladaja
zawsze tak jest. mój wózek zaczeli licytować 4 dni przed końcem aukcji. ja zawsze licytowałam kilka godzin przed końcem.. wiadomo każdy chce kupić najtaniej. :sorry2:


Kuzwa,pali sie znow u mojego sasiada,uslyszalam huk i jak szyby polecialy,czarny dym,moj R polecial z gasnica .....
No i do tego jeszcze bedzie jechal na komende zlozyc zeznania! Kuzwa bo okazalo sie ze to podpalenie a ze on wzywal straz itd i my slyszelismy wybita szybe to jako swiadek jest.
to sie porobiło... ale jak to znowu :szok::szok: to już raz mu sie dom palił? :confused:

Kangurka ja słyszałam, że ładne i smaczne torty można kupić u Sowy.
Cukiernia Adam Sowa
Jak mi kuzynka tortu nie upiecze to kupię ten z myszkami lub ten "na chrzest".
U mnie nie będzie tłoczno. Rodzice, teściowe i rodzeństwo. Boszzz moja mama pewnie będzie szalała z kamerą :-(


No jeszcze Wam kłopotów trzeba z bieganiem i tłumaczeniem się.
I powiedz Iwonka, czy jest sens pomagac??
Człowiek chce dobrze a nieraz dostanie jeszcze za to kopa w dupe.
Może przesadziłam, bo w twoim przypadku to w prawdzie może nie będzie tragedia, ale mało razy jest tak że ktoś pomaga innemu a sam potem ma stos kłopotów w zamian ... :dry:
Chyba wolę mieć kłopoty niż potem kaca moralnego że nie pomogłam..

Dziewczyny nie chcę "chwalić dnia przed zachodem słońca", ale wygląda na to że w przypadku mojego imprezowego sąsiada wezwanie policji poskutkowało. Nie przestał balangować, ale zachowują się znacznie ciszej. Muzyka leci w dużym pokoju, nie jest głośna i przestali strzelać. :-):-):-)
 
Sylwia chyba faktycznie sie nie wyspalas hehe;-);-):-)

Rozmawialam z Kathy macie pozdrowienia i Buziaki Nelcia kaszle i ma Katar
czyta "uśnij wreszcie" moze i ja sobie sciagne poczytac bo roznie to u nas bywa :wściekła/y:

Iwonka fajne roziwazanie tylko ze nie mam gdzie :baffled:
 
Witajcie.

Kangurka, spóźnione zdrówko :-p Nie ma to jak Redsik, nie?

Co do urodzin, to my będziemy robili u nas w mieszkaniu, ale musimy chyba od jakiegoś sąsiada pożyczyć dodatkowy stół, żeby połączyć z naszym i kilka krzeseł. Zapraszamy niewielu gości - chrzestnego Igi z żoną, chrzestną, moją kuzynkę i chyba zaproszę jeszcze swoją chrzestną, bo chciała zobaczyć, jak mieszkamy :-) Oczywiście Iga, my i rodzice. Zrobi się jakieś danie na ciepło, jakąś sałatkę, wędlinę i będzie. Tort chyba zamówię u Michalskich. Wczoraj oglądałam ich stronę i mają kilka fajnych, ciekawe czy smaczne...Może jakieś baloniki kupię, albo takie szpiczaste czapeczki na głowę :-D:-D:-D

A tak w ogóle to składam życzenia dzisiejszym 11-to miesięczniakom - Martynce i Mikołajkowi oraz 10-miesięcznej Dominiczce :-) Buziaki dla Was dzieciaki!!
 
reklama
Do góry