reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majóweczki 2008

Mam podobne odczucia :tak: W liceum było super, teraz się zrobiłam taka zgnuśniała domatorka i zaniedbana mamuśka :zawstydzona/y: Ale jakoś nie mam zapału, żeby to zmienić :confused: A bardzo bym chciała..

Właśnie tak...

Ja uwielbiałam czasy liceum!!!
Potem chodziłam kilka lat na różne kierunki studium, na studia też ale musiałam przerwać, bo zaczęłam pracować i nie dało się godzinowo tego wszystkiego pogodzić. A jak już miałam czas to nie miałam pieniedzy zeby wrócić na studia (kretynka - wybrałam najdroższe:wściekła/y:).
Też było super, ale jednak najbardziej szalone i beztroskie życie wiodłam w liceum :blink:

Zazwyczaj z braku czasu biorę prysznic, ale pod prysznicem jest niewygodnie się ogolić, więc chodzę pozarastana jak małpiszon :-p
A'propos małpiszona - w poniedziałek zostawiłam u kosmetyczki nieco owłosienia :-p I dużo mi lepiej :-)


1 grudnia wiec srodek lata

Brzmi śmiesznie :cool2:

A Wy znowu pochowane gdzieś :-) Muszę się pochwalić - moje maleństwo wypiło dziś 100 ml herbatki morelowej :cool: To u nas wielkie wydarzenie, warte odnotowania :-D

Noooo, gratulacje!

To chyba tylko u mnie nie było dziś słońca:baffled:

Migotka, ja się zawsze pod Kraków podpinam, więc i pogodę dzisiaj miałam równie przyjemną co u Ciebie :tak:
Czekam do weekendu - ma byc juz szybko cieplutko :-)


Ide bo bobo-lud wrzeszczy :-/
 
reklama
Jeju mowie wam jak sie ciesze.. tylko troche bede tesknic:sorry2::sorry2::sorry2: bo moze go nawet miesiac w domu nie byc:dry::dry::dry: ale to nic jak skoncze szkole to dojade do niego bede szkala pracy w warszawie...
:blink::blink::blink:
 
Kamilka gratuluje mezowi,tez sie ciesze :-) Oby teraz juz wam bylo latwiej :-)

Puchatka hmm no ja mam jeszcze prawie dwa miesiace do 1 urodzin Klaudii,ale jak pogoda dopisze to imprezke zrobimy na ogrodzie :-)

Moje skarby dwa spia.Wreszcie mam wolne i cisze w domu.;-)
 
Kwiateczek, fajne zdjątko Konradka. Już za pompki się zabiera hehe :-)
dzieki ale to jakies dwa miesiace temu robione bylo:tak:pompki mam na innym zdjeciu;-) DSCF4175.jpg

panna migotka :szok: fakt kiedy to zlecialo ja sobie tez walnelam suwaczek :tak:
Musze sobie tez poszukac tylko czy sie zmiesci:sorry2::sorry2::sorry2:
To chyba tylko u mnie nie było dziś słońca:baffled:
u mnie tez nie:no:nie bylismy na spacerze bo tak wialo i deszcz co chwile:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:dopiero o 5ej sie zrobilo fajnie wiec wzielam autko i Kondzia i pojechalismy:tak::tak:
hej dziewczyny
Witam was i przepraszam za dluga nieobecnosc
czytywalam co pisalyscie ale nie wiem co komu mialabym odpisac..

ale mam wiadomosc bardzo dobra dla siebie i dla dziewczyny ktore podnosily mnie na duchu:-):-):-) MOJ MAZ DOSTAL PRACE W WARSZAWIE :-):-):-):-):-) juz od poniedzialku zaczyna... bardzo sie ciesze wreszcie sie cos poprawi..
:-D
Gratulujemy:tak::tak::tak:bedzie ciezko na poczatku ale sie ulozy;-)
Kamilka gratuluje :tak:
Gloria fajnie że w końcu mamy zafasolkowaną majóweczkę :-):-)
no a tak z innej beczki to już myślałyście dziewczyny o roczku naszych skarbów bo jakby nie było to już tuż tuż :tak::tak:
ja tez mysle:tak:juz kupilam swieczki,naklejki urodzinowe,mama kolezanki upiecze mi tort:-ptaki normalny ale ten ang nie da sie jesc taki slodki:no:a widzialam w ksztalcie autka:-pno ale coz,musimy sie obyc:sorry2:

dostalam tez gazetke wczoraj zakupowa,wszystko na urodziny:tak:musze zamowic talerzyki,kubeczki papierowe:-)mam jeszcze balony z napisem 1urodziny;-)

lece jeszcze cos sprawdzic na allegro:-)probuje sprzedac aparat nowiutki ale nie ma hcetnych jak narazie:no::no:tylko ogladaja:sorry2:
 
Kamilka, gratuluje!

My mamy jeszcze chwilkę do urodzin, ale juz jestem przerazona. Strasznie chciałam żeby to bylo wielkie wydarzenie dla Nikolki, ale nie ma pomysłu na nic :-(
Nie wiem gdzie znajde SMACZNY, a nie tylko ładny torcik...
Nie wiem gdzie urzadze impreze (w domu nie bo nie mam miejsca, no i sa psy; w knajpie... chyba nie bedzie mnie stac, a przed domem - nie zamierzam niczego przygotowywac i siedziec w kuchni zamiast z dzieckiem i goscmi :nerd:).
Nie mam pojecia kogo zaprosic - czy wszystkich do kupy, czy darowac sobie i podzielic impreze na terminy które odpowiadają danej grupie gosci?
Co kupic Nikolce na urodziny...

Nie cierpię planować czegoś na co nie ma pomysłu :angry:
 
reklama
No i do tego jeszcze bedzie jechal na komende zlozyc zeznania! Kuzwa bo okazalo sie ze to podpalenie a ze on wzywal straz itd i my slyszelismy wybita szybe to jako swiadek jest.
 
Do góry