reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majóweczki 2008

reklama
A wiesz może i dobrze by poradziła - zobaczę czy przytargałam tu Amol przy przeprowadzce czy został w Zielonce hihi
Na razie wzięłam Apap bo mnie boli a praca niestety tego nie rozumie hihi
 
panna migotka my tez po spacerze i obiedzie bylam na placu zabaw bylo pusto a pogoda i temperatura super przy domu maly podreptal sobie na nozkach chwilke mam nadzieje ze nie zmarzl w nozki przez chwile ... a obiad wrecz przeciwnie moj dzis wciagnol caly dorosly talerz gestej zupy "śmietnik" plu dwa klopsiki w tym byly :szok: spacery dzialaja cuda

Ola K zdrowka nie rozkładaj sie !!
 
No właśnie Ola, nie rozkładaj się, no chyba że na kanapie :-D:-p

Dżizas,właśnie zerknęłam na swój suwaczek i o zgrozo, moje dziecko ma za 31 dni urodziny!!! :szok: Kiedy to zleciało??? :shocked2::shocked2:
 
Ola wez
5244large.jpg
jest najlepszy!!!!!!

A ja bym chciala do Austarlii,ostatnio ogladalam jakis program i jeszcze bardziej mi sie zachcialo ;-) Nie wiem gdzie ja w koncu na reszte zycia osiade,na razie to nie wiem gdzie bede mieszkac w tym roku a co mowic o przyszlosci.Powinnam zapisac Vanesske do przedszkola i nie wiem gdzie bo nie wiem gdzie bede mieszkac hmmm a to zalezy od funduszy.Mam czas namyslu do 8 kwietnia,potem najyzej bedzie dalej dziecko dowozone. No a kiedys moze bede miszkeac w Czechach,moze w Niemczech.(tam mamy rodziny) a jak wygram w totka to .......pomysle wtedy.
 
A Wy znowu pochowane gdzieś :-) Muszę się pochwalić - moje maleństwo wypiło dziś 100 ml herbatki morelowej :cool: To u nas wielkie wydarzenie, warte odnotowania :-D
 
piekna pogoda kazdy ucieka gdzie moze na slonce .. my bylismy w poludnie musimy zlozyc lozko w sypialni i wstawic kanape niewiem czy dzis sie za to zabierac :sorry2:
 
reklama
hej dziewczyny
Witam was i przepraszam za dluga nieobecnosc
czytywalam co pisalyscie ale nie wiem co komu mialabym odpisac..

ale mam wiadomosc bardzo dobra dla siebie i dla dziewczyny ktore podnosily mnie na duchu:-):-):-) MOJ MAZ DOSTAL PRACE W WARSZAWIE :-):-):-):-):-) juz od poniedzialku zaczyna... bardzo sie ciesze wreszcie sie cos poprawi..

moj Adas grzeczny nie choruje i znow zaczynamy basen ktory wczesniej zawiesilam:happy2::happy2::happy2: przepraszam was ze tylko o sobie... ale nie mialam glowy a teraz moze cos sie zmieni bo bylam na skjraju zalamania nerwowego... a jak skoncze szkole tu w Kielcach to wybywam do mezusia do Warszawy:-D:-D:-D:-D
 
Do góry