reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majóweczki 2008

reklama
Dziekuje w imieniu Klaudii za zyczonka,czas szybko leci i za dwa miesiace juz roczek.....
Kwiateczek no to ci sie trafil gosciu....a ubezpieczenie masz?
Kinia a co ci dolega?
Wiki co za tsunami ?

A wogole to co Was tak malo? Hej majoweczki!
 
Ostatnia edycja:
Ja jestem ale na chwile bo jutro meczacy dzien przede mna.

Wiktoria rano slyszlam w radiu o tym tsunami, ktore podobno ma byc chyba w kwietniu nad baltykiem :confused:. Jakies wrozki to przewidzialy :-D:-D

Kwiateczek ostatnio co chwile gdzies czytam,ze na wyspach maja juz dosc polakow wiec moze dlatego ta odmowa zasilku

Buziaki dla wszystkich 10cio miesieczniakow :-):-)
 
a tutaj co taka cisza :szok: ja znowu niewsypana zmęczona i z chęcią mordowania teściowej :wściekła/y:poza tym jeśli Majce nie ida kolejne zęby to ma w sobie jakiegoś nowego demonka :-( parę dni było spoko już od północy do 6 rano potrafiła przespać bez pobudki spała tylko u siebie a tu znowu jakieś zgrzyty na dodatek zima wróciła w pełni za oknem bialutko i sypie śnieg:dry:
zdrówka mamusiom i dzieciaczkom
 
Kwiateczek ostatnio co chwile gdzies czytam,ze na wyspach maja juz dosc polakow wiec moze dlatego ta odmowa zasilku

Buziaki dla wszystkich 10cio miesieczniakow :-):-)
Jestesmy tu obcy,niestety niespodziewam sie ze beda nas lubiec ale preao jest prawem a oni je naginaja ale w druga strone:wściekła/y:siedzac tam kolesiowi dawali kase na spodnie buty i kurtke do pracy tyle ze to byl angol:dry:i jeszcz epowiedziala ze jak zostanie mu jakas reszta np.pens to zeby nie przynosil bo bedzie musiala wypisywac 40 stron papieru na to:baffled:musze znalezc sama jakas prace bo dosc ze nie pomoga znalezc to jeszcze utrudniaja zycie:baffled:niespodziewalabym sie tak bedzie.Moja znajoma miala tez zasilek,musze sie jej zapytac co im powiedziala ale napewno nie prawde bo tez ma dziecko i nkogo kto by zostal z nim:no:

Dziekuje w imieniu Klaudii za zyczonka,czas szybko leci i za dwa miesiace juz roczek.....
Kwiateczek no to ci sie trafil gosciu....a ubezpieczenie masz?

A wogole to co Was tak malo? Hej majoweczki!
no wlasnie nie wiem:no:musze isc jutro do biura praw i zapytac przy okazji i o to:tak:mam taka karte na dziecko i siebie,nie place za leki na recepte ale do polowy maja jest wazna ale nie wiem czy w takim przypadku jest wogole wazna na mnie bo dzieci do 16 roku maja wszystko za darmo:tak::tak::-)

ja noc znow mialam zglowy:baffled:i G...:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:ale nie tu:no:tymczasem lece po gazetke na dol bo sa chyba wyniki kto wygral konkurs:-)
 
Witam, kurcze co sie dzieje z Wami dziewczyny? Nie ma pogody a tu nikogo nie ma.U mne za oknem zima.Mam nadzieeje ze to ostatni snieg w tym sezonie. he.
Klaudia spi,dzis zrobila mi pobudke o 6:30.Dlama jesc,zmienilam pieluche i spowrotem do lozeczka i sobie jeszcze na wyrywki po kimalam troszke,a ona mnie ciagnela za wlosy lobuzica ;-)
Moi tesciowie czy tescie nie wiem jak sie pisze chyba tescie? Mniejsza z tym,maja 25 rocznice slubu,czyli srebne gody i tak mysle ze nie bede sie wyrywac z jakimis nie wiem drogimi prezentami,bo sama mam wydatki ,dwoje dzieci itd ;-) No i pomyslalam ze takie cos im zakupie,z nasza dedykacja itd. Tylko nie wiem co tam napisac,moze znacie jakies fajne zyczenia na rocznice slubu.Szukalam w necie ale maly wybor ,doslownie kilka sztuk zyczen .
Lece bo zupka pomidorowa mi sie gotuje.
 
Witam.
Zaglądam na chwilkę, bo muszę się szykować z Anią na zajęcia. Natalka śpi. U nas też zima :-p.

Zaległe życzonka dla 10-miesięcznych skarbów :-)
 
reklama
Witajcie.
A ja już nie wytrzymałam i wyszłyśmy na spacer. To trochę ryzykowne było, bo w jednej chwili ze słonecznej pogody potrafi tak zacząć walić śniegiem i wiać, że ja dziękuję bardzo być wtedy na polu. Ale na szczęście nic takiego nam się nie przytrafiło.
Ja już nie mam pomysłu, jak zapewnić rozrywkę mojemu łobuzowi. Ona tak strasznie się szybko nudzi, a mi nie chce się cały czas siedzieć z nią na dywanie. No chyba że tak trzeba, to będę. Ale myślałam, że dzieci potrafią się bardziej sobą zająć. Macie jakieś pomysły na nudę w domu? Iga za mała jeszcze, żeby zagrać w jakiś monopol czy scrabble :-)
 
Do góry