reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majóweczki 2008

Szopku a jakbys przetrzymala Dominika i pozniej polozyla go spac???

Chociaz w naszym przypadku to nie skutkuje :no: Ania potrafi isc spac o polnocy i obudzic sie o 6 rano :baffled::baffled::baffled:.Na szczescie grzecznie czeka az ja sie zwloke z lozka ok siodmej
Teraz spi juz okolo 2 godzin. Nie wyglada jakby miala sie zaraz budzic wiec pewnie dostanie butle na spiocha i wstanie rano :confused:
Wczoraj czytalam ze takie przetrzymywanie nie daje efektu (no komus napewno sie udalo) dziecko jest wybite ze swojego rytmu i wstanie i tak o tej porze zapewne co zwykle w dodatku bedzie w zlym chumorze bo nie wyspane
Moj maly wczoraj zasnol o 17.30 obudzil sie po godziny zjadl bawil sie pol godziny i poszedl dalej spac efekt wstal o 5 a normalnie wstaje o 6 wiec jak na takie spanie od 17;30 to i tak dobrze
Ogolnie podziwiam dziewzyny ktorych dzieci sie klada ok 21 :szok: ja sama juz o tej porze lubie byc wykapana maly polozony w domu ogarniete i do wyrka albo chwila dla siebie :tak:

A poza tym witam wszystkie sypie u nas snieg ale zaraz topnieje ech ... wczoraj mialam jazde retyy jaka widocznosc :wściekła/y:jeszcze jutro a w srode egzamin :baffled:
dzis wyskoczylam do sklepu jak maly zasnol drugi raz mi sie to zdarzylo ech boje sie ale nie mialam nawet kromki chleba dobrze ze sklep pod nosem
 
reklama
Dzień dobry Majóweczki.
Kombinuję, żeby ak sobie dziś ułożyć pracę, żebym mogła wyskoczyć sobie (na cokolwiek) do kina, gdy dzieci pójdą na spacer... może się uda, potrzeba mi oderwania!
 
Ola K no pewnie wiesz my bylismy caly czas u rodzicow ale w piatek zadzwonili znajomi czy moga zajechac na kawe i tak wymyslelismy ze przyjechali po nas do rodzicow pojechalismy do domu oczywiscie maly zostal u dziadkow ... no i spytalam mamy czy mozemy zostac na noc ... fajnie bylo posiedzielismy sobie ze znajomymi pogadalismy nie trzeba bylo byc cicho wstawac do dziecka ... moglam wypic a tak zawsze mam blokade boje sie bo rozne sytuacje bywaja a jakby trzeba bylo jechac nagle do lekarza z dzieckiem czy cos pfu pfu i jak mam cos wypic zawsze tak jakos mysle i nie moge .. troche wypije ale nieduzo
 
Witam dziewczynki
Niesia-
A jak Michałek czopka przyjął?
Miku to tak się zwiera, ze bez wazeliny nie da rady. Wczoraj właśnie zastosowałam ten myk wazelinowy( dawałam nurofen na noc bo go straszniea bolą dziąsła), to stękał tak długo, aż mini kupę zrobił. Od tego czasu nie daje sobie porządnie tyłka umyć w obawie przed czopkiem.
Z czopkami na szczęście idzie sprawnie, nie zwraca na to zbytniej uwagi gdy mu aplikuję :tak:.
Ja dzis od 5 na nogach. Mały ostatni wstaje o tej porze , próbuje go nauczyć, ze o 5 nie ma zabawy, wszyscy śpią, zasłoniete rolety, on popróbuje zaczepiac i przestanie ( czyli karmie go , odkładam do łózeczka, on sobie gada do siebie popiskuje, porozrabia i uśnie). Mój P. jednak zrobił taka scenę:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:, ze musiałam wyjść z dzieckiem do salonu, zeby hrabia się mógł wyspać.
A może gdyby Dominik spał w innym pokoju. Nie widziałby Was i może położy się jeszcze na spanie. Michałek też czasem budzi się wcześnie, rozejrzy się, ale jak nas nie widzi to zaraz zasypia.
Niesia ,jak ma kaszel to podaj ten antybiotyk bo znow zeby nie poszlo na oskrzela,chyba ze tylko ta goraczka,ale taka wysoka to tez moze byc np przyczyna zapalenia drog moczowych,zrob badanie moczu na wszelki wypadek.Cop do trzydniowki ponoc mozna do 5 dni goraczkowac i dopiero wtedy wysypuje.Zdrowka zycze dzieciaczkom


No właśnie nie ma kaszlu, tylko tą gęstą żółtą wydzielinę z nosa.
Gąrączki już nie miał w nocy i dziś też jeszcze nie, wczoraj ok godz. 18tej tylko 38,2.

A do nas zima powróciła... nasypało już z 10 cm.




 
Witam,u nas tez zima!:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:Ja mam dosyc jej,ile bedzie trwal ten sezon grzewczy jeszcze :angry::angry::angry::angry:
Ciagle czekam na zaplate za twoar ktory sprzedalam na allegro i cisza :dry:

Zwolinko zalegle wczorajsze zyczenia dla Wiktorka z okazji urodznek!
Szwarou slodkie buziaki dla Zuzi z okazji 10 miesiecy

Ciekawe czy czytaja:confused: a Szwarou bierze slub chyba w kwietniu.:tak:
 
niesia Maly byl bardzo chory kaszel czerwone gardlo goraczka katar itd i przepisala drosetux eurespal nurofen w czopkach tantum verde witamine C (juvit) oraz wypisala recepte na antybiotyk tyle ze powiedziala jak jutro pojutrze nie bedzie znaczej poprawy wykupic .. na szczescie obeszlo sie bez ;-) poczekaj moze jak bedzie coraz lepiej to nie dawaj tyle ze moze za pare dni zamow wizyte domowa zeby go po przychodniach nie ciagac i niech lekarz zobaczy oslucha ;-)
Zycze zdrowka
 
Niesia, dużo zdrówka!!!

U nas posypało coś nad ranem, ale już stopniało.

Wiktoria, właśnie ostatnio zdałam sobie sprawę, że mimo że kocham moje dzieci najbardziej na świecie, to moim marzeniem jest - dwa dni bez dzieci. Niestety nie mam ani cienia takich możliwości, więc chociaż kino sobie dziś zafunduję ;-)
 
Ola ale wiesz jak ciezko jakos dziwnie siedzialam smialam sie i nie moglam uwierzyc ze go nie ma weszlam po cichu do sypialni a M pstryknol swiatlo juz chcialam krzyczec ze go obudzi :baffled: jakos tak wewnetrznie dziwnie chyba duzo rzeczy po takim czasie robie poprostu mechanicznie :sorry2:
 
Wiktoria, ja wiem o czym mówisz - u nas jest tak, że Mikołaj około północy jest już u nas w łóżku, przyzwyczaiłam się z nim spać i jak go nie ma to nie mogę zasnąć. Próbuję usnąć, ale nie mogę i dopiero jak on zapłacze i biorę go do siebie przytulam, to wtedy od razu zasypiam.
Zajrzyj na zamknięty, proszę.
 
reklama
Hej u nas byla zawierucha ale śniegu nie zostało Tak tylko mysle zeby tylko do weekendu podobno ma byc cieplo i ładnie Juz mnie skreca w domu ale przeciez nie wyjde b wiatrzysko straszne Własnie mi w domu szumi:confused:

Niesia a oliwka też Ci tak chorowała czy tylko Michalek taki delikatny jest oby ta choroba była na długi czas ostatnia i mógl sie cieszyc z ciepelka (kiedy juz nadejdzie bo przecież musi...)
A z czopkami tez nie mam problemu z aplikowaniem i jestem spokojniejsza jak przy ostatniej wysokiej goraczce jej dalam Bo tyle ile trzeba i wiem ze sie wchłonie a z syropem były cyrki bo nie chciała pic i nigdy nie wiedzialam ile rzeczywiscie sie tam wlało

Ze wstawaniem tak wczesnie to ja wam wspołczuje dla mnie to bylaby tragedia chyba bym na rzesach chodzila Zuzia ostatnio aniołek w tych sprawach Spi od 19.30 do 8.00 tak srednio raz w dzien godzine Tak ma kryzys przed 18 ale ja przetrzymujemy i o 19 kapiel mleczko i śpi w 3 sekundy Normalnie cud bo przedtem chodzila spac o 22.00

Iwonka moze przelewy ida dopiero bo to nie od razu wplywa jak sie zapłaci moze isc nawet kilka dni :confused: tak nam napisali na umowie o ratach za agd i ze trzeba wczesniej placic niz tego 20 a ja w niedziele pierwszy raz kupilam na takiej aukcji używanego pchacza za 45zł z przesylka mam nadzieje ze bedzie ok wkleje na watku
 
Do góry