reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majóweczki 2008

wszystkim solenizantom miesięczniaczkom wielki buziak :-):-) ależ pędzicie do tego roczku

Gloria gratuluje :-):-)
Dziubek trzymam kciuki co by jednak udawało się ćwiczyć i oby jak najszybciej te ćwiczenia były niepotrzebne :tak::tak:
Aurelia majówki nie zapominają o sobie :tak:
niesia zdrówka dla Michałka:tak:
szope
k P za takie głupie akcje należy się totalny łomot :angry:
 
reklama
Gloria
congrats_baby_2.gif
:-):-):-):-)

Niesia ,jak ma kaszel to podaj ten antybiotyk bo znow zeby nie poszlo na oskrzela,chyba ze tylko ta goraczka,ale taka wysoka to tez moze byc np przyczyna zapalenia drog moczowych,zrob badanie moczu na wszelki wypadek.Cop do trzydniowki ponoc mozna do 5 dni goraczkowac i dopiero wtedy wysypuje.Zdrowka zycze dzieciaczkom

Kinia to ci sie trafil feler.Nasz szczeniaczek ma juz 2,5 roku i na szczescie nic mu nie dolega,oby wymienili na nowy:tak:

Aurelka nam tez Ciebie brakuje :tak:

Hannah Ty tez zagladasz mało na BB :dry: jak tam sprawy no wiesz...;-)

Dziubek ale slodki grubasek jest z Amelki :-)

Kwiateczek dobrze ze juz lepiej sie czujesz,oby u Konradka nie bylo problemow z uszkiem.

Szopek to ci Dominiczek pobudki robie nie ma co ;-)nie wiem co poradzic,skoro i ciemno macie a on i tak sie budzi,Widocznie szkoda mu czasu na spanie :-p a o ktorej kladzie sie spac?

Kathy trzymaj sie kochana :tak:i skorobnij czasem co.

I nie wiem co mialam napisac jeszcze,Klaudia spi od 19:15.Od tyg ma jedna drzemke w dzien :sorry2:i to kolo poludnia.Na szczescie mimo wszytsko wstaje kolo 7-7:30 .

 
Hannah, to być może Ty następna będziesz :-p

Pewnie słyszałyście o Jade Goody - uczestniczce brytyjskiego Big Brothera chorej na raka szyjki macicy, która pozwalała się kamerować cały czas i chciała umrzeć na wizji. Wczoraj właśnie zmarła.

Slyszalam duzo na jej temat:confused:tutaj ostatnio jej nie lubili wszyscy:no::no:



Kwiateczek dobrze ze juz lepiej sie czujesz,oby u Konradka nie bylo problemow z uszkiem.

No lepiej,lekarz obsluchal mnie i Konradka i wszystko jest ok:tak::tak::tak:z uszkiem tez:tak:to chyba wloski mu przeszkadzaja:baffled:

Oki lece sie wykapac i polozyc,nachodzilam sie dzis i wogole:baffled:
 

Dziubek ale słodki grubasek jest z Amelki :-)
Zuzi :tak:gapa z ciebie, ale Dziubek wybaczy jak mniemam.
Szopek to ci Dominiczek pobudki robie nie ma co ;-)nie wiem co poradzic,skoro i ciemno macie a on i tak sie budzi,Widocznie szkoda mu czasu na spanie :-p a o ktorej kladzie sie spac?
Idzie spać ok 19.30-20.
To jest tak, ze w październiku jeszcze spał do 9 z tym, ze o 7 brałam go na cyca i tak się tulił , podjadał, spał, ja spałam na pewno, tylko się przerzucałam na drugi bok dziecka, co by mi równo odciągał;-) Jak już nie karmiłam budził się o 8, potem o 7 itd a teraz o 5 :crazy:. Czasami odstawi taka akcję, że nie ma przebacz trzeba wsiąść do zabawy, ale dziś akurat się wyciszał.:wściekła/y:P się nie wyciszył i z tego wszystkiego ja też się nie wyciszyłam i była pyskówka z rana.
Ja nie wiem po kim on ma to wstawanie, a jak będzie gorzej, latem to on co, o 4 będzie się zrywał ? Czas przesuną i jestem załatwiona na cacy.

Ja się nie interesuje brytyjskimi gwiazdkami, dla mnie to jakiś szlam niesamowity. Nie wiem jacy są ludzie na Wyspach, ale sądząc po poziomie ich tzw. celebrytów to brak skali syfu. Nawet piłkarze nie potrafią się pilnować i nie chlać, bić sie nad ranem w knajpach. Wszędzie tylko biało w nosach, majty na wierzchu.

Ja wam mówię, za moich czasów tego nie było;-)
zubaw.gif

Ci dzisiejsi... ludzie :no:.

O tej wspomnianej przez Migotkę mówili w TV, jak jeszcze żyła. Cóż przynajmniej dzieci ma ustawione ...



 
Szopku a jakbys przetrzymala Dominika i pozniej polozyla go spac???

Chociaz w naszym przypadku to nie skutkuje :no: Ania potrafi isc spac o polnocy i obudzic sie o 6 rano :baffled::baffled::baffled:.Na szczescie grzecznie czeka az ja sie zwloke z lozka ok siodmej
Teraz spi juz okolo 2 godzin. Nie wyglada jakby miala sie zaraz budzic wiec pewnie dostanie butle na spiocha i wstanie rano :confused:
 
moje 2 stwory poszły spać. ja dziś znowu w dużym pokoju. NM powiedział, że on szybciej zasypia i to ja powinnam spać osobno, a on wstawać do dziecka. z jednej strony ma rację. ja jak wstanę do małej to mam pół godziny z głowy. nie umiem szybko zasnąć.
Szopek może MM ma rację i trzeba małego przetrzymać trochę.
Zosial jak uśnie ok 22 to budzi się o 9 rano. chyba nie będę jej przestawiała na stare ( 20-7), bo jak zmienią czas to będę miała dobrze :-):-):-)
uciekam do wanny. miłej nocy
 
Heloł!
Wszystkiego dobrego dla naszych małych Myszek!!!

Dziubek, oby Ci się udała rehabilitacja z Zuziaczkiem!
Gloria, świetnie! Będzie dzidzia!!!
Hannah, ja się odżegnuję od drugiego dziecka, a też się nie zabezpieczam... Kretynka ze mnie.
Szopek, moja mała też jest rannym ptaszkiem - w przeciwieństwie do mnie - ale przetrzymywanie nic nie daje :szok: Nieważne, o której idzie spać, zawsze wstaje o 6, czasem wcześniej. No, od czasu do czasu zdarza się jej dłużej pospać, ale ZAWSZE jest to wtedy, gdy ja idę do pracy na rano i tak czy inaczej muszę wstać wcześnie. W ciągu dnia też śpi więcej niż pół godziny tylko wtedy, gdy mnie nie ma... Nie wiem, czy to dziecko ma jakiś czujnik w głowie czy jak...
 
Ale gapa:eek:,faktycznie Zuzia oczywiscie a nie Amelka,he.Sorry:zawstydzona/y:

Chyba to jednak zalezy od dziecka bo jak pisalam wam moja spi zazwyczaj od 20ej od tej 7 rano(budzi sie jak mojemu R budzik w komorce zaczyna dzwonic :sorry:) w sumie wychodzi ze spi 11 godzin :szok:zazdroszcze jej :sorry: no ale moze warto sprobowac i zobaczyc jaki bedzie efekt jak Mikus by poszedl spac np o 22ej:tak: tylko kiedy rodzice eda mieli chwile spokoju,niestety czas wieczornej ciszy sie przesunie.Ja to jestem heppy jak Klaudia juz spi o 20ej :nerd: tylko starsza jeszcze zawsze buszuje.;-)Kurcze jak ten czas przestawimy to wyjdzie na to ze moja bedzie sie budzic o 6tej :baffled: do tego okna mam na wschod slonca a nie mam zadnych zaslon nawet tylko przy jednym oknie przy naszym lozku.Kurcze musze cos pomyslec bo bedzie jak z Vanesska ktora mi latem tez wstawala o 5tej:wściekła/y: a ja taki spioch jestem,tym bardziej ze siedze do pozna bo i R siedzi....po drugie ciagle na kwikniecie odrazu stoje na bacznosc przy dziecku,co i rusz budze sie i przykrywam dzieci, czy nie wiekm wstaje kolo 6 tej zagotowac swierzej wody na mleko zeby bylo na pobudke dla Klaudii a to siusiu,,,to zadne spanie wiec marzy mi sie pospac rano do tej 9tej...ale to jest rzadkosc zreszta juz od narodzin Vanesski nie przespalam spokojnie ani jednej nocy.Mam nadzieje ze jeszcze sie kiedys wyspie, tak naprawde. :-)

Sprzedalam hustawke (wybujala moje dwie cory) ,jeszcze zaraz pojdzie chodzik,karuzela i inne pierdolki.Nawet opylilam na allegro przewijak nakladany na lozeczko :-)
 
Ostatnia edycja:
Nic nie daje przetrzymywanie. Miał takie akcje, przez krótki czas na szczęście, ze szaleju dostawał ok 19, wiec wyciszał się po 21. A i tak wstawał rano a potem jakiś taki nie w sosie był w dzień. Więc kładliśmy go i tak codziennie przed 20 z uporem maniaka i się " naprawił".
W dzień śpi oczywiście różnie ale tak w dobry dzień to 1,5 h po 9. potem na spacerze koło godziny.
W sumie rano, to jakoś bym walczyła dzielnie, na upartego , ale on w 90 % przypadków wystękuje kupę a tego nie zignoruje. Jak go wezmę z łóżeczka to już zaklepane, dziecko podniesione uważa się za gotowe do zabawy.

Ja dziś patrzyłam na allegro za kurteczką wiosenną i byłam w szoku za jaką kasę idą tzw. paki. W środku jeansy dla noworodka itp. Nawet niektóre koło tysiaka są. Serio, serio.
 
Ostatnia edycja:
reklama
No tak jak i tak nic nie daje przetrzymanie dziecka to lepiej polozyc spac o tej 20ej a miec choc wiczor wolny.

Nie wiem skad maja te ciuszki,pewnie z lumpeksow dobre dojscia,Zreszta gdzies mozna kupic cale wory ciuchow jak leci i i po wybraniu ladnych ciuszkow na takich aukcjach typu Zestaw osiagaja wielkie kwoty w licytacjach.Do tego ladnie oprawione zdjecia i oko cieszy wiec i chetni sa do zakupu,ale faktycznie ciuszki maja ladne.
 
Do góry