reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majóweczki 2008

Witam
Całusy dla 10 miesięczniaków.

Niesia- trzymam kciuki, żeby to nie było coś poważnego. Nie doradzę w sprawie antybiotyków, nie znam sie , nie chcę namieszać.
A jak Michałek czopka przyjął?
Miku to tak się zwiera, ze bez wazeliny nie da rady. Wczoraj właśnie zastosowałam ten myk wazelinowy( dawałam nurofen na noc bo go straszniea bolą dziąsła), to stękał tak długo, aż mini kupę zrobił. Od tego czasu nie daje sobie porządnie tyłka umyć w obawie przed czopkiem.

Dziubek życzę powodzenia. Myślę, ze ćwiczenia z piłką mogą byc fajne. Często bujam Dominka na duzej dmuchanej piłce. W przód, tył, na boki i aż piszczy z radości.

Kinia- zaniemógł szczeniaczek?

Ja dzis od 5 na nogach. Mały ostatni wstaje o tej porze , próbuje go nauczyć, ze o 5 nie ma zabawy, wszyscy śpią, zasłoniete rolety, on popróbuje zaczepiac i przestanie ( czyli karmie go , odkładam do łózeczka, on sobie gada do siebie popiskuje, porozrabia i uśnie). Mój P. jednak zrobił taka scenę:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:, ze musiałam wyjść z dzieckiem do salonu, zeby hrabia się mógł wyspać.
 
reklama
Witam

Dzis Ania nabila sobie pierwszego guza :-( :angry:Uderzyla sie glowa o przewijak i ma siniaka pod okiem :angry::angry::-(

Wszystkiego najlepszego dla Nicoli i Mikolajka :-)

Dziubek moja Ania chodzila na rehabilitacje odkad skonczyla 4 mce.Chodzilysmy co tydzien i niemal za kazdym razem byl wielki placz ale trudno.To bylo dla jej zdrowia wiec trzeba bylo wytrzymac.Lepiej teraz troche pocierpiec niz pozniej cale zycie miala by miec jakies wady postawy itp itd.
 
Cześć dziewczyny!
O widzę że mamy pierwszą fasolinkę, GLORIA GRATULACJE!!:-):-):-) Spokojnej ciąży i pojawaj się zdając relację jak leci:tak:

Ja wczoraj rozmiawiałam z moim mężem co by to było jakbym była teraz w ciązy, w końcu wszytsko może sie zdarzyć, nie zabezpieczamy się wogóle:zawstydzona/y:. Myślę że nie stać nas teraz na drugiego bobasa, chociaż bardzo bym chciała gdyby były warunki. :sorry2: Co będzie to będzie, nie mam zamiaru brać znowy tabletek żeby libido spadło do zera:baffled:
 
Dzis zrobilismy drugi test,tym razem kreska wyrazniejsza,wiec fasolka jest!!!:-) Tutaj nie robia usg czy badania krwi na potwierdzenie,najwyzej nastepny test,wiec nie mam po co isc.
Dopiero ok 8tyg. jest wizyta w szpitalu.
Ja mysle,ze bedzie druga dziewczynka,P chce oczywiscie chlopca:tak: Osobiscie wolalabym chyba dziewczynke...
U nas powoli jesien nadchodzi, tzn noce chlodniejsze,ale w dzien nadal 28-30st,uff,nawet niunia nie moze pobiegac wokol hostelu,bo wylozone plytkami i bardzo gorace sie robia,a ona butkow nie chce nosic:no:

Nasza najnowsza zabawa-kiedy mowie zeby Isabella do mnie przyszla,ona ucieka ze smiechem,obraca sie,sprawdza czy ja gonie,a jak juz ja dopadam, to sie rzuca w moje ramiona rechoczac:tak::-D

Rowniez dolaczam sie do zyczen
GRATULACJE... jeszcze niedawno zastanawiałam się, która z Majowych mamusiek ponownie bedzie pod serduszkiem nosic drugą dzidzie i mamy :-):-):-)

Kathy współczuję Ci szczerze tych kolek... może idź z małą do jakiegoś specjalisty, bo to chyba dość dziwne, że to trwa tak długo. Chociaż ja miałąm kolki do 9tego miesiąca, a moja mama mnie nie karmiła piersią...
 
Ostatnia edycja:
Gloria gratuluję.

Szopek piesek po prostu przestał grać. Myślałam, że to baterie padły. Wymieniłam, a tu cisza. Myślałam, że może nowe baterie są złe, ale niestety nie. Zosial tęskni za śpiewem szczeniaczka - ja nie za bardzo :evil:
cdn bo mi się właśnie szczęście obudziło :-)
 
Hannah, to być może Ty następna będziesz :-p

Pewnie słyszałyście o Jade Goody - uczestniczce brytyjskiego Big Brothera chorej na raka szyjki macicy, która pozwalała się kamerować cały czas i chciała umrzeć na wizji. Wczoraj właśnie zmarła.
 
Witam serdecznie:)
Nie wiem, czy mnie jeszcze pamiętacie...?
Cały dzień czytałam BB, ale nadrobiłam wszystko. Niestety jako pracująca mamusia nie jestem w stanie z Wami pisać cały czas. Tak mi tego brakuje, cholera no.

Gloria, moje gratulaski, spokojnej ciąży. Ja się nie dam już zapłodnić, wystarczy mi jeden potomek:-( i tak czasem brakuje mi sił.


Wszystkim miesięczniaczkom gorące buziaczki:)
 
reklama
Witam się wieczorem:-D

No ja też was nie nadrobię, zwłaszcza że weekend spędziłam u rodziców z Domiś. Niestety mała w tym tyg. u mojej mamy, bo mama ma wizytu u lekarzy (po chorobie onkologicznej lata na kontrole co dwa miesiące, ale to dobrze, że taka zapobiegliwa:tak:).

Wszystkeigo najlepszego dla 10 miesięcznych maluszków


Gloria gratulacje!!!!!!!:-)

My się chyba będziemy starać pod koniec roku lub na początku następnego- inaczej jak tylko kupimy własne mieszkanko;-):tak:
 
Do góry