reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majóweczki 2008

Witam
Niesia może skonsultuj się ze swoim pediatrą.
Ja tak sobie myślę, że jeśli mały ma coś w płucach, to lepiej mu podać ten antybiotyk. Sama nie wiem. Zosia jak miała trzydniówkę to max temperatura to 39, ale słyszałam, że i do 40 może dobić.
Oby jak najszybciej wyzdrowiał...

U nas dziś tak jakoś dziwnie: raz obrzydliwe chmury, raz słońce. Dodatkowo wieje. Nie wiem czy iść z małą na spacer czy odpuścić sobie :baffled:
Jestem w trakcie załatwiana reklamacji Szczeniaczka Fisher Price. Wyobraźcie sobie, że w sklepie zażądano od nas pudełka. Dzwoniłam do Mattel, bo oczywiście pudełka nie mam, ale mam paragon ze sklepu. Powiedzieli mi, że pudełko nie jest wymagane. Dziś robimy kolejne podejście do sklepu. Zobaczymy co powiedzą.

Ola musisz mieć fajnie z tym chlebkiem. My uwielbiamy takie "długoleżące" :-) Niestety na bazarze, do budki gdzie sprzedają chleby na zakwasie jest długaśna kolejka.
 
reklama
Witam,
przepraszam od razu z góry,że nie nadrobię tych kilku tyg.nieobecnosci bo to fizycznie niemożliwe:no:jak dla mnie ...matki ,która nie śpi 11 miesięcy co za tym idzie jestem strasznie rozdrażniona i nerwowa i jak dłużej tak potrwa to i ja bede potrzebowała pomocy....Bo jestem taka bezsilna odbija sie to na zdrowiu:-:)-(
Nię chce smecić u nas bez zmian-mała nie choruje tylko nie śpi z powodu kolek jak zawsze!
Ale kocham ją mocno .Zaczełam czytać "Uśnij wreszcie"-może pomoga te porady...
Mamy juz 6 ząbków ,chodzimy sobie przy meblach.Pozatym Nelcia jest wesoła zawsze uśmiechnięta i otwarta na obcych :szok:
Nie boi sie nawet psa ,który na nią warxczy bo o zgrozo -Sama potrafi mu odwraknąć!!!!:szok::szok::-D:-D:-DDzis mało jej nie dziabną zebami(stary oies prawie ich nie ma)
Wiecej na zmkniętym jak czas pozwoli.I proszę wybaczcie ,nie miejcie mi tego za złe ,że ciągle obiecuję -najważniejszę jest jak śpi wykonac podstawowe rzeczy a potem przyjemnosći ....Na które zawsze juz czasu nie starcza...........
 
anusiasac - ma przyjść pokazać mi ćwiczenia na piłce a potem to zobaczymy.

Tak w ogóle to mała za chinola nie chce ich wykonywać. Mam jej robic takie bujanie w tył i przód jak jest na czworaka to Zuzia mi się kładzie na podłodze. Nie no koszmar jest. Musze z rehabilitantka pogadac i powiedzieć że nie da rady z małą tego robic. Co innego jak dzicko jest starsze to rozumniejsze jest. Taki mały brzdąc nie wie że to dla jego dobra są tećwiczenia:-(

Dziubek moze jak aniusia napisala poprzez zabawe lub z zabawkami bedzie chciala robic:confused:Biedactwo,wierze ze Ci ciezko ale trzeba jakos ja pobudzic do tych cwiczen bo rzeczywiscie siedzi nie bardzo:baffled::baffled:nioe wiem co poradzic,nie mam doswiadczenia:no::no::no:

Nesia ja mysle ze jesli goraczka sie utrzyma to lepiej podaj ten antybiotyk:confused:lekarz chyba wie co daje:sorry2::sorry2:zadzwon do swojego pediatry,bedziesz pewniejsza:tak::tak::tak::confused:

Witam:-)
Ola ale narobilas mi checi tym chlebem:-p:sorry2:w szkole sredniej jak mieszkalam w internacie kolezanka przywozola zawsze w niedziele chleb swojski,tzn kanapki a my jej zjadalysmy:-p:-D:-Dpozniej przywozila juz wiecej:-p:-p:-p:sorry2:

Ja dzis umowilam sie do lekarza i malego tez:sorry2:przeszlo mi co prawda ale niech mi sprawdza klatke no i maly lapie sie za ucho:baffled:nie wiem czy to ucho w sumie czy wlosy bo ma troszke zadlugie przy uszach ale lepiej niech sprawdza:tak::tak:moj bratanek mial zapalenie i wogole nie plakal.Bratowa poszla na szczepienie i mowi ze sie lapie za uchop a lekarz nie bradzo chcac sprawdzil jedno i tyle:no:mowi ze nic nie ma a bratowa a drugie:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:no i okazalo sie ze juz nie zle rozwiniete bylo:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:stwierdzil wtedy ze jednak nie moze miec szczepienia:angry::angry::angry:co za barany:baffled::wściekła/y:mam nadzieje ze nas inaczej potraktuja:dry:
u nas ziab dzis,sloneczko zaginelo....:-(
Jutro ide do ang posredniaka po zasielek dla bezrobotnych:sorry2:jestem juz umowiona:confused:ponoc nie tak latwo dostac,trzeba udowodnic ze chcesz pracowac:nerd:tylko pracy brak:sorry2:
oki lece poszperac dalej..:happy:

Wszystkiego najlepszego dla dzisiejszych dzieciaczkow:-):-):-)
 
Witam,u nas wiatrzysko i ponuro,czasami slonko cos sie przebija.

Gloria czekamy na oficjalne potwierdzenie,a co bys teraz chciala miec? :-) Fajbnie pisz z nami ,bedziemy wszytskie przezywac z Toba twoja ciaze :tak::-D:-)

Slodkie buziole dla Nicolki i Mikolajka :-)

Dzis zrobilismy drugi test,tym razem kreska wyrazniejsza,wiec fasolka jest!!!:-) Tutaj nie robia usg czy badania krwi na potwierdzenie,najwyzej nastepny test,wiec nie mam po co isc.
Dopiero ok 8tyg. jest wizyta w szpitalu.
Ja mysle,ze bedzie druga dziewczynka,P chce oczywiscie chlopca:tak: Osobiscie wolalabym chyba dziewczynke...
U nas powoli jesien nadchodzi, tzn noce chlodniejsze,ale w dzien nadal 28-30st,uff,nawet niunia nie moze pobiegac wokol hostelu,bo wylozone plytkami i bardzo gorace sie robia,a ona butkow nie chce nosic:no:

Nasza najnowsza zabawa-kiedy mowie zeby Isabella do mnie przyszla,ona ucieka ze smiechem,obraca sie,sprawdza czy ja gonie,a jak juz ja dopadam, to sie rzuca w moje ramiona rechoczac:tak::-D

Rowniez dolaczam sie do zyczen
 
Dzis zrobilismy drugi test,tym razem kreska wyrazniejsza,wiec fasolka jest!!!:-) Tutaj nie robia usg czy badania krwi na potwierdzenie,najwyzej nastepny test,wiec nie mam po co isc.
Dopiero ok 8tyg. jest wizyta w szpitalu.
Ja mysle,ze bedzie druga dziewczynka,P chce oczywiscie chlopca:tak: Osobiscie wolalabym chyba dziewczynke...
U nas powoli jesien nadchodzi, tzn noce chlodniejsze,ale w dzien nadal 28-30st,uff,nawet niunia nie moze pobiegac wokol hostelu,bo wylozone plytkami i bardzo gorace sie robia,a ona butkow nie chce nosic:no:

Nasza najnowsza zabawa-kiedy mowie zeby Isabella do mnie przyszla,ona ucieka ze smiechem,obraca sie,sprawdza czy ja gonie,a jak juz ja dopadam, to sie rzuca w moje ramiona rechoczac:tak::-D

Rowniez dolaczam sie do zyczen

Gratuluje jeszcze raz:tak::-):-):-)wiedzialam czyli bedzie dzidzia:-D:-D:-D
fajnie:sorry2:chyba tez bym chciala ale zeby tak samo wyszlo:sorry2:co jest nie moz;liwe bo tablety biore:baffled::sorry2:
Gloria Konradek tez ta zabawe lubi:tak::tak:wczoraj tak mi uciekal ze ciagle sie przewracal:-D:-D:-Dchcial za szybko uciekac i na korytarz a tam panele sa:sorry2:ciagle sie poslizgiwal:-D:-D:-Dale radoche za to mial ze chochoo:-)
 
reklama
Gloria, to super!! :rofl2::-) Czekamy na relacje i w ogóle - miło tak będzie sobie przypomnieć, jak to jest być w ciąży, a i przy okazji powspominać :-)
 
Do góry