reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majóweczki 2008

Witam,u nas wiatrzysko i ponuro,czasami slonko cos sie przebija.

Gloria czekamy na oficjalne potwierdzenie,a co bys teraz chciala miec? :-) Fajbnie pisz z nami ,bedziemy wszytskie przezywac z Toba twoja ciaze :tak::-D:-)

Dziubek naprawde masz trudne zadanie,ale dlaczego masz robic to wszystko? Bo chyba mi umknelo albo zapomnialam :zawstydzona/y:

Niesia i jak ,przeszla goraczka? Mam nadzieje ze tak i wysypka sie pojawi :tak:

Slodkie buziole dla Nicolki i Mikolajka :-)
 
Ostatnia edycja:
reklama
Gloria gratuluję!
:-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-)
Może teraz worek się rozwiąże i zacznie się wysyp grudniowych dzieciaczków?

dziubek- ja też sobie nie wyobrażam jak niby to wszytego dokonasz. Trzymam kciuki.
Miku też jedna nóżkę chowa pod pupką, jest mu wygodnie tak, bo zaraz idzie dalej. Oczywiście jak wspomniałyście o tym, to mu wyciągam z pod pupy.
Skoro zakładanie pieluchy to gehenna to jak zrobić ćwiczenia? W dodatku dzieci w takim wieku, tylko by stały , jak Młody stoi to już chce iść. Weź powiedz 10 miesięcznikowi, że się jeszcze w życiu nachodzi?

Niesia- zdrówka życzę dla Michałka, oby to 3 dniówka. Przyjdzie , przejdzie i nie wróci.

Witam się i ja.

Gratulacje dla Glorii. Zazdroszę Ci:tak:

Dziękuję za życzenia dla Zuzi. A ja składam zaległe dla kochanych dziesięciomiesięczniaków.

Nie miałam jak do Was napisać bo zajęty całkiem weekend miałam. Ciagłe odwiedziny.
Była rehabilitantka. Jestem przerazona tymi ćwiczeniami. Zuzia nie chce ich robic. jest wrzask i płacz. Ona nie polezy przy nich. Nie wiem jak mam je z nią robić. Musiałam kupić butki ortopedyczne żeby mała nie sadzała tyłeczka na stópkach i dużą piłę rehabilitacyjna. Na piłce mała też ma ćwiczenia wykonywać ale jeszcze nie wiem jakie. Może przynajmniej te z chęcią będzie wykonywać. Tak w ogóle to mnie nastraszyła że przez to siadanie małej to nawet piszczele może sobie powykrzywiać. No i mała ma jak najdłużej raczkowac. No i jak ja mam ją zmusić do tego żeby nie wstawała jak ona teraz non stop stoi??:-:)szok::wściekła/y: Ech będzie ciężko. A ja sama z tym musze sobie dać radę. Już nie mam siły.
No wlasnie skoro maly tak siada i idzie dalej czasami kleka i wezmie cos siada dupcia na nogi i idzie dalej na czworaka to co tez musi miec takie cwiczenia ? czy ja czego nie doczytalam ?
 
Witam się w ten zimny i ponury dzień.
GDZIE TA WIOSNA ??

BUZIAKI DLA DZIESIĘCIOMIESIĘCZNIAKÓW!!!
Gloria koniecznie daj znać, czy mozna Ci juz gratulować fasolki :-)
Zabieram się za pracę a taaaaaaaaaaaak mi się nie chce :-:)-:)-(
 
Ostatnia edycja:
Dzień dobry, witam po weekendzie!!!

Shanta, Iwonka, wypiekacz do chleba sprawuje się SUPER. Chleb z niego jest pyszny, można eksperymentować z przepisami, stosować gotowe mieszanki mąk (bardzo fajne!), robić różne smaki. Co ważne, nawet po tygodniu chleb nadaje się do jedzenia, nie jest twardy i w ogóle nie pleśnieje! Tylko mój mąz nie chce z nim kanapek do pracy, bo on często je w drodze w samochodzie, a ten chleb jest bardziej kruchy niż zwykły, i to jest jedyny powód kupowania "zwykłego" cheba - ale ja piekę dla siebie sama.
A mąż też sprawuje się dobrze ;-);-)

Kamilka, nie myśleliśmy o domu drewnianym, kanadyjski raczej nie, ale drewniany sama nie wiem. W każdym razie koncepcja nieco się zmienia - w tym kierunku, żeby może jednak zbudować pod Wawą, bo mój mąż i tak rzadko bywa w domu, więc przynajmniej byłabym w swoich okolicach, a ziemię tam już mamy. No zobaczymy co z tego wyjdzie hihi.

Miłego dnia majóweczki ja dziś ostro pracuję. Buźka.
 
Witajcie.

Składam najlepsze życzenia i buziole dla Nicolki i Mikołajka :-)
podpinam się pod zyczzenia:tak::-)

No wlasnie skoro maly tak siada i idzie dalej czasami kleka i wezmie cos siada dupcia na nogi i idzie dalej na czworaka to co tez musi miec takie cwiczenia ? czy ja czego nie doczytalam ?

Mała moja jest wiotka i to głównie dlatego są te ćwiczenia. Wasze dzieciaki pewnie robiły mostki na plecach a moja nie. Rehabilitantka powiedziała że te majtki ortopedyczne co zakładałam małej pewnie się trochę do tego przyczyniły:-( Jestem wściekła bo ortopeda co innego rehabilitant co innego. Bądź tu mądrym:wściekła/y: Dziecko może siadać na nóżkach ale jak ma stópki pod pupka. Moja jak siada na nogach to jej się rozjeżdżają jakby szpagat robiła. Jak znajde zdjęcie w takiej pozycji to wkleję.
 
witam moje drogie po weekendzie w ten wietrzny dzionek...
na początku najsłodsze zaległe i bieżące buziaki dla 10 - miesięczniaków..
mis2.jpg

trochę dawno się odzywałam, ale to moje ostatnie dni w obecnej pracy, więc wykorzystują mnie jeszcze jak mogą, a w domku to w ogóle marzenie, żeby dostać się do kompa...

Olu, jak pisałaś o tym chlebku, to aż mi zapachniało takim świeżutkim chlebkiem domowej roboty z masełkiem i kubkiem zimnego mleka.....ach...ale się rozmarzyłam
chleb_graham.jpg
z3544149N.jpg


Gloria
, bardzo się cieszę Twoim szczęściem...:-D:-D:-D

Dziubek, a ta rehabilitantka już nie będzie więcej przychodzić? masz sama ćwiczyć z Zuzanką???

Niesia, życzę zdróweczka Michasiowi....

jakoś brak mi weny do pisania...ale życzę Wam ciepłego, słonecznego i miłego dzionka... jeśli są chętne, to słoneczkiem mogę się podzielić...
nowe_sloneczko.jpg


postaram się nadrobić wszystkie wątki i jeszcze tu zajrzeć...



 
anusiasac - ma przyjść pokazać mi ćwiczenia na piłce a potem to zobaczymy.

Tak w ogóle to mała za chinola nie chce ich wykonywać. Mam jej robic takie bujanie w tył i przód jak jest na czworaka to Zuzia mi się kładzie na podłodze. Nie no koszmar jest. Musze z rehabilitantka pogadac i powiedzieć że nie da rady z małą tego robic. Co innego jak dzicko jest starsze to rozumniejsze jest. Taki mały brzdąc nie wie że to dla jego dobra są tećwiczenia:-(
 
dziubek, czasami ciężko przekonać dorosłego, że rehabilitacja przyniesie mu korzyści, a co dopiero dzieciaczka takiego małego...ale faktycznie, Zuzia brzydko siada, mój Matik to jeśli ma czas, żeby usiąść, to siada z prostymi nóżkami lub ostatnio bardzo często klęczy i to nie opierając się pupcią o piętki tylko na prosto....:tak::tak::tak: ale może ta rehabilitantka znajdzie jakiś sposób, żeby poprzez zabawę zachęcić Zuzankę do współpracy...zobaczysz, na pewno coś wymyślicie :tak::tak::tak:
 
reklama
Dołączam się do życzeń dla kolejnych solenizantów. Sto lat !!!

Dziubek życzę żebyś znalazła sposób na Zuzię.

U Michasia raz jest poprawa a raz gorączka wraca. Wczoraj w nocy byliśy z małym na pogotowiu bo miał gorączkę 40,3. Przed wyjazdem na pogotowie dostał czopek Eferalgan , pierwszy raz miałam do czynienia z czopkami i nie czekaliśmy już na rezultat, tylko w samochód i jazda. Lekarz przepisał mu inne czopki, nie wiem czemu... i kolejny antybiotyk (pewnie na tą ciagnącą, żółtą wydzielinę z nosa). Po powrocie gorączka mu spadała, pewnie po tym czopku co mu zaaplikowałam wcześniej, a leków przepisanych przez lekarza nie podałam. Kurcze, sama już nie wiem, boję się już podawać mu kolejny antybiotyk, zwłaszcza że to juz jego 4 w życiu a ostatni antybiotyk przestał brać zaledwie na początku marca. Poradżcie, co byście Wy
zrobiły???
Mało tego, Oliwka też ma stan podgorączkowy...
Żyć się odechciewa :-(
 
Do góry