reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majóweczki 2008

Hej wszytskim pewnie i tak nikt nie zauwazył,że mnie nie ma:-D:-D
Nie mam teraz czasu na nic..........
Nawet kompa nie włączam bo i tak bym nic nie napisała i nie poczytała:no::no::no:
Mała mi teraz wstaje na nogi a o raczkowaniu nie wspomnę -przemieszcza sie z predkościa siwtała:szok::szok::szok:
I trzeba na nia uważać:-p
Nie wiem co u was bo nie nadrobię-wybaczcie.
Ale dla wszystkich 9-miesięczniaków słodkich buziaków:-):-)
Dzis mam kupe prasowania z przed jakiś 4 dni:szok::szok::szok:Nie wiedziałam jak sie za nią zabrać aż urosła do niebotycznych rozmiarów!!!!!!!
nie bedę sobie roboty na weekend zadawała i musze się z tym uporaććććććć:-D
Jak czas pozwoli:sorry2::sorry2::sorry2:wpadne jeszce na zamkniety tak mnie korci co tam u was:dry::dry::dry::-D
 
reklama
Kathy, też miałam ostatnio tonę prasowania, którą odkładałam z dnia na dzień i rosła...rosła...rosła, aż w końcu stwierdziłam, że nie dam rady i poprosiłam R, co prawda nie zrobił tego tak dobrze jak ja bym to zrobiłam, ale uprasował i ja nie musiałam, to najważniejsze :tak:;-):-D:-D:-D, ubrania Ami uwielbiam prasować, naszych nie, więc pozostawię to już dla R, będzie częściej prasował to się nauczy :tak:;-):-)
 
Dziewczyny mam pytanie
czy teraz u dziecka moze sie okazac ze bedzie lewo reczne?? bo u Adama wszyscy zauwayli tylko nie ja ze bawi sie tylko praktycznie lewa raczka... jak cos wezmie prawa reka to zaraz przeklada do lewej..wszystko trzyma w lewej... mozna to jakos sprawdzic:confused::confused:
 
Kamilka, moja ma podobnie, wszystko robi lewą. Tak samo zawsze zaczyna od lewej nogi i na lewej nodze stoi. Nie zdziwiłabym się gdyby była lewonożna (ja jestem), ale wolałabym żeby była jednak praworęczna.
 
witam:-)
WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO DLA ADASIA.9 BUZIAKOW OD CIOCI I KOLEGI Z BB;-);-);-);-);-);-)

Kamilka ja mysle ze bedzie leworeczny:tak::tak:Moj mlodszy brat tez tak przekladal do lewej raczki.kiEDYS WZIAL PLASTYKOWA BUTELKE I ZUCIL NIA PROSTO W MOJA GLOWE:baffled:wtedy wiedzielismy ze napewno bo cel mial w 100:sorry2::sorry2::sorry2:nikt w naszej rodzinie nie byl leworeczny:confused:nastepna byla moja bratanica,tez leworeczna:happy:;-);-);-)

A my wstalismy 6,30:baffled:zaliczyl juz pol godz drzemke i teraz jest rzeski jak nie wiem:sorry2::sorry2:i znow caly dzien inny:sorry2::sorry2:
wiecie nagralam dzis jak chcial otworzyc drzwi:szok::szok:ale jest za krotki:-D:-D:-Dco on wyczynia:sorry2:wrzuce na odpowiednim watku;-)
a ja juz po kawusi.ostatnio cos wczesnie ja pijam:baffled:zupka ugotowana teraz tylko czekamy;-)
 
Dziewczyny mam pytanie
czy teraz u dziecka moze sie okazac ze bedzie lewo reczne?? bo u Adama wszyscy zauwayli tylko nie ja ze bawi sie tylko praktycznie lewa raczka... jak cos wezmie prawa reka to zaraz przeklada do lewej..wszystko trzyma w lewej... mozna to jakos sprawdzic:confused::confused:

chyba jeszcze nie. ja z ciekawości próbowałam kiedyś sprawdzić: podawałam jakąś zabawkę mojej córce centralnie "na wprost" i patrzyłam, którą ręką weźmie...:-) raz brała lewą, raz prawą... kiedyś oglądałam program o ludziach leworęcznych (moja siostra jest leworęczna) oni mają poprzestawiane jakieś części półkuli.

Zobacz załącznik 113347
dla Ciebie i Adasia
 
reklama
Kamilka, moja ma podobnie, wszystko robi lewą. Tak samo zawsze zaczyna od lewej nogi i na lewej nodze stoi. Nie zdziwiłabym się gdyby była lewonożna (ja jestem), ale wolałabym żeby była jednak praworęczna.
dlaczego??:confused:
popatrz sobie ile wybitnych osób jest leworęcznych :-)
Michała Anioł, Einstein, Churchill, Beethoven.
A tak żeby być na topie... Obama tez jest leworęczny ;-)
 
Do góry