reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majóweczki 2008


Albo praca, albo rodzina:wściekła/y:.
No dokładnie. A potem się dziwią, że mamy społeczeństwo starzejące się.

Dziś rano byli u mnie obaj w łóżku i nie dali mi spać, zdenerwowałam się i mówię "ludzie weźcie te dzieci bo ja oszaleję". Na co Maksio przerażony "mamusiu ja już jutro będę spał u siebie grzecznie, nie chcę żeby mnie ktoś zabrał!".
Ojej, biedny! Ale jak ten twój smyk czasem coś powie, to boki zrywać :laugh2:
 
reklama
Kurka, dziewuchy, ale nawaliłyście tego czytania!!!!
Jestem dopiero na str 2111 :eek: i powiem szczerze że dzisiaj zdążyłam przeczytać tylko 2str na tym wąteczku :zawstydzona/y:
Normalnie zawrót głowy mam ostatnio straszny!
W tym tygodniu 3 całe dni nie było mnie w domu - a to święta dziadków i odwiedzania sporo, albo załatwienia, albo szukanie domów do wynajęcia...
No a poza tym dzidziuś, dzidziuś i... dzidziuś :sorry:

Puszek jest ostatnio rozbrajający - śmieje sie ślicznie i głośno, śpiewa sobie (czyt.: wydziera w słodki sposób) i po prostu mam ochotę ją zgnieść z miłości :laugh2:

Ale sa też trochę gorsze chwile :confused2:, gdy nie chce jesc, to muszę trzymać nerwy na wodzy!:wściekła/y:
Ostatnio znowu ząbki dokuczają i wtedy niechętnie je, zwłaszcza kaszkę rano lub wieczorem :baffled: Ale nie wciskam, po prostu jak nie chce to nie daje i już. A nie wygląda potem na głodną więc sie nie przejmuję.

P|S. Czy moze mi ktos napisac o co chodzi z tymi "koszami" przy wątkach?? Pytałam na technicznym ale nikt mi nie powiedział... Iwonko??
 
Witajcie.

Ja dziś wyspana na maxa, położyłam się po 22 i wstałam po 7. Mój bąbel spał całą noc bez ani jednej pobudki. No ale co się dziwić, skoro w ciągu dnia spała 15 minut :szok:
Oczywiście o 1.30 obudził mnie sąsiad, który postanowił posłuchać sobie muzyki z włączonymi na maxa basami :crazy: Na szczęście w ciągu pół godziny wyłączył. Dzidek się nie obudził, bo chyba bym się wściekła.

Jeśli chodzi o wodę, to ja mam dzbanek brita i zawsze filtruję wodę, a potem gotuję. Butelki, smoczki, miseczki i łyżeczki zawsze sparzam, ale nie widzę w tym większego sensu. Jakoś tak z przyzwyczajenia mi zostało.

Kangurka, te kosze informują nas o tym, ile postów z danego wątku zostało usuniętych. Każdy może w każdej chwili usunąć swój post i wtedy rośnie liczba usuniętych postów.

Jeśli mowa o podwyżkach, to mój mąż ma zajezacnego szefa, który na samym początku stwierdził, że co rok będzie podwyżka lojalnościowa - za każdy rok 50 zł więcej. No i co? Oczywiście, że nie ma żadnej podwyżki. Ale ten gość w ogóle robi zawsze z gęby cholewę. Poza tym wkurza mnie, bo mąż jest traktowany w tej pracy jak popychadło, najmniej zarabia, a obowiązki ma takie jak wszyscy. Już nieraz mówił, że już tyle lat pracuje, to przydałaby się jakaś podwyżka, ale zawsze słyszał "pomyślimy". Ale teraz jak zrobi prawko będzie się rozglądał za czymś innym. Oni myślą, że on mając małe dziecko nie odważy się zmieniać pracy, ale nie wiedzą jak bardzo się mylą.

Najlepsze życzenia dla Klaudii na osiem miesiączków i spóźnione życzenia dla Nicolki na dziewięć miesiączków!!!

P.s. Chyba zaczynamy raczkować :rofl2:
 
Ostatnia edycja:
Witam się i ja sobotnio. Mała oczywiście dzisiaj tez w nocy często się budziła. Panna migotka zazdroszczę przespanej nocy. Mam nadzieję, że u mnie też wrócą całe noce spędzone na błogim śnie:tak:

dzibek - Zastanawiałm się właśnie czy by mojej Małej rybki nie dać. A jaką Ty mu zrobiłaś?

Mała zjadła mintaja. Nie był nic przyprawiany tylko w garnku na parze zrobiony z warzywkami. Marchewką ziemniaczkiem i brokułkiem. Bardzo się zajadała. No tylka ja oczywiście musiałam sprawdzać każdy kęs czy nie ma ości.


Ja zaraz czmycham na miacho. Musze kupić duży kosz na zabawki Zuzi. Co do podwyżek to u mnie w pracy można zapomnieć o nich. to budżetówka więc nawet przy zmianie umowy na czas nieokreślony dostałam tylko 50 zł brutto podwyzki:szok::wściekła/y:

Dotkass - może to i nalot. Sprawdzę dzisiaj jeszcze. Pod warunkiem że będzie chciała dać sobie zajżeć w buzię:)
 
Ostatnia edycja:
Witam co do nerwow na wodzy ja dzis dwa razy ryczalam !!! o 4 i o 6 bo on nie chcial spac M spi a ten krzyczyno to ja juz go na rece przytulil a on ni cholery spac niechcial i wkoncu nie wytrzymalam mowie wez go bo oszaleje i poszlam do drugiego pokoju plakac M go ululal puzniej o 6 KUPA !!! to wariactwo normalnie przebralam i znowu zeby zasnol wszystko mnie boli bo spal 15 minut w lozeczku a puzniej do 7:30 na mnie. Nauczylam go jak byl malutki ze spi u mmnie na klatce piersiowej teraz to spi w poprzek i glowe ma na ramieniu no zwariuje !!!!
TERAZ SPIA JEDEN I DRUGI ! a ja juz po spaniu.....

Dziubek mintaja chyba nie jadlam nigdy ale widzialam w sklepie filety

panna migotka fajnie ze sie wyspalas :sorry2:
 
Czesc Dziewuszki:-) Wczorajszy wypad do kolezanki bardzo sie udal:-) Mala sie wyszalala a ja wygadalam:-) Ona jest na etapie 20-go tygodnia wiec przed nia najpiekniejsze chwile typu ruchy dziecka poznanie plci itd :-) Stesknilam sie za tym okresem:tak: Aha wracajac jeszcze do spraw typu woda wyparzanie itd to mam pytanie;Czy Wy za kazdym razem wyparzacie butelki smoczki miseczki itd:confused: Bo ja tylko przed pierwszym uzyciem zrobilam to a teraz normalnie myje pod bierzaca woda z plynem do mycia naczyn:sorry2:Moze ja jakas wyrodna matka jestem albo leniwa:angry: No ale nic zlego sie nie dzieje:no:
 
Aniusia, e tam zaraz wyrodna :-D Jak małej nic nie jest, to nie ma się czym przejmować. Przecież dziecko chodzi po podłodze łapkami, które potem bierze do buzi, tak samo zabawki leżące na podłodze. Trzebaby chyba wszystko wyparzać - wszystkie zabawki, dywany i panele :-)
 
Codziennie wycieram podloge ale to tez tylko woda z plynem do naczyn bo boje sie uzywac jakis srodkow do paneli itd bo ona tymi lapkami po nich czlapie:-) Ja mam mieszkanko narazie 28 m wiec duzo tego nie ma to moge sie z tym bawic codziennie:-)
 
Witam co do nerwow na wodzy ja dzis dwa razy ryczalam !!! o 4 i o 6 bo on nie chcial spac M spi a ten krzyczyno to ja juz go na rece przytulil a on ni cholery spac niechcial i wkoncu nie wytrzymalam mowie wez go bo oszaleje i poszlam do drugiego pokoju plakac M go ululal puzniej o 6 KUPA !!! to wariactwo normalnie przebralam i znowu zeby zasnol wszystko mnie boli bo spal 15 minut w lozeczku a puzniej do 7:30 na mnie. Nauczylam go jak byl malutki ze spi u mmnie na klatce piersiowej teraz to spi w poprzek i glowe ma na ramieniu no zwariuje !!!!
TERAZ SPIA JEDEN I DRUGI ! a ja juz po spaniu.....

Dziubek mintaja chyba nie jadlam nigdy ale widzialam w sklepie filety

panna migotka fajnie ze sie wyspalas :sorry2:

Ja mam tak samo,ostatnio znow je w nocy ok 1ej i pozniej o 5rano:baffled:ale za drugim razem to juz straszne zeby go uspic:no::no:i tak lezy na mnie a mnie plery tak juz bola dzisiaj ze szok,musze zapisac sie na fizjoterapie tylko teraz nie wiemkiedy,za tydz:confused::confused::confused:

Czesc Dziewuszki:-) Wczorajszy wypad do kolezanki bardzo sie udal:-) Mala sie wyszalala a ja wygadalam:-) Ona jest na etapie 20-go tygodnia wiec przed nia najpiekniejsze chwile typu ruchy dziecka poznanie plci itd :-) Stesknilam sie za tym okresem:tak: Aha wracajac jeszcze do spraw typu woda wyparzanie itd to mam pytanie;Czy Wy za kazdym razem wyparzacie butelki smoczki miseczki itd:confused: Bo ja tylko przed pierwszym uzyciem zrobilam to a teraz normalnie myje pod bierzaca woda z plynem do mycia naczyn:sorry2:Moze ja jakas wyrodna matka jestem albo leniwa:angry: No ale nic zlego sie nie dzieje:no:

Anusia ja sterylizowalam butelki do 4 mies i pielegniarka w Pl mnie wystraszyla:szok::szok:powiedziala ze za dlugo sterylizujemy i widzi duzo dzieci z roznymi plamami na brodzie bo wszystkie bakterie byly zabijane:no::baffled::baffled:wiec szybko zaczelam odstawiac najpierw raz dziennie sterylizowalam,pozniej co drugi,raz w tyg i odstawilam:tak::tak::tak:Teraz tylko kranowa i plyn:tak:;-);-)chociaz czasem jest taka goraca jakw wrzatek:baffled::baffled::baffled:

Codziennie wycieram podloge ale to tez tylko woda z plynem do naczyn bo boje sie uzywac jakis srodkow do paneli itd bo ona tymi lapkami po nich czlapie:-) Ja mam mieszkanko narazie 28 m wiec duzo tego nie ma to moge sie z tym bawic codziennie:-)

Widze ze i podloge myjemy tak samo:tak::tak::-D:-D:-Dja mam fairy do zmywania,przyjazny dla dzieci i wszystko nim myje;-);-):-):-):-):-)


Pana Migotka my tez zazdroscimy snu:sorry2::sorry2::sorry2:

My jak zwykle w nocy wstawanie a tu w poniedzialek do pracy,juz sie boje:confused::sorry2::sorry2:jak pomysle ze mam go zostawic na tyle boshhh:-:)confused::confused::confused:
 
reklama
Dziekuje w imieniu Klaudii :-)

Ja dzis robie golabeczki na obiadek.
Nie gotuje,nie wyparzam nic dla Klaudii.A czasami takie rzeczy bierze do buzi ze:szok: wszyscy zdrowi nic nam nie jest :tak::-):-D
Milego weekendu!
 
Do góry