reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majóweczki 2008

no hej..:-:)-:)-:)-(
a u nas dzis okazalo sie ze dziadek mial udar i strasznie pluje sobie w twarz ze wtedy nie wezwalam [pogotowia ale i tak szybko zareagowalam i poprosilam ciocie o miejsce dla niego u niej na odziale bo jest ordynatorem i ma robione bardania dobrze ze nic mu sie nie stalo do tego czasu... :-:)-( i nie ma jakis specjalnych uszkodzen bo to maly udar byl.. ale byl:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:
 
reklama
Kamilka mam nadzieje ze wszystko bedzie dobrze:confused::confused::confused:kurcze to dosc powazne oby wszystko sie dobrze skonczylo.Tam jeste Twoja ciocia wiec zajma sie nim odpowiednio:tak::tak::tak:

U nas tak jak by lepiej:tak::tak:Juz sie tak nie leje bardzo:sorry::sorry::blink:ale ciekawe co znow w nocy mnie czeka:sorry2:jednak wtedy najgorzej dla dzieci,zatyka sie itd:confused::confused:
Lece dac mu butle bo nie jadl od obiadku(13ej)deserku nie chcial:dry:moze butle zje cala:sorry:
 
Witam ja sie wczoraj wam pochwalilam ze jestemw domu i net smiga a Tu zonk caly dzien nie bylo i juz wychodzilam z siebie ale po takim dlugim wyjezdzie z domu mialam co robic :-D
Narazie was pozdrawiam lece nadrabiac ogolny bo tematyczne jako tako kojarze :sorry:

Kamilka przykro mi...
 
Dzień dobry!

Ja już od rana na nogach. Instruktor odwołam mi jazde, bo się rozchorował. Warunki na dworze też nie są najlepsze i nawet dzisiaj nie wyjdziemy na spacer, bo tyle śniegu napadało, że nawet nie widać różnicy między chodnikiem a ulica.
ja juz skonczylam i egzamin mnie czeka w pn sie zapisze ech ale mam pietra :-D

co do kolczykow ladnie to wyglada ale ja bym sie bala ze zachacze o cos( jak bym miala corcie oczywiscie) wiem sa kropeczki itd :sorry:

dziubek u mnie taka historia my mamy bezprzewodowy za darmo bo sciagamy z darmowej strefy ,,, chyba... i smiga duzo lepiej np niz u moich rodzicow ale dzis pierwszy raz byla awaria i juz myslalam ze bedziemy musieli cos zalorzyc odplatnego:wściekła/y:

Darus moj byl na sankkach oczy mial jak piec zloty :szok:
 
Jade witaj po przerwie :-)

A ja mam ciagle teraz zajecie bo Klaudia wymaga tyle uwagi a jak zaczela raczkowac to juz wogole trzeba na nia patrzec,znow kapiel byla straszna,ciagle wstawala ,ja cala mokra a potem ubieranie to juz prawdziwy wyczyn.Na szczescie juz dawno slodko spi..
 
Cześć dziewczyny!
Wróciłam z nart, o dziwo w jednym kawałku :-D. Kurcze, ale natrzaskałyście tych postów... Już wczoraj trochę nadrobiłam, ale pisać już nie miałam sił

dostalam do domu gazetke za darmo Twoj Maluszek nr styczniowy:tak::-)

A ja dostaję co miesiąc :-p;-)

jak to u Was jest z tym piciem, bo są matki, które uważają, że w czasie ciąży, czy przy karmieniu lampka wina lub piwko nie zaszkodzi i te które całkowiecie się alkoholu wystrzegają?

Uważam jak pozostałe dziewczyny, że od lampki wina czy małego piwa od czasu do czasu nic się nie stanie. Ja piłam karmi, którego początkowo nie znosiłam, aż odkryłam smak kawowy... Pycha :tak:

Nie ma co dyskutować na temat kolczyków, bo i tak każda ma swoje zdanie i wie robić. Ja i tak uważam, że kolczyki nie są potrzebne niemowlakowi do szczęścia.

Podpisuję się obiema rękami

Widziałam kiedyś takie kilkumiesieczne bliżniaki i miały kolczyki i nie byloby w tym nic dziwnego gdyby jednym z nich nie byl chlopiec i miał jeden kolczyk w jednym uchu To juz moim zdaniem wielka przesada:crazy:

Ja kiedyś widziałam rodzinkę, która należała do subkultury punków. Mama, tata i chłopczyk, może 3-4 letni z irokezem na głowie i stroju typowo punkowym. Nie mam absolutnie nic do tej subkultury, ale wyglądało to trochę groteskowo. Ja lubię słuchać ostrej muzyki, włączając w to przeróżne odmiany metalu, ale nie będę przez to ubierać małą na czarno i zakładać skóry i glanów.

Kamilka, całusy dla dziadka z życzeniami powrotu do zdrowia. Będzie dobrze :tak:

Poza tym byłam dziś w pracy na dwie godziny i kierowniczka tak mi zdążyła podnieść ciśnienie, że szok!!! Już widzę, jak to będzie jak wrócę :no:
 
Jade witaj po przerwie :-)

A ja mam ciagle teraz zajecie bo Klaudia wymaga tyle uwagi a jak zaczela raczkowac to juz wogole trzeba na nia patrzec,znow kapiel byla straszna,ciagle wstawala ,ja cala mokra a potem ubieranie to juz prawdziwy wyczyn.Na szczescie juz dawno slodko spi..
to witaj w klubie u nas z kapaniem to samo wiesz raczkowac jak raczkowac ale jak zacznie wstawac llapiac za wszsystko co mozliwe to koszmar tak to jeszcze zastawilam wszystko w miare i myk do kuchni "po luzeczke" a teraz nie da rady bo moment i stoi wlasnie wrzucilam filmik na yu ale jeden mi nie weszedl trudno drugi sprobuje jutro a zaraz wkleje jak Darek obczail wstawanie .

Ja kiedyś widziałam rodzinkę, która należała do subkultury punków. Mama, tata i chłopczyk, może 3-4 letni z irokezem na głowie i stroju typowo punkowym. Nie mam absolutnie nic do tej subkultury, ale wyglądało to trochę groteskowo. Ja lubię słuchać ostrej muzyki, włączając w to przeróżne odmiany metalu, ale nie będę przez to ubierać małą na czarno i zakładać skóry i glanów.
wiesz mi sie wydaje to troche glupie bo rodzice spleniaja swoje "kaprysy" a moze dziecko bedzie lub juz jest fajnem dusco polo albo klasyki
 
A ja się pokusiłam na kupno jednego czarnego bodziaka z wózeczkiem i napisem "easy rider" (pewnie pamiętacie zdjęcie). Niestety założyłam go Idze dwa razy, bo był ubierany przez głowę, a dawniej musiało być wszystko rozpinane, bo w przeciwnym wypadku awantura na całego była :-)
 
reklama
no to sie witam jako pierwsza troche doczytalam was przy kawusi kurcze ciekawe o ktorej maly wstanie zimno na dworzu niewiem czy isc na spacer czy nie :sorry:

szopek moj maly tez uciekal jak najdalej koca dywanu kalimaty i od innych moich pomyslow wiesz ja mam pomaranczowy nurofen.. podlogi myje plynem do naczyn wczesniej uzywalam ajax boje sie wlasnie lizania
 
Do góry