reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majóweczki 2008

reklama
My tez jezdzimy w spacerowce a to dlatego ze ona po rozlozeniu na plasko jest bardzo dluga i jak idziemy z Vanesska do przedszkola to sadzam ja na przodzie i wtedy szybciej jestesmy a obie corcie zadowolone :-)

Chyba dzis nie myje okien,jakos zimno jest ,poczekam na cieplejsze dni i slonko :-)
 
My tez jezdzimy spory kawalek w spcerowce i tez calkiem inne spacery Adas juz nie placze przez caly spacer....ale wlasnie moja spacerowka tez jest dluga i troche sie zle z nia czuje tzn Adas ma wygodnie ale ja mam wrazenie ze ta spacerowka to taka duza krowa...

i chce dokupic jeszcze jedna ale taka mala zeby ewentualnie byla jakbym chciala szybko gdzies skoczyc i musialabym wziasc Adaska..

kurcze zapomnialam ze ja tez mam szczepienie w srode i podobno juz ostatnie nastepne dopiero jak Adas skonczy rok.. o Matko a jaakurat zostalam sama...lipa
 
My wrocilismy ze spaceru maly po dwoch gdzinach spaceru wcisnol cale mleko z apetytem.
Iwonka rozumiem fajnie ze mama do Ciebie raczej do was przyjedzie :)

Dziubek myslisz ze jak nie placze to go nie boli ?

A ja wam powiem ze nie kupuje szczepionek .. maly raz mial tylko lekko podwyzszona temperature ale dalam nurofen i przeszlo a tak szczepionki znosi w miare dobrze moze puzniej troche marudny.Teraz bedziemy mieli na pneunokoki za mc,to tylko ta kupujemy skoro nie mam z nim problemow wole te pieniadze przeznaczyc na co innego....

Mam do was prosbe te ktore maja dzieciaczki starsze odpowiedzcie mi co myslicie o spacerowce na zime ale nie takiej z wozka glebokiego tylko typowej spacerowce ja mam wozek IWonka taki jak ty mialas dla vanesski czerwony wklad ze srodka mam juz dawno wyciagniety i ta spacerowka jest na plasko tyle ze z przodu zostawilam material i jest jak gleboki w sumie bardzo mi z nim ciezko i myslalam o typowej spacerowce wiele z nich ma pokrowiec na nozki ale przeraza mnie ze maly zmarznie i ze nmie bede go widziala bo wszystkie sa z dzieckiem do przodu
 
My po szczepieniu. Mały zuszek właśnie śpi. Oczywiście nie płakała:tak: No ale moja niunia to nieźle przybrała na wadze. Looknijcie na odpwoeidnim wątku. Jestem w szoku.
Mam dylemat. lekarka powiedziała że jak zechcę to żeby zaszczepić małą na pneumokoki skoro mam ją do żłobka dać za rok. No ale ja jeszcze nie wiem czy tak zrobie. Może sama jeszcze znią posiedzę. Jeszcze nie mam pojęcia. Ta szczepionka jest strasznie droga. teraz musiałaby mieć 4 wkłócia, lub gdybyśmy zaczeli po 7 miesiącu to 3 wkłócia. A ona kosztuje ponoć 300 zł. Tak pielęgniarka powiedziała. Masakrycznie drogo. Zaszczepiłabym ją gdyby nie była taka droga. Jakby kosztowała 100 zł to jeszcze jest do przełknięcia. Dopiero co wydałam na rotawirusa w sumie 600 zł a tu kolejne wydatki. Ech.... niech mi ktoś powie że dzieci nie kosztują:tak:

Wiktoria
- no ja nie wiem. Moja to płacze jak ją coś zaboli. No tak mi się wydaje. Ale jak chcesz to dla pewności możesz posmarować ta maścią. Jeżeli chodzi o spacerówkę. to poprostu będziesz musiała dziecko cieplej ubierać.Ate mniejsze spacerówki też mają okienko w daszkum to będziesz przez nie podglądać co dzidzi robi:tak:
 
Tez tak myslalam ale mam dylemat a wogole to cala rodzina mnie zbeszczesci jak ja moglam takie male dziecko do spacerowki wlozyc ..

Dziubek ja jestem umowiona na 7 mc, wiesz ja sie ciesze ze moj maly tak znosi szczepionki ze nie musze kupowac skojarzonych, dlatego wole szczepisc normalnie a zaszczepic na pneunokoki.... W sumie dali bysmy rade to ito ale skoro on znosi trzy wkucia bez problemu bardziej ja przezywam a trzy szczepionki amsz juz jedna dawke mniej wiecej na pneunokoki.... Dziubek kupujesz jedna po dwoch mc podajrze 2 a trzecia przypominajaca po roku chyba wiec rozlozone to jakos jest wiec nie trzeba odrazu wydawac ..

My teraz mamy jedna pensje ale na chleb nie brakuje, a z rzeczami dla malego kombinuje zniosl piersza szcepionke to powoedzialam ze zamiast skojarzonej pneunokoki, wogole przypadek bo juz na szczepieniu sie dowiedzialam ze jest cos takiego jak skojarzona pewnie bym kupila ale nie wiedzialam o niej... i moze dobrze sie tak stalo bo zobaczylam ze darek zniosl ja ok.
Wozek mam taki sobie odkupilismy ale wiedzialam ze sobie kupie pozadna spacerowke ktora ma z was chico ? mnie troche przerazaja dwie raczki ale strasznie mi sie one podobaja ...
 
Wiktoria - tak ja wiem że od razu nie będę musiała wydawać tylu pieniędzy, ale byłoby łatwiej podjąć decyzję gdybym wiedziała, że na 100% wracam do pracy a niunia idzie do złobka za rok. A tu jeszcze sporo jest znaków zapytania w tych kwestiach:tak: Oj zobaczę może po 7 miesiącu tak jak ty zacznę szczepić. Może będę już wiedziała co z nami pocznę:tak::-)
Ja woże w spacerówce z wózka wielofunkcyjnego. Jest mi z nią wygodnie. Lepiej niż z gondolką. Co do 2 rączek w spacerówce to kwestia przyzwyczajenia. Tak mi się wydaje. Koleżanka ma spacerówkę z 2 rączkami i jest z niej zadowolona.
 
Acha rozumiem Cie dziubek

Wiesz ja mam taki wozek ze nie sciagasz gondoli ze stelarza i wkladasz spacerowke tylko na rozlozona spacerowke wkladasz wklad z dzieckiem niby gondola tego juz nie uzywam bo maly sie nie miesci. I wogole Wkurza mnie ze ten wozek jest taki nie tyle ciezki ale wieelki :wściekła/y:
 
Ja mam wózek Toledo firmy Coneco i też nie jest za mały , a raczej nawet duzy jest ale mi jest wygodnie. Gdybym musiała wtaszczyć go na 4 piętro to na pewno zmianiłabym już go na małą spacerówkę:tak:A ty Wiktoria jakiej firmy masz ten swój wózek to looknę zdjęcie
 
reklama
na "zdjecia naszych dzieciaczkow" jest zdjecie ze spaceru widac co to za wozek
Chyba tylko nasze dzieci tylko spia bo niewidac dziewczyn znalazlam cos takiego podoba mi sie ale ciekawe jak sie sprawdza wiesz ja w sumie go nie taszcze do gory ale tylko czekam kiedy zejde na dol i go nie bedzie ...:baffled:
WÓZEK CHICCO *FOR ME* kol.Discovery CENA HURTOWA (450650716) - Aukcje internetowe Allegro
moge widziec dziecko i jedna raczka wizualnie tez mi sie podoba
 
Do góry