reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majóweczki 2008

Witam sie jako pierwsza :) Wszyscy pewnie smacznie jeszcze spia,tylko moj urwis o 5.30 robi mamie pobudki :) Juz ledwo sie trzymam , czy wy tez padacie ze zmeczenia?

Nie pytaj...................:-(chyba ja najwiecej z was nie spię :szok:Bo od 5 mcy nie przespałam dłużej niż 6h a normalnie sypiam po 3h a te 6h zdazyło sie dokładnie 3razy:-D:tak:

O rany teraz zerknelam ze moj Adas konczy 5 mieisiecy tyle mialam na glowie ze zapomnialam rany... ale ten czas leci szybko a ostatnio ogladalam zdjecia jak byl malutki i szczerze to juz zapomnialam jak to bylo jak wygladal :szok::szok::szok::szok:

Ja też jak patrze na zdjęcia "noworodkowe"szok jak mała urosła:-)


Dałam małej na spanie 2 cycki może dłużej pośpi. Zobaczymy:tak:


Ja tam zawsze daje dwa najpierw z jednej do dna potem druga ale wszystkiego nie wypija ...
Wogóle denerwuje sie jak juz powoli leci i dlatego przekładam ja do drugiej piersi:-pA tak pewnie jedna by starczyła.Moja nie chce mi pic z butli i mam mega problem:confused:jak ja nauczyć bo kiedys się napewno przyda-nawet z kimś zostawić.
:sorry2:
 
reklama
Kathy, współczuję kolek. Wiem, co znaczy to paskudztwo, bo Iga miała je przez pierwsze trzy miesiące. Tyle, że nigdy nie zdarzyły nam się w nocy tylko wieczorami. Teraz też się zdarzają od czasu do czasu, ale na szczęście nie na taką skalę, jak kiedyś. Ale Nelcia już duża dziewczyna jest, to powinno jej chyba już niedługo minąć.
 
hej kochane, ja tylko wpadam z wieczora pozdrowić Was.

Dziubek, ja tam zaszczepiłam Maksa przeciw pneumokokom dopiero teraz. Po ukończeniu 2 roku życia jest w ogóle 1 dawka szczepionki tylko. Z Mikim też się nie będę spieszyć.

Idę, popracuję sobie jeszcze, hehehe Dobrej nocy.
 
Dawno mnie nie było.
Byłam dzisiaj u ortopedy, malutka była przegrzeczna, wpatrzona w pana doktora poddawała się zabiegom.
Jednak nie jest tak jak mówił ortopeda od dorosłych, jest stopień II A, zalecone szerokie pieluchowanie, kładzenie na brzuszku i kontrola za 5 tygodni. Jeśli nie będzie poprawy będzie poduszka ortopedyczna.:zawstydzona/y:
Jednak ja nie będę czekała już tych 5 tygodni, moja mama z racji tego że obie jej córki (ja też) nosiłyśmy takie poduszki, uszyła taką poduszkę i od jutra ją nosimy.:-(
Poza tym jutro idziemy do pediatry, malutka chrypie, chyba boli ją gardełko, a mieliśmy mieć szczepienie w środę i chyba nic z tego. Ech, mąż też chory, zapalenie tchawicy.:-(
 
Hannah ja też spędziłam trochę czasu w takiej poduszce. Na szczeście moje dziewczyny nie miały dysplazji. Dobrze, że już działacie z tą poduszką.
Natalka była w czwartek na ostatniej wizycie u ortopedy i wszystko jest o.k. Tylko płakała jak usłyszała jak płacze dzidziek przed nami (wchodzi się do gabinetu po dwa maluchy). Zaczyna więc reagować na płacz innych dzieci.

Dzisiaj nie spodobał jej sięksiądz bo bł na czarno. I moja siostra też była w czarnym golfie - i Natalka w płacz jak ją zobaczyła.
 
Dzien dobry... u nas sie przbija sloneczko ale ciezko mu ;-)
Darek wstał razem z Moim M do pracy :wściekła/y: fakt spi od 19 ale ja niemoge zasnac i chodze prawie o 12 kurcze !! Jak bym poszla razem z nim ale bym sie wyspala...
Ale jak czytam ze wy tez macie takie problemy ze macie dosc czasami wszystkiego to jakos sie czlowiekowi lzej robi.

Hannah pierwszy raz slysze oczyms takim jak zapalenie tchawicy :baffled:

Ola ja tez tak mialam szczepis ale darek idzie od sierpnia 2009 do zlobka wiec wole go zaszczepic :tak:

Kathy wspulczuje naprawde my tez czasami jeszcze mamy daje wode koperkowa i spi godzine a puzniej znowu krzyk chyba ze lekka i rotka kolka to jest ok :tak:
 
Cześć,

Ja już od 7 na nogach. Wyszykowałam się i teraz jak Zuzia się obudzi to idziemy na spacerek. W nocy często się budzi.. Parę razy dałam jej smoczka zamiast cyca. Obawiam się, że przyzwyczaiłam ją do smoka i w nocy nie potrafi sama się uspokoić jak się obudzi:zawstydzona/y::-( Muszę za każdym razem wstawać i wkładać jej smoka. Próbowałam ją dzisiaj przetrzymać myślalam że może w końcu zaśnie ale zaczynała coraz bardziej marudzić więc bałam się że na fest się rozpłacze. No i co ja mam teraz zrobić. Ale sobie narobiłam.

Kathy - współczuję tych męczocych kolek. Mała chyba powinna już niedługo z nich wyrosnąć. Ponoć to najgorsze są do 3 miesięcy:tak: twoja jest starsza to może niedługo się skończą wasze męczarnie. Moja 2 cyce wczoraj zjadła a i ak się często budziła:-( To ja nie wiem co może pomóc na przesypianie nocy.

Olu
- mi wcześniej pediatra właśnie mówiła że można po 2 latkach zaszczepić ale jak jej wczoraj powiedziałam że może do żłobka małą wyślę to powiedziała że trzebaby wcześniej ją zaszczepić żeby w żłobku czegoś nie złapała.

Ha-NN-aH - A te poduszki to mają standardowy rozmiar? Bo u mnie to majtki ortopedyczne mają różne roz miary. Najpierw zanim kupiłam to ortopeda zmierzył małej rozstaw nóżek i na tej podstawie kupowałam te majtki.
 
Ha-NN-aH - A te poduszki to mają standardowy rozmiar? Bo u mnie to majtki ortopedyczne mają różne roz miary. Najpierw zanim kupiłam to ortopeda zmierzył małej rozstaw nóżek i na tej podstawie kupowałam te majtki.
Nie mierzyliśmy, ale skoro lekarz zalecił szerokie pieluchowanie to myślę że taka poduszeczka jej nie zaszkodzi, jest takiej samej szerokości jakbym podwójnie pieluchowała, jednak poduszka która jest między nóżkami jej się nie zmiętoli, ni zbije i to wszytsko jest na szeleczkach.

Dziubek jaki stopień ma twoja niunia?
 
reklama
cześć
znowu zaniedbałam wątek, ale... nie było mnie dłuuufgo w domu bo się wakacjowałam i tak jakoś wyszło... yyy mam nadzieję, że sie to nie powtórzy,.... a teraz lecę Was czytać :)
 
Do góry