reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majóweczki 2008

Witam.Ja juz po spacerku bo zaprowadzilam Vanesske do przedszkola.Slonca nie mamy :-(
Zupka juz wstawiona i przymierzam sie do myca okien......Milego dnia :-)
 
reklama
hej dziewczyny
zapowiada sie caly tydzien ciepelka:-):-):-)

Olu ja wiem z tym chlorem ze bardziej odkaza itd ale wlasnie ozonowany przewaznie jest tylko dla maluszkow i trzeba naprawde czystym wchodzic na ten basen ozonowany... ja wolalam ten zeby nie kusic losu jesli chodzi o uczulenia...

mezus wyjechal i szerokiej drogi a ja mam tydzien luzu... wiecie ze od kiedy jestesmy razem w sumie od zeszlego roku od czerwca to nawet na jeden dzien sie nie roztawalismy... dlatego dla mnie to ze wyjechal to jakas tam ulga:baffled::baffled::baffled:
 
no no Iwonka wyspana na pełnych obrotach ;-)

Dziubek moj maly plakal na pierwszym szczepieniu na dwoch nastepnych juz nie tylko ostatnie ukucie zawsze zaplacze a tak to ok robi taka skwaszono-smutna minke maz go trzyma a ja tancuje z grzechotkami odwracajac jego uwage. Raz tylko bylam z nim sama na wizycie tylko nie na szczepieniu ale jednak we dwoch lzej. Ale mysle ze chyba kupie ta masc bo to ze nie placze to nie znaczy ze go nie boli w aptece sie domyslam ja dostane
 
O rany teraz zerknelam ze moj Adas konczy 5 mieisiecy tyle mialam na glowie ze zapomnialam rany... ale ten czas leci szybko a ostatnio ogladalam zdjecia jak byl malutki i szczerze to juz zapomnialam jak to bylo jak wygladal :szok::szok::szok::szok:
 
Wiki wcale nie wyspana,i ta pogoda jeszcze bardziej mnie dobija ale musze cos robic bo usne a zreszta w niedziele sa urodzinki mojej corci.Przyjezdza tez moja mama z Czech :-)
 
Wiktoria - no w aptece bez recepty ja kupowałam. No ale jak u Ciebie mały nie płacze to moze go tak nie boli. Ja chodzę sama naszczepienia. Na pierwszym mała płakała bo tej maści nie użyłam, a na drugim zuch dziewczyna. Ani łezki czy skrzywienia:tak:

Kamilka - ucału jAdasia od cioci z bb:tak:
 
Dziubek ty szczepisz skojarzona 6 w 1 ze piszesz ze ostanie szczepienie..?..bo za 6 tyg wzw typu B (w standarzdzie i przy 5 w 1 )i dopiero potem jest dluzsza przerwa.
 
Ach, zapomniała Wam napisać. W tamtym tygodniu przesadziłam małą do spacerówki. Teraz to spacer jest dla nas przyjemnością.No oczywiście nie zapeszając. Zobaczymy jak długo. Zuzia gada do siebie a jak jest zmęczona to zasypia. Ja jej obniżam oparcie i spi przecudnie:tak: mam spiworek do tej spacerówki więc powinno być Zuzolce ciepło.
 
No to mi pielęgniarka ostatnio powiedziała ze to będzie ostatnia a potem długa przerwa. Może coś jej się pomerdało. Zobaczę co mi dzisiaj powie:tak:
 
reklama
Do góry