reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majóweczki 2008

Cóż za pustki moj Mężus Spi sobie n kanapie a synek w lozeczku od godziny wiec mam czas dla siebie ;-).
Dzis bylismy u tesciow, myslalam ze bedzie gorzej...
Ale tesciowa zrobila smaczne jedzonko upiekla ciasto :) zjedlismy posiedzielismy i pojechalismy do domku. Moj maz byl zadowolony ze fajnie bylo nawet ja bylam jakas wyluzowana wiem ze mu zalezy na rdzicach ale to nie na tym watku.........

Moj maly sam pije z butelki musze go asekurowac bo czasami mi sie wysliznie i zeby powietrza sie nie nalykal.

Kamilka ja tez bym chciala isc z malym na basen ale sie boje o chlor zeby wyspki nie dostal albo czegos takiego juz nawet sie przymierzalam zeby kupic te pampki na basen :-)

panna migotka ja daje zlociste jabuszka czy jakos tak z babovity i z gerbera czasami ( mam blisko netto tam nie ma bobovity) daje malemu jablko i po jakims czasie "piekna kupa" :tak:

Ola K dzien dobry chyba juz dobry wieczor :sorry2: zapracowana kobitko

Iwonka kupilas cos wczoraj albo wypatrzylas ?? szczeze ja nie umiem szukac na allegro :wściekła/y:nie mam tej "smykałki"
 
reklama
Witam się wieczorową porą,

Hmmmm...piękna dziś pogoda była, więc pojechaliśmy do lasu na spacer, zachaczyliśmy o teściową i załapaliśmy się na obiad z deserem...dziś miałam dzień wolny, od gotowania itp, teraz włączyłam pranie Amelki, bo się tego trochę nazbierało. Córcia, nie chętna do spania, tyle dziś wrażeń, u teściówki z Amelką byliśmy po raz pierwszy, więc same rozumiecie, nowe miejsce...

Dobranoc Wam mówię i życzę miłegj nocki, przespanej najlepiej w całości, mi by się to przydało powiem szczerze

Buźka
 
hej dziewczynki,
coś dzisiaj pusto. u mnie nawet byl ladny dzień i można bylo wyjść na spacerek. maly trochę marudny, ale cóż i tak nie mogę narzekać.

a Wy widzę, że u teściowych niedzielę spędzalyście, najważniejsze wszystko poszlo gladko:-)
panna migotka - wspólczuję sytuacji z butlą, ale z drugiej strony możesz się cieszyć, że tak dlugo karmisz, a mala pewnie się powoli przyzwyczai.

pozdrawiam Was mocno
 
Wiktoria- mozesz isc z dzieckiem na basen sprawdzisz po jednym razie czy dostanie wysypki jesli tak to na chlorowany odpada.. i wtedy dowiedz sioe czy w poblizu masz ozonowany?? jesli tak to wtedy chodz na ten basen bo on jest lepszy dla dzieci nie uczula... i mozesz sie tez dowiedziec czy masz jakies kursy dla dzieicaczkow na basenie... ja place u nas 260zl za cztery mieisacei chodze co tydzien do grudnia... swietna sprawa a Adas uwielbia basen....

nio pusto cos ale dzis niedziela i ladna pogoda byla wiec pewnie wszyscy na spacerkach i na ogniskach i grillach
 
Jestem i ja:-), późno, ale jestem.
J już śpi, odsypia wczorajszą noc, robilismy moje spóźnione imieniny i struł się biedaczek sałatką ze sklpeu. Biedny pół noc siedział na kiblu....Teraz chrapie. haha
My też zaliczylismy obiad u teściówki, przynajmniej do tego się nada, bo Mikołajem się nie będzie zajmować. Mój powrót do pracy przesunął się w dal. Mamy jeszcze jedną perspektywę, żeby z Mikołem siedziała J ciocia, która nie pracuje. Czeka nas rozmowa z nią w tym tyg. A jak nie... to dupa blada. Na cały Wrocław jest 13 żłobków, chciałam oddać Mikołaja, jak skończy rok, ale ciekwe, czy mi się uda.

Co do allegro, oj to ja stara handlara jestem i wyszukuję super okazje:-), czasem się nie uda wylicytować, ale wiele razy się udało. Dziś np wylicytowałam książkę nową pt "cień poego" w księgarni za 30zł a ja kupiłam za 1,50 no i wysyłka. Wpisuję w wyszukiwarkę na allegro oferty od 1do 1zł i pokazuje wszystkie aukcje bz ceny minimalnej. Potrafię tak godzinami....
 
Witam sie jako pierwsza :) Wszyscy pewnie smacznie jeszcze spia,tylko moj urwis o 5.30 robi mamie pobudki :) Juz ledwo sie trzymam , czy wy tez padacie ze zmeczenia?
 
Hej :)

Moja wstała o 5.30 na cyca. No nie za bardzo jej się potem chciało spać ale smoczek zdzialal cuda i mała nadal spi a ja mam chwilkę dla siebie:tak:

Wczorajszy dzień też u teściów. A więc dołączam do grona majówek integrujących się z teściówkami:tak: Było całkiem OK. Mała towarzyska. No i gadatliwa sie ostatnio zrobiła strasznie.

U nas słoneczko. Dzisiaj ostatnie szczepienie. Obym nie zapomniała małej posmarować maścią Emlą. :tak:
 
Witam w poniedziałek!

Kamilko, może woda w basenie ozonowanym jest łagodniejsza dla skóry, ale słyszałam, że ozonowanie nie jest tak skuteczne w oczyszczaniu wody z drobnoustrojów jak chlorowanie.

Miłego dnia wszystkim.
 
Kamilko z tym basenem ozowanym moze byc ciezko :tak:
Marlene ja mam tez tak czasami ale przychodzi taki moment ze sie regeneruje a puzniej znow to samo ..... chyba musimy sie przyzwyczaic czasami tak mi sie chce spac ze szok jak wstaje w nocy do malego az mi sie plakac chce

Dziubek co to jest ta masc jak ona dziala nie slyszalam o niej ....

Aurelia musze sprobowac tak z tymi zlotówkami , Ja darka zapisalam od sierpnia czyli bedzie mial 15mc. Jak w pozadku Ciocia to pewnie sie zgodzi tyle ze to roznie bywa bo to male dziecko ja nie mam komu malego zostawic

Dzien sie zapowiada ciekawie "marudzenie" pewnie w pakuje go w wozek i pujde nad morze bedzie spal i spal :)
 
reklama
Wiktoria - ta maść działa znieczulająco przy szczepieniu. Moja Zuzia wogóle nie płakała ostatnio:tak: Smarujesz miejsce gdzie ma być ukuta niunia i po godzinie czasu możesz iść na szczepienie:-)
 
Do góry