reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Majóweczki 2008

witajcie majóweczki
jejciu jak patrze na te wszystkie suwaczki to aż mi trudno uwierzyć że te nasze skarby to już takie duże
Marlene popieram zdanie mm co do podnoszenia główki moja córcia to już próbuje się dźwignąć aż na rączkach myślę że jakieś ćwiczenia wzmacniające byłyby oki:tak:
mm fajnie że z Anusia wszystko oki :tak:
vanessa współczuję choróbska u Zuzi oby maleńka szybko wracała do zdrówka:tak:
Iwonko takie ząbkowanie to marzenie zobaczymy jak to będzie u nas:happy2:
Olu no przy dwójce dzieci pakownie to będzie wyzwanie ale mysle że świadomość wracania do domku doda Ci skrzydeł:tak::tak:
Miłego wieczorku mamusiom i maluszkom:tak:
 
reklama
Witam i ja, ostatnio rzadko się udzielam, ale czytam na bieżąco:tak:, co piszecie drogie Majóweczki...jakoś brak mi inwencji twórczej a poza tym bardzo dużo czasu spędzamy na dworze, bo Mateuszek tam czuje się najlepiej

A ja mam inny problem moja niunia nie potrafi jeszcze podniesc glowki jak lezy na brzuszku :( Martwie sie tym okropnie.

u nas z kolei się odwrotny problem, bo Mati nie umie lezeć na brzuszku nie podnosząc główki...już jak miał 10 dni, to tak ją trzymał a to zdjęcie, które zrobiłam, kiedy nasz synek spał jeden jedyny raz na brzuszku :-( może są jakieś sposoby, żeby nauczyć go spać "na żabkę"?

Vanessa, ja też współczuję zapalenia ucha, to podobno bardzo bolesna sprawa - ważne, że udało się tak szybko rozwiązać problem i córeczka na pewno szybko wyzdrowieje :tak:

mm, cieszę się, że z Anulką wszystko oki :tak: Andzie to silne dziewczynki są :-)

Iwonko, wszystkie chyba życzymy sobie i swoim dzieciaczkom takiego ząbkowania jak miała Twoja Vanesska
 
Ja własnie wczoraj rano byłam u pediatry i stwierdziła ze Zuzia tez przekrzuwia głowe na prawo . I poradził mi zebym owinełą paczke cukru w pieluszke i poprostu kładła koło głowy małej zeby nie odwracała jej w tamtą strone
Mi lekarka powiedziała że dziecko odwraca główke w tą stronę gdzie coś się dzieje. U nas pomogło przełożenie małej na drugą sronę łóżeczka z główką( bo miała prawą strone lekko krzywą) i przestawienie lampki nocnej w inne gniastko. Automatycznie zaczeła obracać się w stronę naszego łóżka, la lewo, pomogło ma równą główkę, tymbardziej, że teraz śpi na obu boczkach w ciągu nocy.
 
przejrzałam właśnie listę naszych dzieciaczków i tak sobie pomyslałam, że dawno nie było z nami Vivien, Natali1979, Melka, Kachy107, Wigmy, , Mai28, Cfcgirl, Anuli, Karoli2007, Tolki, Niesi...strasznie cicho i smutno tu bez Kathy_24, Polka27 tez bardzo dawno pisała, Kangurka i Szawarou też...:szok::szok::szok: ciekawe co nich... mam nadzieję, że to wszystko przez to, że korzystają z pogody i spędzają miłe chwile ze swoimi dzieciaczkami i to jedyny powód dla którego nie mają dla nas czasu :tak::tak::tak:
 
Witajcie my juz po kompieli babcia właśnie karmi Zuzie wiec ja mam chwile dla siebie . BYła dzisiaj u mnie kolezanka która przyjechała na chwile z angli śliczne ciuszki nam przywiozła. Całe szczeście ze szybko sie dowiedzieliśmy o chorobie Zuzi cały dzień jej kropiłam te uszka i odrazu widać poprawe jest o wiele spokojniejsza i juz tak nie płacze . Widocznie to był dopiero poczatek i zwalczyliśmy chorobe w zarodku .
Wszystkim wam życze dobrej nocy a przedewszystkim zeby nasze malenstwa pieknoie spały .
 
Anusiasac masz racje.Duzo jest majowych dzieciaczkow,ale majowek na forum bardzo malo.

Vanessa dobrze,ze z Zuzia jest lepiej.Podobno zapalenie ucha jest bardzo bolesne.

A moje dziecie chyba sie dzis nie wykapie.Zjadla ok 18 butle i byla tak spiaca ze przez sen jadla i nadal spi i nie widac,zeby sie miala budzic.
 
A ja mam inny problem moja niunia nie potrafi jeszcze podniesc glowki jak lezy na brzuszku :( Martwie sie tym okropnie.

Dominik podnosił... i już nie podnosi:-(. i w ogóle jak leży na brzuszku to przekręca głowę na prosto i odcina dopływ tlenu.:szok:.
Ale jak leży na mnie ( na klacie:-p) to dzwiga główkę i śpi na brzuszku nawet:confused:.
 
Witam was -nie wiem czy mnie pamietacie niebyło mnie tu......oo jakiś czas:szok::tak:
Ale już wracam powoli do rzeczywistosci...
Tyle sie u mnie działo,że nie dam rady tego w jedym poście nawet skrócić-otórz mała ma chyba skaze białkowa (ja od miesiąca nie tykam nabiału:no::-(A tak mleko uwielbiam!!!),miałam juz 2 pogrzeby:-:)-:)-(, siedze sama w domu (mąż wraca późno..) i tak czasu na nic nie mialam:no::no::no:Najwazniejsze było wyjść z dzieckiem na spacer i karmienie jej.A jak juz miałam czas to robiłam pozostałe mi rzeczy-np.prasownie nazbierałej sterty ciuszków....eh i tak mi minęly 2 miesiące bez was .Nie wiem co u was i cięzko by było mi nadrobić .Mała jeszcze 2 razy w nocy wstaje,żadko raz i ja chodzę z podbitymi oczyma jak zombie:-D:szok:Teraz usnęła i do was pisze .Dam kilka fotek małej jak wejdą a wogóle to jest grzeczna jak ma sucho i nie głodna(każdy sie dziwi..):szok:I mała sm ieszka z niej -zaczepia każdego sluchacza hehe.
 

Załączniki

  • nelik.jpg
    nelik.jpg
    15,4 KB · Wyświetleń: 22
  • bb.jpg
    bb.jpg
    41,4 KB · Wyświetleń: 25
reklama
Przeczytałam wczesniej , że któras napisała ,że jej dziecko nie podnosi głowki a patrzcie co moje wyprawiało nie mając miesiąca!!!:szok::szok::szok:Dwa dnie przed skończeniem miesiąca!
Skubana:szok:silna jest odkąd na świat przyszła -dzielna dziewczynaka.
 

Załączniki

  • nelka podnosi głókwę.jpg
    nelka podnosi głókwę.jpg
    19 KB · Wyświetleń: 23
Do góry