reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majóweczki 2008

reklama
Pola, Lady gratulacje!!!

A ja mam zakaz rodzenia przez najbliższy tydzień :baffled: M jak wróci z pracy, to powie mi o co chodzi. A juz miałam zielone światło, bo juz nie miał wyjeżdżać i coś znowu wypadło.:wściekła/y: A tak w ogóle, to wydaje mi się, że M strasznie sie boi:sorry2::zawstydzona/y:
A tym czasem mnie coraz bardziej muli i mam takie wrażenie jakbym miała motyle w brzuchu :tak: Może dzisiaj tak szybko się rozpakuję ;-):-p
 
W takim razie gratulacje dla Lady i jej zakamuflowanego synka :tak::tak:
Kamilko ja rozumiem Twoje nerwy bo moja teściowa karmiła dzieci butelką ale uważa się za specjalistkę od laktacji poza tym wczoraj przywieźliśmy od znajomych fajną huśtawkę dla małej a ta już zaczęła narzekać że przyzwyczajamy dziecko do bujania a ja na to super spokojnym głosem że dziecko też musi mieć z życia jakieś przyjemności :-):-)
 
Miło mi Was poinformować, że Pola81 urodziła dziś o4.33. Mały Szymonek waży 3600 i ma 57 cm poród SN.
Gratuluję!!!

Gratulacje również dla Lady!!!

no i jestem po wizycie u mojej gin. ...takze jakbym sie nie odezwala juz jutro to znaczy ze wroce dopiero z dzieciaczkiem. powodzenia wszystkim ktore beda rodzic w najblizszym czasie i do zobaczenia:)
Powodzenia!!!

a wiecie ze to trzeba SCHODZIC a nie wchodzic ze schodów? inaczej to nie nie dziala (podobno)
Ale jak mam ciągle schodzić ze schodów - przecież muszę na nie wejść, zeby z nich zejść :-);-):-D:laugh2:

Mama umyła mi okna, nie chciała słyszeć, żebym ja sobie okna przepucowała. Chociaż sobie firanki sama zawiesiłam.
 
Witajcie!!!!:-)
Po tak dłuuuuuuuugiej przerwie i tak juz nie siedze jak wczesniej bo niby kiedy ?
Brakuje dnia i mała juz płacze ide wejde potem jak czas dopisze :-:)-:)-(
Ciągle tylko je je i śpia kupy jakie wali:szok:z 20 dziennie:szok::szok:To dobry znak -bo sie ponoć najada a je na zawołanie ....


GRATULUJE DZIEWCZYNOM ,KTÓRE URODZIŁY!!!!!
dAWNO NIE CZYTAŁAM OD MOJEGO PORODU ALE TYLE CO MI MĄŻ POWIEDZIAŁ I WIDZE NA OSTATNIEJ STR.,ŻE IWONKA ,MAGDA NADAL W DWUPKU:szok::szok::szok:POWODZENIA KOCHANIENKIE!!!!!!!!!!!!!BEDZIE DZIECKO -NIEDŁUGO ZOBACZYCIE TYLKO CIERPLIWOSCI!!!!!!!!!

DOTKASS-GRATULUJE:-):-):-):-)MASZ JUZ SWOJĄ AMELKĘ JAK WIDZE!!!!

Dobra lece bo smam jestem malutkA CHCE CYCa a wogóle to nie mam dl WAS CZASU I JEST MI PRZYKRO......:-:)-:)zawstydzona/y::-:)-:)sorry2:pAAAAAAAA

 
Joanna ,tak sobie pomyslalam ze musze isc do wysokiego bloku,wjechac winda i schodzic schodami skoro no to chodzi,ale czy nie pomysla ludzie ze jakas dziwna baba sie kreci po klatce..... na obcince do wlamu :-)
Kathy tesknimy za toba .......
 
reklama
No to dobrze ze choc maz ci czyta,moj by pewnie nie byl taki skory .Wolalby sobie gre wlaczyc! Pozdrow malzonka :-) A ja nadal 2 w 1......jutro 3 ktg.w czwartek,piatek beda mi wywolywac porod.
 
Do góry