reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majóweczki 2008

Iwonka, kochana będę moooooocno trzymała kciuki, żebyś pojechała na ktg, z którego nie wyjdziesz do domciu, a na porodówkę, tymbardziej, że domek posprzątałaś, więc spokojnie możesz rodzić ;-):tak::-)
 
reklama
Dotkass ja też trzymam kciukasy, żeby się u Ciebie ruszyło:happy:

Iwonka bierzesz już torbę, jadąc na ktg? Ja się zastanawiam czy brać?
Co do brzucha i rozstępów to nie przejmuj się-mam nadzieję, że po ciąży trochę zelżeją (używam tego Pharmaceris forte i wydaje mi się że trochę bledną). Łudzę się, ale w życiu nie wyglądałam tak źle jak teraz...A chciałam mieć zawsze trójkę dzieci (fakt, że jedno z adopcji, ale jeszcze jedna ciąża by mnie czekała).
 
Aneta no chyba biore,bo w poprzedniej ciazy na badaniu ktg mnie zostawili na oddziale... a tez planowalam miec 3 dzieci......w tej chwili o tym nie mysle ;-) A ty o ktorej jedziesz?
 
Bardzo ładny. Widziałam dziewczynę z takim czerwono-czarnym i b. porządnie wyglada... mój wózio stoi w sklepie do odbioru, bo nie chciałam go zakurzyć przez remont

aaa... zapomniałam się pochwalić
WCZORAJ POŻEGNAŁAM SIĘ RAZ NA ZAWSZE Z FACHOWCAMI OD REMONTU-chyba się upiję ze szczęścia :-D:-D:-D

pytanie tylko którą mam informować w razie co, bo teraz to każda może zacząć rodzić...:-)
Pisz do mnie, ja będę na BB do grudnia. Pamietaj, że planuję karierę medialną jako nowa gwiazda w "uwolnić orke" :-D:-D

Anulaa GRATULACJE!!!


Dobra Lalunie, Wy się tu nie opierniczajcie tylko biegiem na porodówkę wszystkie PRZETERMINOWANE. Trzeba zacząć kolejną serię!!! :tak::tak:

 
Witam się i ja :-)

Właśnie wróciłam z zakupów. Kupiłam sobie truskaweczki. Są chol....nie drogie ale pyszniutkie. Nie wiadomo czy dane mi będzie póxniej je jeść. Nogi mi spuchły jak baniaczki. Palce u rąk to serdelki. Gorąco jest niesamowicie.

12 maja o godz. 10:30 rano urodzila sie Isabella Laura. Wazyla 4,030kg, 51cm. Do 8cm mialam porod naturalny, potem malenstwu spadlo tetno i skonczylo sie cesarka. Dzis wrocilysmy do domciu, czujemy sie swietnie, nasza ksiezniczka jest najpiekniejszym prezentem, jaki kiedykolwiek moglismy otrzymac...
Gratuluję nowej mamusi!!!!!!!!!!1:-):tak:

kacha_wawa na kibelku byłam już 2 razy od pobudki, oby Twoje przypuszczenia były słuszne i się sprawdziły...ale nie napalam się i narazie siedzę i nie alarmuję mężulka, bo podejrzewam, że u mnie to może być znów fałszywy alarm...zobaczymy

gloria3pl GRATULACJE!!! Coraz większe te dzieciaczki się rodzą :tak:

Dotkass mogę się zakłądać że teraz Ty polecisz:tak: A po tobie zaraz Iwonka albo Madamagda:tak: :-)
 
reklama
Pola super, że pozbyłaś sie juz fachowców :-)

i jakby co będę informowała Ciebie o ile oczywiście coś acznie sie dzis dziac, bo jak narazie nic sie nie nasila
 
Do góry