reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majóweczki 2008

kacha_wawa na kibelku byłam już 2 razy od pobudki, oby Twoje przypuszczenia były słuszne i się sprawdziły...ale nie napalam się i narazie siedzę i nie alarmuję mężulka, bo podejrzewam, że u mnie to może być znów fałszywy alarm...zobaczymy

gloria3pl GRATULACJE!!! Coraz większe te dzieciaczki się rodzą :tak:
 
reklama
Witam majowe Koleżanki :-)

GLORIA gratulacje córuni... duża kobitka :-)

Anusiasac Mateuszek jest słodziutki. też chcę takiego
U mnie w szpitalu nawet nie wiesz czy zostalas nacieta czy nie.
A u mnie wiesz od razu... że tak. Bo nacinają, jak leci.


Idz ty kobieto juz rodzic bo tylko trujesz nam i trujesz

:-D:-D:-D:-D:-D:-D
Iwonka a może Ty byś poszła, bo już jesteś lekko "przeterminowana" :-D:-D

kacha_wawa na kibelku byłam już 2 razy od pobudki, oby Twoje przypuszczenia były słuszne i się sprawdziły...ale nie napalam się i narazie siedzę i nie alarmuję mężulka, bo podejrzewam, że u mnie to może być znów fałszywy alarm...zobaczymy
Dotkass Ty nas tu nie czaruj tylko bierz się wreszcie za rodzenie :tak::tak:
trzebaby zacząć kolejną falę porodów

A ja kochane, po wczorajszej rozmowie z mężem postanowiłam się nie napalać.
Tzn. żeby niepotrzebnie się nie nakręcać postanowiłąm znaleźć pozytywne strony z mojego obecnego stanu.
Dzisiaj spałam do 9.30 - przecież to ostatnie takie dni
Zjem na kolację coś MEGA niezdrowego - i tak wyglądam jak z filmu "uwolnic orkę", więc na figurę mi to nie zaszkodzi :-D:-D
poprzytulamy się z moim A - przez jakis czas będzie trzeba o tym zapomnieć
powylegujemy się w niedzielę w łóżku do 11tej - też ostatnia taka szansa :-D

Idę się uczyc, bo w sobotę mam ciężki egzamin i proszę o trzymanie kciuków :tak:

A co do stanu ciążowego, to jak wstałam to poleciały ze mnie takie upławy bezbarwne i wodniste :baffled: a teraz jak siedzę, to dalej czuję, że zaczyna mi się robic "mokro". Za to nie mam żadnych bóli, więc to pewnie tylko jakieś "przepowiadacze"

Miłego dzionka
 
Witajcie też dalej 2 w 1 :-(
Gloria ogromne gratulacje !!!!!!!! :-D:-D:-D

Dotkass miejmy nadzieje ze rozpoczniesz nowa fale narodzin . Ja tak jak magda juz chce urodzić i wczoraj wziełam złożułam sama komode dla Zuzi . myśłałam ze moze coś sie zaczne po takim wysiłku ale nic :-(.
Dzisiaj ide na Ktg do szpitala może tam sie coś okaze .
No i dzisiaj dostaje wózek jestem taka szcześliwa , bo w końcu mam dla Zuzi chyba wszystko :-)
 
.
No i dzisiaj dostaje wózek jestem taka szcześliwa , bo w końcu mam dla Zuzi chyba wszystko :-)

Wklej nam zdjęcie na wózkach to sobie poogladamy. Już tak dawno nie oglądałam wózków, łózeczek itp, że czasem aż dziwnie się czuję, jak na allegro zaglądam :-D:-D:-D bo na ubrania dla siebie, to jeszcze nawet nie patrzę... dla fok nie produkują
:-D:-D
 
Witam dziewczyny!
Gloria
Gratulacje!!!

Dziś miałam taką tragiczną noc, że nie mogłam się nawet obrócić z boku na bok....
Wstałam i oczywiście cały ten ból minął.
Ja dziś też na ktg-oby się coś ruszyło.

Miłego dnia Majówki
 
Witam dziewczyny dawno mnie tu nie było poniewarz coraz gorzej sie czuje mam bóle nonstop czały czas 2w1 nogi i rece jak banie juz bym chciała urodzic a co do burz kiedys pisałyscie ze w czasie burzy najwiecej porodów mi sie wczoraj pszez burze zwiekszyły bóle byłam w szpitalu i nawed połozna sama mówiła ze to pszez burze a teraz jest cisza chyba pszed burza a tak to ja szyjki juz prawie niemam rozwarciue na 1 palec wiec czekam az sie zacznie dziac pozdrawiam was goroaco dziewczyny wszystkim rozdwojonym i tym nie rozdwojonym duzo zdrówka zycze i maluszka pozdrawiam serdecznie papa moze jeszcze kiedys wpadne ale teraz znów bóle sie zaczynaja znikam
 
Dotkass Ty nas tu nie czaruj tylko bierz się wreszcie za rodzenie :tak::tak:
trzebaby zacząć kolejną falę porodów

A co do stanu ciążowego, to jak wstałam to poleciały ze mnie takie upławy bezbarwne i wodniste :baffled: a teraz jak siedzę, to dalej czuję, że zaczyna mi się robic "mokro". Za to nie mam żadnych bóli, więc to pewnie tylko jakieś "przepowiadacze"

Miłego dzionka

Pola ja nie czaruje tylko czekam, aż oficjalnie jako czarownica porodowa wskażesz na mnie ;-):-D

A może jednak Ty rozpoczniesz, skoro cosik z Ciebie leci ;-):tak:?


Anetko Kochana, oby coś ruszyło

A u mnie bóle się trzymają, ale siedzę na słoneczku, tzn teraz na chwilę zeszłam, bo juz wytrzumac nie szło, taaaaaaaaki upał, ale zaraz znów idę...czekam, aż sytuacja się rozwinie albo ucichnie, podejrzewam, że znów będzie to drugie- niestety, więc nie pozbędziecie się mnie tak szybko i będziecie zmuszone wysłuchiwać mojego marudzenia ;-):tak::-), dobrze, że przynajmniej humor mi dopisuje :tak:
 
reklama
Do góry