reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majóweczki 2008

reklama
Dziewczyny ja przed chwilka na targowisku w opolu widziałam TRUSKAWKI polskie krajowe...20 zł za kg!!!!Hmmm kupiłam arbuza i gruszki....:-)
 
a co z butelkami? planuje karmic piersia, ale nigdy nic nie wiadomo, czy kupic dwie butelki na wszelki wypadek, czy dopiero jak beda problemy? bo jak bede karmic piersia, to te butelki ze smoczkiem 0-3m juz sie nie przydadza. ewentualnie wymienie smoczek. a jak kupowac to jaka pojemnosc? 150 czy 26oml?
 
Dotkass wiem,musze ale nie wiem jak to bedzie,ona tylko za mna....... jeszcze nie bylysmy zadnej nocy osobno. :((( (i na Inflancka dzwonilam i do Brodnowskiego i do Praskiego(jest aktualnie miejsce do porodu tak na marginesie) Ale rozmawialam z jedna znajoma co rodzila kilka miesiecy temu w praskim to mowi ze jej synka poscili na chwilke ale miala lekarza prowadzacego z tego szpitala..
 
magali ja mam kilka butelek, małe i duże, a co do smoczków to naprawdę można kupić inne, więc nie ma problemu...ja wolę mieć butle na wszelki wypadek :tak:, nawet, jeżeli odciągnę pokarm jak będę musiała na chwilke wyjść i zostawić kogoś z Niunią
 
a co z butelkami? planuje karmic piersia, ale nigdy nic nie wiadomo, czy kupic dwie butelki na wszelki wypadek, czy dopiero jak beda problemy? bo jak bede karmic piersia, to te butelki ze smoczkiem 0-3m juz sie nie przydadza. ewentualnie wymienie smoczek. a jak kupowac to jaka pojemnosc? 150 czy 26oml?

Ja za pierwszym razem z Kubusiem od razu kupiłam butelkę ze smoczkiem 1 to chyba był Nuk 120ml albo 150. Przydała się po m-cu na herbatki, bo okres zimowy, ciepło z kaloryferów sprawiło że maleństwu chciało się pić, no i Babcia potrzebowała, gdy wyszłam po m-cu pierwszy raz na godzinkę. Potem przestawilismy się na AVENT, 260 ml, 330ml. Smoczki są dostosowywane do funkcji i do tego co chcesz podawać czy herbatkę czy mleko czy gęściejszą kaszkę. Polecam Avent. Piersią karmiłam do 10 m-ca, ale butelki potrzebowałam na spacerki i potem Niania jak poszłam do pracy. Pozdrawiam.
 
a ktoras zna i uzywala butelki Tommee i Tippy? wygladaja odjazdowo, smoczki niby imituja piers, ale czy to prawda? czy lepiej Avent?
 
Dotkass nie wiem co z tymi truskawkami, wyglądały ślicznie, taki kolor bardziej różowy, nie tak jak te spod folii czy Holandii, czerwoniutkie ale bez smaku. Aha widziałam jeszcze czereśnie 30 zł kg. Naprawdę ceny kosmiczne. Ale myślę że w przeciągu tygodnia spadną do 10 zł;-). Nie wiem czy zdążę pokosztować....
 
reklama
a ktoras zna i uzywala butelki Tommee i Tippy? wygladaja odjazdowo, smoczki niby imituja piers, ale czy to prawda? czy lepiej Avent?

Moja koleżanka uzywała T&T i bardzo zadowolona. Ja też miałam ochotę bo rzeczywiście śliczne ale jak Kubuś zaakceptował Aventa to ja też się przyzwyczaiłam.
 
Do góry