reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majóweczki 2008

Kariera na showtv razem z Dotkass nas czeka :-D:-D:-D



:-):-) Pola, to ja wolę wolę robić karierę na showtv w kategorii najszybszy i bezbolesny poród :-D:-D:-D
 
reklama
Właśnie zadzwonili do mnie ze żlobka, że Maksio ma 39.3C :szok::szok::-:)-:)-(

Matko co za koszmar z tymi porodówkami. A teraz jeszcze chore dziecko mam. :szok:
Ojej ale tempka :szok: zdrówka małemu życzę :tak:.
A na porodówkach :szok::szok::no::wściekła/y: strach się bać.


Dzisiaj słońce pali jak na patelni, nie da się siedzieć więc w domu siedzę i pilnuję śpiącej Ani. Niedługo wstanie więc wyjdziemy na dworek.
Zjadłam obiad, poprawiłam kawałkiem ciacha (pleśniak z wiśniami zalanymi galaretką na wierzchu). teraz idę po herbatę.
 
Moja lekarka kazała mi robic KTG co tydzień ale bez skierowania musiałam zapłacić i w przychodni przy szpitalu mi robili ale następnym razem do szpitala bezpośrednio pojadę tylko popołudniu. A po dzisiejszym KTG wszystko dobrze i dla odmiany dzisiaj brak skurczy więc pozostaje czekać dalej:happy:
 
:-):-) Pola, to ja wolę wolę robić karierę na showtv w kategorii najszybszy i bezbolesny poród :-D:-D:-D

Kochana nie ma tak dobrze. Na 5 minut popularności trzeba sobie zapracować :-D:-D:-D:-D:-D

Bedę nudna i powiem, że znowu mam bóle... ale co z tego? Najwidoczniej mojemu synkowi się tam podoba:baffled::baffled:

Mój mąż się śmieje, że ma ciepło, wyżerka za darmo, śpi ile mu się podoba, kołyszą go, myć się nie musi (jedynie od czasu do czasu coś tam mu ględzimy) wiec co bedzie rezygnował z takich luksusów :-D:-D:-D
 
Co do ktg to mi lekarz nic takiego nie zalecił robić . Więc nie wiem od czego to jest uzależnione. Wcześniej wydawało mi sie że ktg robi się kontrolnie już po wyznaczonym terminie ciąży, ale z tego co widzę to sporo z was ma zalecone robić wcześniej.
A ja z uwagi na to, że się sama nakręcam na ten mój poród, poszłam umylam sobie wlosy, umodelowałam pięknie coby mój synuś jak się urodzi i mnie zobaczy odrazu sie we mnie zakochał :blink::blink::blink:
Ztego wszystkiego to juz głupoty mi przychodzą do głowy :-D:-D
 
Ja Ci kibicujęcały czas :tak::tak::tak:

Dziękuję Ci Kochana, właśnie sprzatnęłam mieszkanko, tak porządnie i znów zaczynam czuć porzadnie skurczyki, z kręgosłupa i brzunio...cały czas czekam, bo wody dalej nie odeszły i ból jest do wytrzymania, tzn taki jak ostatnio w piątek, więc może coś się jeszcze rozkręci, zostało mi prasowanie, więc może...ale nie robie sobie nadziei, nawet nie licze jeszcze czasu, zajmuję się czymś, żeby nie myśleć, jak juz podczas robienia czegoś nie dam rady to będzie znaczyło, że powinnam zacząć liczyć :tak:

Dotkass, mi też czop wczoraj odszedł i dziś resztki. Ginka mi dziś powiedziała, że w przypadku pierwszej ciąży to może się zdarzyć równie dobrze na sali porodowej jak i do 2 tygodni przed porodem, nie ma recepty, natomiast przy kolejnej ciąży zwykle już bliżej porodu.

Olu, ma nadzieję, że z Maksiem to nic poważnego, biedactwo, żeby się nie męczył kochany skarbek...
Co do podorówek to jest i będzie podobno coraz gorzej...zastanawiam się, gdzie będę jechała, żeby urodzić?
A co do czopa...to kiepściuchno, chociaż co prawda mi zaczął wylatywać już kilka tygodni wcześniej, w nocy z piatku na sobotę to już taki konkretny i z krwią, więc pozostaje mi mieć nadzieję, że to już bliziutko :tak:


A na obiad mam chinszczyzne z baru,wiec mam wolne w gotowaniu.

Ja wczoraj miałam dzień wolny od gotowania, mężuś zabrał mnie do restauracji na obiadek, pyszny, pożądny z deserkiem...a chińszczyzna chodzi za mną od dawna, ale w pobliżu mnie nie ma niestety i niestety nie dowożą :-(

dotkass - tu chodzi o Ciebie a nie o nas, my jesteśmy od tego, żebyś mogla sobie ponarzekać i my Cię wysluchamy:-)

Dziękuję Ci Kochana, wiem, że po to tu jesteście, ale czasem mi głupio, bo wydaje mi się, że za bardzo Wam marudzę, ale doceniam, że jesteście i że mam na kim się wesprzeć :tak:, bo kto jak nie Wy zrozumiecie mnie najlepiej, przecież macie te same odczucia co i ja :tak:

:-):-) Pola, to ja wolę wolę robić karierę na showtv w kategorii najszybszy i bezbolesny poród :-D:-D:-D

My też byśmy wolały, ale cóż skoro nie da się inaczej, to przynajmniej w ten sposób mamy możliwość zabłysnąc w mediach :-D:-D:-D

Moja lekarka kazała mi robic KTG co tydzień ale bez skierowania musiałam zapłacić i w przychodni przy szpitalu mi robili ale następnym razem do szpitala bezpośrednio pojadę tylko popołudniu. A po dzisiejszym KTG wszystko dobrze i dla odmiany dzisiaj brak skurczy więc pozostaje czekać dalej:happy:

To czekamy razem z Tobą...ciekawe która dziś się wykruszy?
 
Kurcze dziewczyny ja sie chyba zaplacze.....bo z tego co sie dowiedzialam to nie bedzie mogl moj malzonek mnie odwiedzic razem z moja Vanesska :((((((((((((((Jest mi bardzo smutno.Az mi sie serce kraja.
 
Dotkass dzieki, znalazlam :-) poprosze bratowa moze z warszawy, zeby mi kupila. u nas nie ma Ikei.

skad wy macie te truskawki!!!!???? ja albo nie widze, albo sa strasznie drogie, czy one juz sa nasze-polskie? chyba musze wyslac meza niech szuka.
 
Iwonka, a dlaczego Vaneski nie wpuszczą??? Kochanie nie zapłakuj się!!! ;-)

Magali chyba polskich jeszcze nie ma, ja kupuję 9 zł za kilogram, ale nie polskie...
 
reklama
Iwonka - a to dlaczego nie beda mogli byc Maz i cora??

Jade - no to silna ekipa zbiera sie na piatkowe porody!:-D A co do basenu, to sama sie dziwie, ze sie mobilizuje... a co do infekcji... cala ciaze chodzilam i nic sie nie stalo, wiec mam nadzieje, ze tak do konca zostanie!:-) A na brak czystosci na basenie gdzie chodze, narzekac nie moge...

Mój mąż się śmieje, że ma ciepło, wyżerka za darmo, śpi ile mu się podoba, kołyszą go, myć się nie musi (jedynie od czasu do czasu coś tam mu ględzimy) wiec co bedzie rezygnował z takich luksusów :-D:-D:-D

Pola - no i zgadzam sie z Mezem Twoim! W brzuszku dzidzia smakuje truskawek, lodów, słodyczy i wszystkiego innego, a po wyjsciu co? Mleko z cyca zrobione z samych gotowanych warzywek i gotowanego miesa... i do czego tu sie spieszyc?;-)

Magali - co do truskawek, no to na polskie niestety trzeba z tydzien poczekac... ale te tez nie sa zle... w zeszlym tyg. kupowalam pyszne juz po 6zl/kg, a dzis po 11, bo tylko w jednym miejscu byly...
 
Do góry