reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majóweczki 2008

Minka Wszystkiego Najlepszego z okazji urodzin!!!!!!!!Zycze ci aby malenstwo dzis przyszlo na swiat i zrobilo ci wspaniały prezent!
roz$20siz$20wal.jpg

 
reklama
ejo ejo
u mnie znowu red alert!!!

od rana wyciekaja mi wody - powolutku, ale to chyba to, bo cieknie po girach az. tylko ze dopiero jedna podpaska przemoczona, nie wiem, czy to juz, czy nie..?
do tego skurcze tez mam, ale rzadkie bardzo.. takie na @ typowe.

no nie wiem, bede informowac na biezaco.. ale nie powiem, podgrzalam sie juz nieco znowuz :wściekła/y: :-D

jak to znowu falszywy alarm to sie poskrecam jak sliwka i PIERDZIELE, NIE RODZE!!!
 
I ja witam serdecznie. U mnie bez zmian.Od czasu do czasu mam jakieś słabiutkie skurcze:baffled:Coś czuję że jeszcze to potrwa.Lekarz powiedział, że mogę urodzić w tym tygodniu. Zobaczymy. Jak nie to 20 mam stawić się do niego i wtedy zadecyduje co dalej ze mną robić.Strasznie puchna mi dłonie:wściekła/y:Strasznie zazdroszczę naszym majowym mamusiom.No i już czekam na zdjęcia Adasia:tak:
 
Witam majowo Koleżanki!!!!

U mnie po dwóch tygodniach bóli i skurczy nastałą błoga cisza... Jak mówiłam wczesaniej, pozostanę foką aż do grudnia :baffled:

Ciekawe, czy Ola, Wiktoria albo Dotkass urodziły?

nawet skusilam sie wczoraj znow na sex ale cos chyba ta sperma mojego malzonka jest bez tej pro.......:crazy:

Mam zamiar dzisiaj wypróbować wpływ spermy na przyspieszenie porodu :-);-)


Minka Wszystkiego Najlepszego z okazji urodzin!!!!!!!!Zycze ci aby malenstwo dzis przyszlo na swiat i zrobilo ci wspaniały prezent!
roz$20siz$20wal.jpg



MINKA samych słonecznych dni i przede wszystkim dzidziusia w prezencie urodzinkowym!!!
 
Aenye może bedziesz nastepna? Pewnie tak. Mój lekarz mówił, że jak odchodzą wody (albo się sączą już około terminu) to traktują to jak PORÓD :-):-):-)
 
kurde, wlasnie przeczytalam cos o wodach i z opisu wszystko pasuje :-D (poprzednio w ogole nie uswiadczylam, co to wody, przebili mi pecherz niedlugo przed partymi skurczami i nawet nie zdazylam juz w miedzyczasie z lozka zejsc)
kurczeeeeeeeeeeee :-D :-D :-D
 
reklama
jejku, dzieki, dziewczyny!
trzymajcie kciuki, zeby to nie byl falszywy alarm!
glupio mi bedzie bardzo wobec wszystkich, jak znowu zrobie panike niepotrzebnie..

ale tak czy siak pojade dzis do szpitala, niech sprawdza, czy na pewno wsio ok. jakby co wroce do domu, nie :-D

KATHY - doczytalam - OGROMNE GRATULACJE!!! A MALENSTWU - CUDNEGO ZYCIA ;-)

MINKA - WSZYSTKIEGO NAJFAJNIEJSZEGO! :-D I PORODU SZYBCIUTKIEGO, HEHE :-D
 
Do góry