reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majóweczki 2008

reklama
Witam wszystkich wtak cieplutki dzien ,Zwolinko witam dobrze ze z malutką wszystko oki zycze szybkiego powrotu do formy . Co do wczorajszego rachunku za szpital to było za to co lezałam jak mnie szywali w 5 miesiacu w wtorek jade do socjalu to załatwic zeby mi to pokryli , a za szpital jak bede rodzic nie musze płacic bo jak rodzisz to jestes pod ochrona a tak to płacisz 10 eu za dzien , co do tego czy duzo czy mało to moim zdaniem jest to duzo 140 eu majac na miesiac 600 eu i dotego rachunki do opłacenia itd ale cieszy mnie to ze mnie rozumiecie kochane ja uciekam sie szykowac bo maz mnie zabiera do centrum chociasz raz hihi ale brzuszek mnie mocnio boli to moze z centrum na porodówke pojade hihi czymajcie sie cieplutko do puzniej mam nadzieje pozdrawiam :-)
 
hehe, madamagda, oby :-) chociaz chcialam bardzo 11 maja urodzic ;-) taki mam sentyment do tej daty, zawsze lubilam 11-tke i jeszcze moja przyjaciolka sie wtedy urodzila ;-)

ale w koncu Massimo jest najwazniejszy, kiedy mu sie zechce to wylezie :-)

ja wlasnie skonczylam odkurzac, pakowac Fiolka do babci, muze przejrzec torbe, czy wszystko mam.. i ide sie kapac.. a potem to nie wiem, jechac do szpitala czy czekac na skurcze..? bo na razie to nie mam prawie nic, tylko mnie czasem boli jak na okres, ale niewyraznie..
musze do gina zadzwonic i wypytac, heh...
 
No ja zaczynam wracać do żywych czyli ot mam juz czas żeby się umyc i nawet ogranąć nasz pokój dzisiaj spodziewamy się pierwszych gości zobaczymy co to będzie :tak::tak: wiecie patrzę na Wasze suwaczki i jak nic nie moge uwierzyć że mam już to za sobą ot tak :tak: To nasz niunia czyli sama słodycz wiem że tak mysli każda mamusia ale ja sie nie mogę na nią napatrzeć że taka malusia że moja że jeszcze niedawno w brzuszku była :-)
 
nie czulam nic poza intuicja... i okazalo sie, ze mnie nie zawiodla! :-D nastepnego dnia rano wstalam, chlusnelam, za 2 godzinki bylam juz w szpitalu, a za kolejne 3 godzinki zobaczylam mojego syneczka! 2 dni przed terminem, w swieto konstytucji - 3 maja :-D:-D:-D

Gratuluje!!!!! No prosze jak po cichu przed nami :-p:-):-):-):-):-):-):-)Dawaj fotki syneczka :-):-):-):-):-):-):-):-)
 
reklama
Do góry