reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majóweczki 2008

Trzymam za Ciebie kciuki. Oby to nie był fauszywy alarm.

A ja szukam sobie na necie jakiejś fajniutkiej fryzurki. Muszę sobie jakieś włoski zafundować zanim mały się urodzi, bo potem pewnie będzie ciężko z czasem
 
reklama
aenye no teraz to musisz urodzić w taki piękny słoneczny dzień :-D. Trzymam kciuki.:tak:
Minka wszystkiego naj... najlepszego, łatwego i szybkiego porodu
 
Aenye tylko nas teraz informuj bo bedziemy myslec!Powodzenia :)

No a ja juz miesko zamarynowałam ,a teraz jem sniadanko.Potem idev umyc wlosy i ide na sloneczko sie wygrzewac.Nie wiem jeszcze co bedziemy dzis robic......
 
Melduję się kochane!
Widzę Ayene że chyba się dzisiaj sypniesz :tak::-):tak::-).
Ja już straciłam wszelką nadzieję że mój poród w końcu nastąpi, nachodzą mnie takie myśli że moja malutka już zawsze bedzie u mnie w brzuszku i jej nie zobaczę tak szybko. :sorry2: Najbardziej wykańczają mnie psychicznie znajomi i sąsiedzi, aż sie boję dzisiaj iść do rodzinki męża, bo tematem na topie będzie pewnie moja niekończąca sie ciąża:zawstydzona/y: i wciąż pytania kiedy??? Jeszcze się kulasz???
Idę zaraz się poopalać na ogródek, najchętniej nigdzie do rozwiązania bym się nie ruszała żeby się nie natknąć na kolejnego pytalskiego.:baffled:
 
Aenye 515090904
Madamagda ja tez juz mam dosc tekstow :A ty jeszcze w ciazy!!???? Nie tylko brzuch sobie wypchalam pilka................A widzisz lekaz ci przepowiadal ze do konca zeszlego weekendu ,,,,mowilam ze i mi tez w poprzedniej ciazy tak mowil i jeszcze ponad dwa tyg chodzilam.
 
Aenye 515090904
Madamagda ja tez juz mam dosc tekstow :A ty jeszcze w ciazy!!???? Nie tylko brzuch sobie wypchalam pilka................
Wiesz jak wstałam też naszła mnie taka myśl że będę odpowiadać że wypchałam sobie brzuch poduszką :laugh2:
Jejku wiecie co ja mam nadal straszną zgagę i chyba będzie mi towarzyszyć do końca ciąży, dzisiaj w nocy dosłownie mi się ulało wszystko do buzi, jak małemu dziecku, czuję że wszystko stoi mi w przełyku, a nic wcześniej nie jem oczywiście.
 
Witam,
w końcu jestem w stanie do Was napisać:tak:
w pierwszej chwili chciałam Wam podziękować za wsparcie:tak:
My już doszłyśmy w miarę do siebie, tylko niestety ja cały czas leżę plackiem. wczoraj pierwszy raz wstałam, ale niestety dzisiaj znowu leże,ale jest już o niebo lepiej...
Moja piękna córeczka Nastusia leży sobie własnie obok mnie i jest cudowna.
Co do porodu zaraz spróbuję opisać na odpowiednim wątku, ale miło wrócić do Żywych, witajcie Kochane
 
Minka wszystkiego najlepszego:-)

Magdamagda zgaga tez mnie trzyma od jakiś 2 miesięcy prawie bez przerwy i nic nie pomaga dzisiaj od rana też mam:baffled:

Ja już wysprzątałam pół mieszkanka teraz idę kończyć ale okna zostawiam na przyszły tydzień

MIŁEGO DNIA ŻYCZĘ:-)
 
reklama
Do góry