reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majóweczki 2008

reklama
UWAGA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Mamy kolejną rozdwojoną majóweczkę:-)
KAMILKA, urodziła wczoraj 06.05 o 6:30 poród odbył się szybko bo tylko 3 h:-). Adaś prześliczny 10 pkt w skali Apgar, waży 3850 g i ma 58 cm. Nie ma problemu z karmieniem a mały ze ssaniem. :-):-)
Serdecznie Was pozdrawia:tak:
 
Piękny prezent urodzinowy, GRATULACJE Kamilko, w końcu się doczekałaś i Adaś wcale nie taki kolos jaki był zapowiadany.:-):-):-):-)
 
KAMILKA, urodziła wczoraj 06.05 o 6:30 poród odbył się szybko bo tylko 3 h:-). Adaś prześliczny 10 pkt w skali Apgar, waży 3850 g i ma 58 cm. Nie ma problemu z karmieniem a mały ze ssaniem. :-):-)
Kamilko gratulacje!!! ekspresowo poszło. Kawał chłopa. Wszystkiego najlepszego!!!

Ciekawe, jak Oleśka.
 
Kamilka, wychodzi w piątek, zdjęcia pewnie w weekend powkleja, jest baardzo szczęśliwa i zadowolona z porodu. Ma 10 szwów bo mały wychodził główką i rączkę też pchał. Widocznie też, już chciał się wydostać na drugą stronę:-):tak:
 
Właśnie mała ma czkawę i się rozpycha w swoim M1. Ciekawe, ile tam jeszcze wytrzyma. Ja też jakaś rozdrażniona jestem ale to już jakiś czas trwa.

A ja mężusia dopuszcze dopiero gdzieś za tydzień ;-)

Iwonka u nas Ania siała z babcią jakoś w weekend. No nie wiem, co tam na tej rabacie wyrośnie :baffled::sorry2:

Życzę miłej nocy.
 
Kamilka, wychodzi w piątek, zdjęcia pewnie w weekend powkleja, jest baardzo szczęśliwa i zadowolona z porodu. Ma 10 szwów bo mały wychodził główką i rączkę też pchał. Widocznie też, już chciał się wydostać na drugą stronę:-):tak:
Jak siedział to siedział a jak już zaczął wychodzić to na całego ;-):-):-D:rofl2:. Kamilko czekamy :tak:
 
KAMILKO!!! GRATULUJE DUZEGO I CUDNEGO SYNUSIA!!!! :-D

jak to fajnie wiedziec, ze nie bedziemy w ciazy do konca zycia chodzic :-D :-D :-D

mnie dzisiejszy dzien ogolnie rozczarowal. boli mnie brzuch bardzo, nie moge chodzic, co chwile jakis skurcz, a tu nic sie nie rozwija. a trwa juz tyle! mam wrazenie, ze mi macica wypadnie. ergh.

no nic. zobaczymy w nocy.. :-)
 
reklama
Do góry